Superettan - Švédsko
pondělí, 24.08.2020
18:00
18:00

Akropolis

Degerfors
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Stockholm |
| Hosté: | Degerfors |
| Vzdálenost: | 206.6 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.75 | 4.33 | 1.53 | X2 | 2.37 | 1.14 | |||
| 19% | 52% | 29% | 1.14 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.66 | 2.15 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 35% | 65% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Akropolis poslední 12 zápasy
| 2020-08-17 | AFC Eskilstuna | 1 - 2 | Akropolis |
| 2020-08-11 | Akropolis | 1 - 1 | Sundsvall |
| 2020-08-07 | Osters | 0 - 1 | Akropolis |
| 2020-08-02 | Akropolis | 2 - 2 | GAIS Goteborg |
| 2020-07-30 | Brage | 1 - 1 | Akropolis |
| 2020-07-25 | Halmstads | 2 - 3 | Akropolis |
| 2020-07-20 | Akropolis | 2 - 0 | Vasteras |
| 2020-07-13 | Norrby | 1 - 1 | Akropolis |
| 2020-07-07 | Akropolis | 2 - 2 | Trelleborgs |
| 2020-07-03 | Jonkopings S. | 3 - 1 | Akropolis |
| 2020-06-27 | Akropolis | 2 - 0 | Orgryte |
| 2020-06-21 | Umea | 1 - 1 | Akropolis |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 11 | 5 | 4 | |
| 42% | 50% | 8% | 92% | 42% | 33% |
Degerfors poslední 12 zápasy
| 2020-08-16 | Degerfors | 4 - 1 | Ljungskile |
| 2020-08-12 | GAIS Goteborg | 0 - 0 | Degerfors |
| 2020-08-08 | Degerfors | 5 - 0 | AFC Eskilstuna |
| 2020-08-01 | Sundsvall | 1 - 4 | Degerfors |
| 2020-07-29 | Degerfors | 3 - 1 | Osters |
| 2020-07-24 | Orgryte | 1 - 1 | Degerfors |
| 2020-07-18 | Degerfors | 1 - 0 | Trelleborgs |
| 2020-07-11 | Jonkopings S. | 0 - 1 | Degerfors |
| 2020-07-07 | Degerfors | 1 - 0 | Umea |
| 2020-07-04 | Dalkurd | 1 - 2 | Degerfors |
| 2020-06-28 | Degerfors | 0 - 1 | Norrby |
| 2020-06-21 | Vasteras | 2 - 2 | Degerfors |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 6 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 50% | 42% |
Tabulka Superettan
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Degerfors | 13 | +19 | 30 |
| 2 | Halmstads | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sundsvall | 14 | +9 | 24 |
| 4 | Jonkopings S. | 14 | +2 | 23 |
| 5 | Akropolis | 13 | +5 | 22 |
| 6 | Osters | 14 | +1 | 20 |
| 7 | Trelleborgs | 14 | +1 | 19 |
| 8 | Orgryte | 14 | -4 | 19 |
| 9 | Brage | 13 | -1 | 18 |
| 10 | Norrby | 14 | -2 | 16 |
| 11 | Vasteras | 14 | -3 | 16 |
| 12 | Dalkurd | 13 | 0 | 13 |
| 13 | GAIS Goteborg | 14 | -9 | 13 |
| 14 | Umea | 14 | -4 | 12 |
| 15 | Ljungskile | 14 | -12 | 10 |
| 16 | AFC Eskilstuna | 14 | -15 | 9 |
Chronologie zápasů v lize
| Akropolis | |
| Degerfors | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Akropolis | Degerfors |
|---|---|---|---|
| 1 | Degerfors | - | |
| 2 | Halmstads | ||
| 3 | Sundsvall | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 4 | Jonkopings S. | 0 - 1 | |
| 5 | Akropolis | - | |
| 6 | Osters | ||
| 7 | Trelleborgs | 2 - 2 | |
| 8 | Orgryte | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Brage | ||
| 10 | Norrby | ||
| 11 | Vasteras | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Dalkurd | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | GAIS Goteborg | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Umea | ||
| 15 | Ljungskile | ||
| 16 | AFC Eskilstuna |
Pozice v lize
| Akropolis | Degerfors | |
| Pozice | 5 | 1 |
| Body | 22 | 30 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 1 |
| Body | 10 | 12 |
Forma v lize
| Akropolis | Degerfors | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
7 1 |
9
3 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
4 0 |
3
3 0 |
Góly v lize
| Akropolis | Degerfors | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
19
14 |
28
9 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
9
5 |
10
5 |
Celková statistika pro Superettan
| Zápasy (110) | |
| Domácí vítězství | 42% |
| Remízy | 35% |
| Vítězství pro hosta | 24% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (288) | |
| Góly na zápas | 2.62 |
| Góly doma na zápas | 1.55 |
| Góly hosta na zápas | 1.07 |
| Domácí tým skóroval v | 80% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 59% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 28% |
Akropolis další 6 zápasy
| 2020-08-30 | Akropolis | - | Ljungskile |
| 2020-09-05 | Ljungskile | - | Akropolis |
| 2020-09-11 | Akropolis | - | Osters |
| 2020-09-16 | Sundsvall | - | Akropolis |
| 2020-09-20 | Akropolis | - | Halmstads |
| 2020-09-26 | Dalkurd | - | Akropolis |
Degerfors další 6 zápasy
| 2020-08-29 | Degerfors | - | Halmstads |
| 2020-09-07 | Halmstads | - | Degerfors |
| 2020-09-12 | Degerfors | - | Jonkopings S. |
| 2020-09-16 | Degerfors | - | Dalkurd |
| 2020-09-21 | Umea | - | Degerfors |
| 2020-09-26 | Norrby | - | Degerfors |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.75 | 4.33 | 1.53 |
| Pravděpodobnost | 19% | 52% | 29% |
| X2 @ 1.14 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.14 |
| Pravděpodobnost | 39% | 61% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 74% | 26% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.15 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 2.15 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Ano @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-24 16:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!