Premier League - Bahrajn
pátek, 14.08.2020
17:00
17:00

Al-Muharraq

Al-Ahli Manama
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Muharraq |
| Hosté: | Manama |
| Vzdálenost: | 5.5 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.20 | 5.00 | 1 | 1.12 | 2.37 | |||
| 55% | 19% | 26% | 1.50 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 71% | 29% | 57% | 43% | 37% | 63% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-01-21 | Al-Ahli Manama | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| 2018-04-21 | Al-Ahli Manama | 1 - 3 | Al-Muharraq |
| 2017-09-21 | Al-Muharraq | 2 - 0 | Al-Ahli Manama |
| 2017-03-17 | Al-Ahli Manama | 1 - 1 | Al-Muharraq |
| 2016-10-01 | Al-Muharraq | 2 - 1 | Al-Ahli Manama |
| 2016-04-04 | Al-Ahli Manama | 2 - 2 | Al-Muharraq |
| 2016-03-21 | Al-Muharraq | 0 - 1 | Al-Ahli Manama |
| 2015-12-26 | Al-Muharraq | 2 - 1 | Al-Ahli Manama |
| 2014-01-24 | Al-Muharraq | 1 - 0 | Al-Ahli Manama |
| 2013-12-20 | Al-Ahli Manama | 2 - 0 | Al-Muharraq |
| 2012-04-12 | Al-Muharraq | 2 - 0 | Al-Ahli Manama |
| 2011-12-31 | Al-Ahli Manama | 1 - 1 | Al-Muharraq |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Al-Muharraq poslední 12 zápasy
| 2020-08-07 | Al-Muharraq | 1 - 1 | Al-Hidd |
| 2020-03-17 | Al-Muharraq | 1 - 1 | Al-Riffa |
| 2020-03-13 | Al-Shabab | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| 2020-03-09 | Busaiteen | 1 - 2 | Al-Muharraq |
| 2020-03-04 | Al-Muharraq | 1 - 0 | Manama Club |
| 2020-02-29 | Al-Muharraq | 4 - 0 | Manama Club |
| 2020-02-20 | Manama Club | 1 - 2 | Al-Muharraq |
| 2020-02-15 | Al-Muharraq | 2 - 1 | Busaiteen |
| 2020-02-07 | Al-Najma Manama | 1 - 4 | Al-Muharraq |
| 2020-01-21 | Al-Ahli Manama | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| 2019-12-23 | East Riffa | 0 - 0 | Al-Muharraq |
| 2019-12-13 | Al-Hidd | 4 - 1 | Al-Muharraq |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 6 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 50% | 25% |
Al-Ahli Manama poslední 12 zápasy
| 2020-08-07 | Al-Ahli Manama | 3 - 0 | Al-Hala |
| 2020-03-13 | Al-Ahli Manama | 0 - 1 | Al-Hidd |
| 2020-03-09 | Al-Riffa | 3 - 1 | Al-Ahli Manama |
| 2020-02-29 | Al-Hala | 1 - 2 | Al-Ahli Manama |
| 2020-02-15 | Al-Ahli Manama | 1 - 3 | Al-Riffa |
| 2020-02-05 | Al-Ahli Manama | 0 - 0 | Manama Club |
| 2020-01-21 | Al-Ahli Manama | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| 2019-12-22 | Al-Ahli Manama | 2 - 2 | Al-Najma Manama |
| 2019-12-13 | Al-Ahli Manama | 1 - 2 | Busaiteen |
| 2019-11-05 | Al-Ahli Manama | 0 - 2 | Al-Riffa |
| 2019-10-30 | Al-Riffa | 2 - 0 | Al-Ahli Manama |
| 2019-10-01 | East Riffa | 1 - 3 | Al-Ahli Manama |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hidd | 12 | +11 | 29 |
| 2 | Al-Muharraq | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Al-Riffa | 12 | +11 | 22 |
| 4 | East Riffa | 13 | +3 | 21 |
| 5 | Al-Najma Manama | 12 | +4 | 18 |
| 6 | Manama Club | 13 | -2 | 16 |
| 7 | Al-Ahli Manama | 12 | +2 | 14 |
| 8 | Al-Shabab | 13 | -19 | 10 |
| 9 | Busaiteen | 12 | -8 | 9 |
| 10 | Al-Hala | 13 | -14 | 6 |
Chronologie zápasů v lize
| Al-Muharraq | |
| Al-Ahli Manama | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Al-Muharraq | Al-Ahli Manama |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hidd | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Al-Muharraq | - | |
| 3 | Al-Riffa | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | East Riffa | 1 - 3 | |
| 5 | Al-Najma Manama | ||
| 6 | Manama Club | 4 - 0 | |
| 7 | Al-Ahli Manama | - | |
| 8 | Al-Shabab | 5 - 3 | 0 - 4 |
| 9 | Busaiteen | 2 - 1 | |
| 10 | Al-Hala | 2 - 0 | 1 - 2 |
Pozice v lize
| Al-Muharraq | Al-Ahli Manama | |
| Pozice | 2 | 7 |
| Body | 27 | 14 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 3 |
| Body | 14 | 9 |
Forma v lize
| Al-Muharraq | Al-Ahli Manama | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
8
3 1 |
4
2 6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
2 0 |
3
0 2 |
Góly v lize
| Al-Muharraq | Al-Ahli Manama | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
24
12 |
17
15 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
15
6 |
10
6 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (62) | |
| Domácí vítězství | 45% |
| Remízy | 23% |
| Vítězství pro hosta | 32% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (178) | |
| Góly na zápas | 2.87 |
| Góly doma na zápas | 1.63 |
| Góly hosta na zápas | 1.24 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 73% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 37% |
Al-Muharraq další 6 zápasy
| 2020-08-19 | Al-Muharraq | - | Al-Najma Manama |
| 2020-08-25 | Al-Muharraq | - | East Riffa |
| 2020-09-02 | Al-Muharraq | - | Al-Najma Manama |
| 2020-09-08 | Al-Muharraq | - | East Riffa |
| 2020-09-14 | Al-Riffa | - | Al-Muharraq |
| 2020-10-03 | Al-Hala | - | Al-Muharraq |
Al-Ahli Manama další 6 zápasy
| 2020-08-19 | Manama Club | - | Al-Ahli Manama |
| 2020-08-25 | Al-Najma Manama | - | Al-Ahli Manama |
| 2020-09-05 | Manama Club | - | Al-Ahli Manama |
| 2020-09-09 | Al-Najma Manama | - | Al-Ahli Manama |
| 2020-09-13 | Busaiteen | - | Al-Ahli Manama |
| 2020-10-02 | Al-Ahli Manama | - | East Riffa |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 4.20 | 5.00 |
| Pravděpodobnost | 55% | 19% | 26% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 37% | 63% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 54% | 46% | |
| Ano @ 1.72 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-14 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!