Skupina o udržení D1 - Dánsko
neděle, 26.04.2026
13:00
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Aarhus |
| Hosté: |
Hobro |
| Vzdálenost: |
60.8 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
13:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.01 |
3.30 |
3.50 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.73 |
| 38% |
32% |
30% |
1.29 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.83 |
1.98 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Poslední 4 přímé zápasy
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2025-11-07 |
Hobro
|
2 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2025-09-24 |
Aarhus Fremad
|
1 - 2 |
Hobro
|
|
2025-09-20 |
Aarhus Fremad
|
3 - 0 |
Hobro
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
2 |
|
3 |
2 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
50% |
0% |
Aarhus Fremad poslední 12 zápasy
|
2026-04-22 |
Aarhus Fremad
|
5 - 1 |
Middelfart
|
|
2026-04-18 |
AAB Aalborg
|
3 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-04-11 |
Aarhus Fremad
|
3 - 1 |
B.93 Copenhagen
|
|
2026-04-06 |
HB Koge
|
2 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-03-21 |
Hillerod
|
1 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-03-14 |
Aarhus Fremad
|
0 - 0 |
Horsens
|
|
2026-03-06 |
AAB Aalborg
|
0 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-02-28 |
Aarhus Fremad
|
4 - 1 |
Middelfart
|
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-02-04 |
Vejle
|
0 - 3 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-01-28 |
Polonia Warszawa
|
3 - 2 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-01-21 |
Aarhus Fremad
|
2 - 2 |
Mladá Boleslav
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
50% |
Hobro poslední 12 zápasy
|
2026-04-22 |
Hobro
|
1 - 2 |
HB Koge
|
|
2026-04-18 |
Middelfart
|
0 - 6 |
Hobro
|
|
2026-04-10 |
Hobro
|
0 - 1 |
AAB Aalborg
|
|
2026-04-03 |
B.93 Copenhagen
|
0 - 2 |
Hobro
|
|
2026-03-21 |
Middelfart
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-03-14 |
Hobro
|
1 - 0 |
AAB Aalborg
|
|
2026-03-06 |
Kolding
|
2 - 1 |
Hobro
|
|
2026-02-27 |
Hobro
|
1 - 1 |
HB Koge
|
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-02-08 |
Oleksandria
|
2 - 2 |
Hobro
|
|
2026-01-30 |
Hobro
|
0 - 2 |
Horsens
|
|
2026-01-24 |
Hobro
|
2 - 0 |
Thisted
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
4 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabulka Skupina o udržení D1
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
AAB Aalborg |
26 |
11 |
7 |
8 |
45 |
36 |
+9 |
40 |
| 2 |
Aarhus Fremad |
26 |
8 |
9 |
9 |
41 |
34 |
+7 |
33 |
| 3 |
HB Koge |
26 |
9 |
5 |
12 |
34 |
43 |
-9 |
32 |
| 4 |
Hobro |
26 |
8 |
7 |
11 |
31 |
34 |
-3 |
31 |
| 5 |
B.93 Copenhagen |
26 |
8 |
4 |
14 |
30 |
46 |
-16 |
28 |
| 6 |
Middelfart |
26 |
2 |
6 |
18 |
24 |
62 |
-38 |
12 |
Chronologie zápasů v lize
| Aarhus Fremad |
|
| Hobro |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Aarhus Fremad |
Hobro |
| 1 |
AAB Aalborg |
|
|
| 2 |
Aarhus Fremad |
- |
|
| 3 |
HB Koge |
|
|
| 4 |
Hobro |
|
- |
| 5 |
B.93 Copenhagen |
3 - 1 |
0 - 2 |
| 6 |
Middelfart |
5 - 1 |
0 - 6 |
Statistiky týmu
| |
Aarhus Fremad |
Hobro |
| Vítězství |
8 |
8 |
| Remízy |
9 |
7 |
| Prohry |
9 |
11 |
| Vstřelené góly |
41 |
31 |
| Obdržené góly |
34 |
34 |
| Průměr vstřelené góly |
1.58 |
1.19 |
| Průměr obdržené góly |
1.31 |
1.31 |
| Zápasy vstřelené góly |
65% |
73% |
| Zápasy obdržené góly |
81% |
65% |
| Skórují Oba Týmy |
58% |
42% |
| Nad 1.5 |
77% |
73% |
| Nad 2.5 |
54% |
38% |
| Nad 3.5 |
42% |
19% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
6 |
5 |
| Remízy |
4 |
4 |
| Prohry |
3 |
4 |
| Vstřelené góly |
28 |
19 |
| Obdržené góly |
14 |
16 |
| Průměr vstřelené góly |
2.15 |
1.46 |
| Průměr obdržené góly |
1.08 |
1.23 |
| Zápasy vstřelené góly |
69% |
77% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
62% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
38% |
| Nad 1.5 |
77% |
85% |
| Nad 2.5 |
69% |
38% |
| Nad 3.5 |
54% |
15% |
Celková statistika pro Skupina o udržení D1
| Zápasy (12) |
| Domácí vítězství |
50% |
| Remízy |
0% |
| Vítězství pro hosta |
50% |
| Odehrané zápasy |
40% |
| Góly (45) |
| Góly na zápas |
3.75 |
| Góly doma na zápas |
1.83 |
| Góly hosta na zápas |
1.92 |
| Domácí tým skóroval v |
75% |
| Hostující tým skóroval v |
83% |
| Skórují Oba Týmy |
58% |
| Nad 1.5 |
92% |
| Nad 2.5 |
67% |
| Nad 3.5 |
50% |
Aarhus Fremad další 5 zápasy
|
2026-05-01 |
Middelfart
|
- |
Aarhus Fremad
|
|
2026-05-09 |
Aarhus Fremad
|
- |
HB Koge
|
|
2026-05-14 |
Hobro
|
- |
Aarhus Fremad
|
|
2026-05-25 |
Aarhus Fremad
|
- |
AAB Aalborg
|
|
2026-05-30 |
B.93 Copenhagen
|
- |
Aarhus Fremad
|
Hobro další 5 zápasy
|
2026-05-01 |
AAB Aalborg
|
- |
Hobro
|
|
2026-05-08 |
Hobro
|
- |
B.93 Copenhagen
|
|
2026-05-14 |
Hobro
|
- |
Aarhus Fremad
|
|
2026-05-25 |
HB Koge
|
- |
Hobro
|
|
2026-05-30 |
Hobro
|
- |
Middelfart
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.01 |
3.30 |
3.50 |
| Pravděpodobnost |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.29 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.29 |
1.73 |
| Pravděpodobnost |
62% |
38% |
|
1X @ 1.29 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.25 |
3.75 |
| Pravděpodobnost |
|
74% |
26% |
|
Nad 1.5 @ 1.25 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.98 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Nad 2.5 @ 1.83 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.00 |
1.36 |
| Pravděpodobnost |
|
31% |
69% |
|
Pod 3.5 @ 1.36 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.67 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
|
55% |
45% |
|
Ano @ 1.67 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 12:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!