Primera División - Salvador
středa, 30.09.2026
22:00
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
San Miguel |
| Hosté: |
Santa Tecla |
| Vzdálenost: |
120.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Juan Francisco Barraza
|
| Kapacita: |
10 000 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
22:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.00 |
3.25 |
X2 |
|
|
|
1.29 |
1.66 |
| 22% |
40% |
38% |
1.66 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.95 |
|
|
|
2.10 |
1.65 |
|
|
|
3.75 |
1.23 |
| 68% |
32% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
33% |
67% |
Poslední 5 přímé zápasy
|
2026-07-31 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 0 |
Aguila
|
|
2026-04-19 |
Aguila
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-02-22 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 1 |
Aguila
|
|
2025-11-05 |
Aguila
|
3 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
|
2025-09-04 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 0 |
Aguila
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
2 |
|
2 |
1 |
0 |
| 40% |
20% |
40% |
|
40% |
20% |
0% |
Aguila poslední 12 zápasy
|
2026-09-27 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Aguila
|
|
2026-09-20 |
Platense Zac.
|
0 - 1 |
Aguila
|
|
2026-09-12 |
Aguila
|
3 - 1 |
INCA-Aruba
|
|
2026-09-10 |
Mun. Limeno
|
0 - 0 |
Aguila
|
|
2026-09-06 |
Aguila
|
2 - 2 |
Alianza San S.
|
|
2026-08-30 |
Aguila
|
4 - 1 |
Fuerte SF
|
|
2026-08-23 |
FAS Santa Ana
|
1 - 0 |
Aguila
|
|
2026-08-15 |
Aguila
|
2 - 4 |
Atletico Balboa
|
|
2026-08-08 |
Isidro Metapan
|
2 - 1 |
Aguila
|
|
2026-08-02 |
Cacahuatique
|
2 - 2 |
Aguila
|
|
2026-07-31 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 0 |
Aguila
|
|
2026-07-26 |
Aguila
|
1 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
6 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
50% |
42% |
Inter Santa Tecla poslední 12 zápasy
|
2026-09-27 |
Inter Santa Tecla
|
1 - 1 |
Atletico Balboa
|
|
2026-09-20 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 0 |
Isidro Metapan
|
|
2026-09-17 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 2 |
FAS Santa Ana
|
|
2026-09-13 |
Cacahuatique
|
0 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-09-07 |
Luis Angel Firpo
|
3 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-29 |
Platense Zac.
|
0 - 3 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-22 |
Inter Santa Tecla
|
4 - 1 |
INCA-Aruba
|
|
2026-08-15 |
Mun. Limeno
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-09 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 0 |
Alianza San S.
|
|
2026-08-01 |
Fuerte SF
|
2 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-07-31 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 0 |
Aguila
|
|
2026-07-25 |
Atletico Balboa
|
0 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
50% |
8% |
|
67% |
42% |
25% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
FAS Santa Ana |
11 |
7 |
2 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
23 |
| 2 |
Isidro Metapan |
12 |
7 |
2 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
23 |
| 3 |
Luis Angel Firpo |
11 |
6 |
3 |
2 |
18 |
7 |
+11 |
21 |
| 4 |
Inter Santa Tecla |
12 |
5 |
6 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
21 |
| 5 |
Mun. Limeno |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
17 |
| 6 |
Alianza San S. |
10 |
3 |
5 |
2 |
15 |
14 |
+1 |
14 |
| 7 |
Aguila |
12 |
3 |
5 |
4 |
16 |
16 |
0 |
14 |
| 8 |
Atletico Balboa |
12 |
3 |
4 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
13 |
| 9 |
Platense Zac. |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 10 |
INCA-Aruba |
12 |
3 |
3 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
12 |
| 11 |
Cacahuatique |
12 |
1 |
5 |
6 |
11 |
20 |
-9 |
8 |
| 12 |
Fuerte SF |
12 |
1 |
5 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
8 |
Chronologie zápasů v lize
| Aguila |
|
| Inter Santa Tecla |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Aguila |
Inter Santa Tecla |
| 1 |
FAS Santa Ana |
|
|
| 2 |
Isidro Metapan |
|
|
| 3 |
Luis Angel Firpo |
1 - 1 |
3 - 0 |
| 4 |
Inter Santa Tecla |
|
- |
| 5 |
Mun. Limeno |
|
0 - 1 |
| 6 |
Alianza San S. |
2 - 2 |
|
| 7 |
Aguila |
- |
|
| 8 |
Atletico Balboa |
2 - 4 |
0 - 0 |
| 9 |
Platense Zac. |
|
0 - 3 |
| 10 |
INCA-Aruba |
3 - 1 |
|
| 11 |
Cacahuatique |
|
0 - 2 |
| 12 |
Fuerte SF |
4 - 1 |
2 - 2 |
Statistiky týmu
| |
Aguila |
Inter Santa Tecla |
| Vítězství |
3 |
5 |
| Remízy |
5 |
6 |
| Prohry |
4 |
1 |
| Vstřelené góly |
16 |
17 |
| Obdržené góly |
16 |
9 |
| Průměr vstřelené góly |
1.33 |
1.42 |
| Průměr obdržené góly |
1.33 |
0.75 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
75% |
42% |
| Skórují Oba Týmy |
58% |
33% |
| Nad 1.5 |
67% |
67% |
| Nad 2.5 |
50% |
42% |
| Nad 3.5 |
42% |
25% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
3 |
| Remízy |
2 |
2 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
12 |
8 |
| Obdržené góly |
9 |
5 |
| Průměr vstřelené góly |
2.40 |
1.33 |
| Průměr obdržené góly |
1.80 |
0.83 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
33% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
17% |
| Nad 1.5 |
100% |
67% |
| Nad 2.5 |
80% |
50% |
| Nad 3.5 |
80% |
17% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (70) |
| Domácí vítězství |
41% |
| Remízy |
33% |
| Vítězství pro hosta |
26% |
| Odehrané zápasy |
53% |
| Góly (174) |
| Góly na zápas |
2.49 |
| Góly doma na zápas |
1.40 |
| Góly hosta na zápas |
1.09 |
| Domácí tým skóroval v |
71% |
| Hostující tým skóroval v |
63% |
| Skórují Oba Týmy |
49% |
| Nad 1.5 |
73% |
| Nad 2.5 |
44% |
| Nad 3.5 |
33% |
Aguila další 6 zápasy
|
2026-10-03 |
Aguila
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-10-11 |
Aguila
|
- |
Isidro Metapan
|
|
2026-10-18 |
Atletico Balboa
|
- |
Aguila
|
|
2026-10-25 |
Aguila
|
- |
FAS Santa Ana
|
|
2026-11-01 |
Fuerte SF
|
- |
Aguila
|
|
2026-11-08 |
Alianza San S.
|
- |
Aguila
|
Inter Santa Tecla další 6 zápasy
|
2026-10-05 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Fuerte SF
|
|
2026-10-11 |
Alianza San S.
|
- |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-10-17 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Mun. Limeno
|
|
2026-10-24 |
INCA-Aruba
|
- |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-10-31 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Platense Zac.
|
|
2026-11-07 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Luis Angel Firpo
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.05 |
3.00 |
3.25 |
| Pravděpodobnost |
22% |
40% |
38% |
|
X2 @ 1.66 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.29 |
1.66 |
| Pravděpodobnost |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.66 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.34 |
2.95 |
| Pravděpodobnost |
|
68% |
32% |
|
Nad 1.5 @ 1.34 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.65 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Pod 2.5 @ 1.65 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.75 |
1.23 |
| Pravděpodobnost |
|
33% |
67% |
|
Pod 3.5 @ 1.23 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.85 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.83 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-09-30 20:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!