1. deild karla - Island
neděle, 17.05.2026
15:00
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Thorlakshofn |
| Hosté: |
Isafjardarbaer / Isafjordur |
| Vzdálenost: |
260.4 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
15:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.79 |
3.79 |
1.73 |
2 |
|
|
|
1.94 |
1.22 |
| 29% |
31% |
40% |
1.73 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.60 |
|
|
|
1.53 |
2.33 |
|
|
|
2.39 |
1.53 |
| 83% |
17% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
20% |
80% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2026-02-07 |
Aegir
|
1 - 2 |
Vestri
|
|
2023-09-02 |
Aegir
|
0 - 5 |
Vestri
|
|
2023-07-02 |
Vestri
|
1 - 2 |
Aegir
|
Aegir poslední 12 zápasy
|
2026-05-14 |
KA Akureyri
|
1 - 2 |
Aegir
|
|
2026-05-09 |
Aegir
|
0 - 1 |
Grotta
|
|
2026-05-01 |
HK Kopavogur
|
2 - 1 |
Aegir
|
|
2026-04-24 |
Fylkir
|
3 - 0 |
Aegir
|
|
2026-03-07 |
HK Kopavogur
|
2 - 1 |
Aegir
|
|
2026-02-27 |
Keflavik IF
|
3 - 1 |
Aegir
|
|
2026-02-17 |
Stjarnan
|
4 - 0 |
Aegir
|
|
2026-02-07 |
Aegir
|
1 - 2 |
Vestri
|
|
2026-01-31 |
Fram Reykjavik
|
6 - 0 |
Aegir
|
|
2025-03-29 |
Aegir
|
2 - 2 |
KV Reykjavik
|
|
2024-04-13 |
Aegir
|
2 - 3 |
Haukar
|
|
2023-09-16 |
Aegir
|
0 - 5 |
Leiknir R.
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
11 |
11 |
6 |
| 8% |
8% |
83% |
|
92% |
92% |
50% |
Vestri poslední 12 zápasy
|
2026-05-14 |
Vestri
|
0 - 4 |
Grotta
|
|
2026-05-09 |
Vestri
|
4 - 3 |
HK Kopavogur
|
|
2026-05-04 |
Fylkir
|
2 - 0 |
Vestri
|
|
2026-04-25 |
Vestri
|
1 - 1 |
Grindavik
|
|
2026-04-11 |
Vestri
|
1 - 0 |
Leiknir R.
|
|
2026-03-29 |
Vikingur R.
|
4 - 0 |
Vestri
|
|
2026-03-17 |
Stjarnan
|
2 - 2 |
Vestri
|
|
2026-02-28 |
Fram Reykjavik
|
5 - 2 |
Vestri
|
|
2026-02-14 |
Vestri
|
2 - 3 |
Keflavik IF
|
|
2026-02-07 |
Aegir
|
1 - 2 |
Vestri
|
|
2026-01-31 |
HK Kopavogur
|
4 - 2 |
Vestri
|
|
2025-10-25 |
Vestri
|
1 - 5 |
KR Reykjavik
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
11 |
9 |
8 |
| 25% |
17% |
58% |
|
92% |
75% |
67% |
Tabulka 1. deild karla
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Throttur |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
9 |
| 2 |
HK Kopavogur |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 3 |
Fylkir |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 4 |
IR Reykjavik |
3 |
1 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
4 |
| 5 |
Afturelding |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
4 |
| 6 |
Njardvik |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 7 |
Vestri |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 8 |
Leiknir R. |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 9 |
Grindavik |
3 |
0 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Grotta |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 11 |
Volsungur Husavik |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
2 |
| 12 |
Aegir |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Chronologie zápasů v lize
| Aegir |
|
| Vestri |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Aegir |
Vestri |
| 1 |
Throttur |
|
|
| 2 |
HK Kopavogur |
|
|
| 3 |
Fylkir |
|
2 - 0 |
| 4 |
IR Reykjavik |
|
|
| 5 |
Afturelding |
|
|
| 6 |
Njardvik |
|
|
| 7 |
Vestri |
|
- |
| 8 |
Leiknir R. |
|
|
| 9 |
Grindavik |
|
|
| 10 |
Grotta |
0 - 1 |
|
| 11 |
Volsungur Husavik |
|
|
| 12 |
Aegir |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Aegir |
Vestri |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
0 |
1 |
| Prohry |
3 |
1 |
| Vstřelené góly |
1 |
5 |
| Obdržené góly |
6 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
0.33 |
1.67 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
33% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
67% |
| Nad 1.5 |
67% |
100% |
| Nad 2.5 |
67% |
33% |
| Nad 3.5 |
0% |
33% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
0 |
0 |
| Obdržené góly |
1 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
0.00 |
0.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
0% |
0% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
0% |
0% |
| Nad 1.5 |
0% |
100% |
| Nad 2.5 |
0% |
0% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro 1. deild karla
| Zápasy (18) |
| Domácí vítězství |
44% |
| Remízy |
28% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
14% |
| Góly (57) |
| Góly na zápas |
3.17 |
| Góly doma na zápas |
1.72 |
| Góly hosta na zápas |
1.44 |
| Domácí tým skóroval v |
72% |
| Hostující tým skóroval v |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
| Nad 1.5 |
83% |
| Nad 2.5 |
56% |
| Nad 3.5 |
28% |
Aegir další 6 zápasy
|
2026-05-23 |
Njardvik
|
- |
Aegir
|
|
2026-05-27 |
Aegir
|
- |
IR Reykjavik
|
|
2026-05-31 |
Volsungur Husavik
|
- |
Aegir
|
|
2026-06-05 |
Aegir
|
- |
Leiknir R.
|
|
2026-06-12 |
Afturelding
|
- |
Aegir
|
|
2026-06-17 |
Vestri
|
- |
Aegir
|
Vestri další 6 zápasy
|
2026-05-23 |
Grotta
|
- |
Vestri
|
|
2026-05-27 |
Vestri
|
- |
Njardvik
|
|
2026-05-31 |
IR Reykjavik
|
- |
Vestri
|
|
2026-06-06 |
Vestri
|
- |
Volsungur Husavik
|
|
2026-06-13 |
Leiknir R.
|
- |
Vestri
|
|
2026-06-17 |
Vestri
|
- |
Aegir
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
3.79 |
3.79 |
1.73 |
| Pravděpodobnost |
29% |
31% |
40% |
|
2 @ 1.73 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.94 |
1.22 |
| Pravděpodobnost |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.22 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.17 |
4.60 |
| Pravděpodobnost |
|
83% |
17% |
|
Nad 1.5 @ 1.17 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.53 |
2.33 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Nad 2.5 @ 1.53 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.39 |
1.53 |
| Pravděpodobnost |
|
20% |
80% |
|
Pod 3.5 @ 1.53 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.51 |
2.32 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Ano @ 1.51 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-16 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!