Saudi Pro League - Saúdská Arábie
pondělí, 10.08.2020
19:00
19:00

Al-Hilal Riyadh

Al-Fateh
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Rijád |
| Hosté: | Al-Hasa |
| Vzdálenost: | 303.5 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 5.75 | 9.00 | 1 | 1.04 | 3.50 | |||
| 60% | 21% | 19% | 1.22 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.10 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.60 | ||||||
| 76% | 24% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-10-31 | Al-Fateh | 3 - 3 | Al-Hilal Riyadh |
| 2019-02-04 | Al-Hilal Riyadh | 4 - 1 | Al-Fateh |
| 2018-09-24 | Al-Fateh | 2 - 3 | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-04-12 | Al-Hilal Riyadh | 4 - 1 | Al-Fateh |
| 2017-12-10 | Al-Fateh | 0 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-03-09 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 0 | Al-Fateh |
| 2016-11-05 | Al-Fateh | 0 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2016-02-05 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 3 | Al-Fateh |
| 2015-08-29 | Al-Fateh | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2015-03-13 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 0 | Al-Fateh |
| 2014-09-24 | Al-Fateh | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2014-04-06 | Al-Fateh | 0 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 8 | 8 | 5 | |
| 75% | 25% | 0% | 67% | 67% | 42% |
Al-Hilal Riyadh poslední 12 zápasy
| 2020-08-05 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 4 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-03-11 | Damac | 1 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-03-07 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2020-02-27 | Al-Taawoun | 0 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-02-22 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 0 | Al-Ittihad |
| 2020-02-17 | Shabab Al-Ahli | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-02-13 | Al-Fayha | 0 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-02-10 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 0 | Padideh Mashhad |
| 2020-02-05 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 1 | Al-Raed |
| 2020-01-31 | Abha Club | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-01-25 | Al-Shabab | 0 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-01-20 | Al-Faisaly | 2 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 7 | 5 | 3 | |
| 75% | 25% | 0% | 58% | 42% | 25% |
Al-Fateh poslední 12 zápasy
| 2020-08-04 | Al-Fateh | 2 - 0 | Al-Fayha |
| 2020-03-12 | Al-Fateh | 0 - 1 | Al-Adalah |
| 2020-03-06 | Al-Raed | 0 - 0 | Al-Fateh |
| 2020-02-29 | Al-Fateh | 3 - 2 | Al-Wehda Mecca |
| 2020-02-21 | Al-Ahli Jeddah | 0 - 1 | Al-Fateh |
| 2020-02-15 | Al-Fateh | 2 - 2 | Al-Faisaly |
| 2020-02-06 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 1 | Al-Fateh |
| 2020-02-01 | Al-Shabab | 2 - 1 | Al-Fateh |
| 2020-01-23 | Al-Fateh | 0 - 0 | Damac |
| 2020-01-18 | Abha Club | 1 - 1 | Al-Fateh |
| 2020-01-10 | Al-Taawoun | 2 - 1 | Al-Fateh |
| 2020-01-01 | Al-Ittihad | 1 - 2 | Al-Fateh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Tabulka Saudi Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 23 | +36 | 54 |
| 2 | Al-Nassr Riyadh | 23 | +21 | 45 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 24 | +14 | 43 |
| 4 | Al-Wehda Mecca | 24 | +4 | 40 |
| 5 | Al-Faisaly | 24 | +4 | 38 |
| 6 | Al-Raed | 24 | -7 | 36 |
| 7 | Al-Ettifaq | 24 | +7 | 35 |
| 8 | Al-Shabab | 23 | +1 | 34 |
| 9 | Abha Club | 23 | -6 | 33 |
| 10 | Al-Taawoun | 23 | +1 | 32 |
| 11 | Al-Fayha | 24 | -7 | 27 |
| 12 | Al-Hazem | 23 | -13 | 24 |
| 13 | Al-Ittihad | 24 | -5 | 23 |
| 14 | Al-Fateh | 23 | -8 | 22 |
| 15 | Damac | 24 | -21 | 21 |
| 16 | Al-Adalah | 23 | -21 | 17 |
Chronologie zápasů v lize
| Al-Hilal Riyadh | |
| Al-Fateh | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Al-Hilal Riyadh | Al-Fateh |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | - | |
| 2 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Al-Wehda Mecca | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Al-Faisaly | 3 - 2 | |
| 6 | Al-Raed | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Al-Ettifaq | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Al-Shabab | 2 - 1 | |
| 9 | Abha Club | 4 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Al-Taawoun | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Al-Fayha | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Al-Hazem | ||
| 13 | Al-Ittihad | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Al-Fateh | - | |
| 15 | Damac | 3 - 0 | |
| 16 | Al-Adalah | 7 - 0 | 3 - 5 |
Pozice v lize
| Al-Hilal Riyadh | Al-Fateh | |
| Pozice | 1 | 14 |
| Body | 54 | 22 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 14 |
| Body | 28 | 9 |
Forma v lize
| Al-Hilal Riyadh | Al-Fateh | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
16
6 1 |
5
7 11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
9
1 1 |
2
3 7 |
Góly v lize
| Al-Hilal Riyadh | Al-Fateh | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
56
20 |
29
37 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
29
9 |
14
21 |
Celková statistika pro Saudi Pro League
| Zápasy (188) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 21% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (541) | |
| Góly na zápas | 2.88 |
| Góly doma na zápas | 1.60 |
| Góly hosta na zápas | 1.28 |
| Domácí tým skóroval v | 78% |
| Hostující tým skóroval v | 76% |
| Skórují Oba Týmy | 60% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 57% |
| Nad 3.5 | 33% |
Al-Hilal Riyadh další 6 zápasy
| 2020-08-15 | Al-Adalah | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-08-20 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-08-25 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Faisaly |
| 2020-08-29 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Hazem |
| 2020-09-04 | Al-Wehda Mecca | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2020-09-09 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Shabab |
Al-Fateh další 6 zápasy
| 2020-08-14 | Al-Fateh | - | Abha Club |
| 2020-08-19 | Al-Fateh | - | Al-Ettifaq |
| 2020-08-24 | Al-Hazem | - | Al-Fateh |
| 2020-08-30 | Al-Fateh | - | Al-Ittihad |
| 2020-09-04 | Al-Fateh | - | Al-Taawoun |
| 2020-09-09 | Damac | - | Al-Fateh |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 5.75 | 9.00 |
| Pravděpodobnost | 60% | 21% | 19% |
| 1 @ 1.22 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.04 | 3.50 |
| Pravděpodobnost | 75% | 25% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 5.10 | |
| Pravděpodobnost | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.14 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.40 | |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% | |
| Nad 2.5 @ 1.53 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.60 | |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% | |
| Pod 3.5 @ 1.60 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.93 | 1.82 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Ano @ 1.93 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-10 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!