UAE Pro-League - SAE
neděle, 10.05.2026
16:25
Al Bataeh Club
Al Sharjah
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Al Bataeh |
| Hosté: |
Sharjah |
| Vzdálenost: |
39.8 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
16:25 (19:25 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.40 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.55 |
1.44 |
| 29% |
29% |
42% |
1.28 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
| 77% |
23% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
36% |
64% |
Poslední 8 přímé zápasy
|
2026-01-14 |
Al Sharjah
|
0 - 2 |
Al Bataeh Club
|
|
2025-02-23 |
Al Sharjah
|
0 - 1 |
Al Bataeh Club
|
|
2024-09-26 |
Al Bataeh Club
|
0 - 2 |
Al Sharjah
|
|
2024-04-27 |
Al Sharjah
|
2 - 2 |
Al Bataeh Club
|
|
2024-02-17 |
Al Sharjah
|
2 - 1 |
Al Bataeh Club
|
|
2023-11-23 |
Al Bataeh Club
|
3 - 3 |
Al Sharjah
|
|
2023-03-18 |
Al Sharjah
|
3 - 0 |
Al Bataeh Club
|
|
2022-10-25 |
Al Bataeh Club
|
0 - 1 |
Al Sharjah
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
4 |
|
6 |
4 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
Al Bataeh Club poslední 12 zápasy
|
2026-05-05 |
Dibba Al Fuj.
|
2 - 1 |
Al Bataeh Club
|
|
2026-04-23 |
Al Bataeh Club
|
0 - 2 |
Al-Ain
|
|
2026-04-11 |
Khor Fakkan
|
1 - 1 |
Al Bataeh Club
|
|
2026-04-04 |
Al Bataeh Club
|
2 - 2 |
Al Ittihad Kalba
|
|
2026-03-18 |
Al-Nasr Dubai
|
1 - 1 |
Al Bataeh Club
|
|
2026-03-10 |
Al Bataeh Club
|
1 - 0 |
Ajman Club
|
|
2026-02-27 |
Al Bataeh Club
|
0 - 1 |
Baniyas SC
|
|
2026-02-21 |
Al-Wasl Dubai
|
1 - 0 |
Al Bataeh Club
|
|
2026-02-13 |
Al Bataeh Club
|
1 - 1 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-02-05 |
Al-Wahda
|
2 - 2 |
Al Bataeh Club
|
|
2026-01-29 |
Al Bataeh Club
|
1 - 1 |
Al-Jazira
|
|
2026-01-18 |
Baniyas SC
|
1 - 1 |
Al Bataeh Club
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
7 |
4 |
|
9 |
3 |
2 |
| 8% |
58% |
33% |
|
75% |
25% |
17% |
Al Sharjah poslední 12 zápasy
|
2026-05-06 |
Al Sharjah
|
0 - 5 |
Al-Ain
|
|
2026-04-23 |
Al Sharjah
|
0 - 2 |
Al-Wahda
|
|
2026-04-10 |
Baniyas SC
|
1 - 1 |
Al Sharjah
|
|
2026-04-05 |
Al Sharjah
|
2 - 1 |
Al-Wasl Dubai
|
|
2026-03-17 |
Al Ittihad Kalba
|
2 - 2 |
Al Sharjah
|
|
2026-03-11 |
Al Sharjah
|
1 - 2 |
Al-Nasr Dubai
|
|
2026-03-07 |
Al Sharjah
|
4 - 1 |
Dibba Al Fuj.
|
|
2026-02-26 |
Al-Jazira
|
5 - 0 |
Al Sharjah
|
|
2026-02-20 |
Ajman Club
|
3 - 2 |
Al Sharjah
|
|
2026-02-16 |
Al Sharjah
|
1 - 2 |
Nasaf Qarshi
|
|
2026-02-09 |
Al-Duhail
|
1 - 1 |
Al Sharjah
|
|
2026-02-05 |
Al Sharjah
|
1 - 4 |
Shabab Al-Ahli
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
12 |
9 |
6 |
| 17% |
25% |
58% |
|
100% |
75% |
50% |
Tabulka UAE Pro-League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Al-Ain |
24 |
19 |
5 |
0 |
53 |
18 |
+35 |
62 |
| 2 |
Shabab Al-Ahli |
24 |
17 |
5 |
2 |
57 |
15 |
+42 |
56 |
| 3 |
Al-Wasl Dubai |
24 |
12 |
6 |
6 |
35 |
27 |
+8 |
42 |
| 4 |
Al-Jazira |
24 |
12 |
5 |
7 |
41 |
27 |
+14 |
41 |
| 5 |
Al-Wahda |
24 |
10 |
9 |
5 |
37 |
24 |
+13 |
39 |
| 6 |
Al-Nasr Dubai |
24 |
8 |
10 |
6 |
32 |
31 |
+1 |
34 |
| 7 |
Ajman Club |
24 |
8 |
4 |
12 |
23 |
32 |
-9 |
28 |
| 8 |
Khor Fakkan |
24 |
6 |
8 |
10 |
33 |
41 |
-8 |
26 |
| 9 |
Baniyas SC |
24 |
7 |
5 |
12 |
26 |
37 |
-11 |
26 |
| 10 |
Al Sharjah |
24 |
7 |
4 |
13 |
32 |
46 |
-14 |
25 |
| 11 |
Al Ittihad Kalba |
24 |
5 |
9 |
10 |
27 |
41 |
-14 |
24 |
| 12 |
Dibba Al Fuj. |
24 |
5 |
5 |
14 |
25 |
49 |
-24 |
20 |
| 13 |
Al Bataeh Club |
24 |
4 |
7 |
13 |
23 |
36 |
-13 |
19 |
| 14 |
Al Dhafra Club |
24 |
5 |
4 |
15 |
27 |
47 |
-20 |
19 |
Chronologie zápasů v lize
| Al Bataeh Club |
|
| Al Sharjah |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Al Bataeh Club |
Al Sharjah |
| 1 |
Al-Ain |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 2 |
Shabab Al-Ahli |
0 - 4 |
2 - 0 |
| 3 |
Al-Wasl Dubai |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Al-Jazira |
1 - 1 |
5 - 0 |
| 5 |
Al-Wahda |
1 - 3 |
1 - 1 |
| 6 |
Al-Nasr Dubai |
2 - 3 |
2 - 4 |
| 7 |
Ajman Club |
1 - 0 |
3 - 2 |
| 8 |
Khor Fakkan |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 9 |
Baniyas SC |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Al Sharjah |
|
- |
| 11 |
Al Ittihad Kalba |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Dibba Al Fuj. |
0 - 1 |
1 - 3 |
| 13 |
Al Bataeh Club |
- |
|
| 14 |
Al Dhafra Club |
1 - 1 |
0 - 2 |
Statistiky týmu
| |
Al Bataeh Club |
Al Sharjah |
| Vítězství |
4 |
7 |
| Remízy |
7 |
4 |
| Prohry |
13 |
13 |
| Vstřelené góly |
23 |
32 |
| Obdržené góly |
36 |
46 |
| Průměr vstřelené góly |
0.96 |
1.33 |
| Průměr obdržené góly |
1.50 |
1.92 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
92% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
58% |
58% |
| Nad 1.5 |
71% |
88% |
| Nad 2.5 |
42% |
58% |
| Nad 3.5 |
29% |
46% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
3 |
| Remízy |
3 |
4 |
| Prohry |
7 |
5 |
| Vstřelené góly |
10 |
18 |
| Obdržené góly |
20 |
22 |
| Průměr vstřelené góly |
0.83 |
1.50 |
| Průměr obdržené góly |
1.67 |
1.83 |
| Zápasy vstřelené góly |
58% |
75% |
| Zápasy obdržené góly |
92% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
67% |
| Nad 1.5 |
67% |
92% |
| Nad 2.5 |
42% |
58% |
| Nad 3.5 |
33% |
50% |
Celková statistika pro UAE Pro-League
| Zápasy (168) |
| Domácí vítězství |
38% |
| Remízy |
26% |
| Vítězství pro hosta |
37% |
| Odehrané zápasy |
92% |
| Góly (471) |
| Góly na zápas |
2.80 |
| Góly doma na zápas |
1.42 |
| Góly hosta na zápas |
1.39 |
| Domácí tým skóroval v |
74% |
| Hostující tým skóroval v |
76% |
| Skórují Oba Týmy |
55% |
| Nad 1.5 |
75% |
| Nad 2.5 |
51% |
| Nad 3.5 |
34% |
Al Bataeh Club další 1 zápasy
|
2026-05-16 |
Shabab Al-Ahli
|
- |
Al Bataeh Club
|
Al Sharjah další 1 zápasy
|
2026-05-15 |
Al Sharjah
|
- |
Khor Fakkan
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.55 |
3.40 |
2.30 |
| Pravděpodobnost |
29% |
29% |
42% |
|
12 @ 1.28 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.55 |
1.44 |
| Pravděpodobnost |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.44 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.22 |
3.90 |
| Pravděpodobnost |
|
77% |
23% |
|
Nad 1.5 @ 1.22 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.68 |
2.05 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Nad 2.5 @ 1.68 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.70 |
1.40 |
| Pravděpodobnost |
|
36% |
64% |
|
Pod 3.5 @ 1.40 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.60 |
2.20 |
| Pravděpodobnost |
|
57% |
43% |
|
Ano @ 1.60 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-10 12:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!