Premier League - Kuvajt
pondělí, 02.11.2020
16:45
16:45

Al Salmiya

Yarmouk
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Salmiya |
| Hosté: | Mishref |
| Vzdálenost: | 4.9 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 16:45 (19:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.75 | 8.00 | 1 | 1.05 | 3.25 | |||
| 45% | 34% | 21% | 1.30 | 86% | 14% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.40 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 92% | 8% | 57% | 43% | 52% | 48% |
Poslední 10 přímé zápasy
| 2020-09-03 | Yarmouk | 2 - 4 | Al Salmiya |
| 2020-01-14 | Al Salmiya | 0 - 2 | Yarmouk |
| 2017-05-21 | Yarmouk | 3 - 2 | Al Salmiya |
| 2017-03-06 | Al Salmiya | 2 - 1 | Yarmouk |
| 2016-02-13 | Al Salmiya | 4 - 1 | Yarmouk |
| 2015-11-05 | Yarmouk | 0 - 2 | Al Salmiya |
| 2015-02-27 | Yarmouk | 0 - 3 | Al Salmiya |
| 2014-09-20 | Al Salmiya | 3 - 0 | Yarmouk |
| 2014-01-25 | Yarmouk | 3 - 1 | Al Salmiya |
| 2013-08-30 | Al Salmiya | 4 - 0 | Yarmouk |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 70% | 0% | 30% | 100% | 80% | 50% |
Al Salmiya poslední 12 zápasy
| 2020-10-28 | Al Shabab Kuwait | 1 - 1 | Al Salmiya |
| 2020-10-24 | Al Salibikhaet | 1 - 4 | Al Salmiya |
| 2020-10-20 | Al Salmiya | 2 - 2 | Khaitan SC |
| 2020-10-15 | Al Salmiya | 1 - 1 | Kazma Kuwait |
| 2020-09-08 | Kuwait SC | 2 - 2 | Al Salmiya |
| 2020-09-03 | Yarmouk | 2 - 4 | Al Salmiya |
| 2020-08-31 | Al Salmiya | 1 - 4 | Kuwait SC |
| 2020-08-26 | Al Sahel | 0 - 4 | Al Salmiya |
| 2020-08-21 | Al Salmiya | 3 - 0 | Qadsia Kuwait |
| 2020-02-22 | Al Fahaheel | 1 - 2 | Al Salmiya |
| 2020-02-14 | Al Tadhamon | 1 - 3 | Al Salmiya |
| 2020-02-09 | Al Salmiya | 1 - 0 | Al Nasr Kuwait |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 75% | 58% |
Yarmouk poslední 12 zápasy
| 2020-10-28 | Yarmouk | 2 - 3 | Burgan SC |
| 2020-10-24 | Yarmouk | 0 - 2 | Al Fahaheel |
| 2020-10-20 | Yarmouk | 1 - 3 | Al Tadhamon |
| 2020-10-15 | Yarmouk | 1 - 3 | Al Sahel |
| 2020-09-16 | Kazma Kuwait | 3 - 1 | Yarmouk |
| 2020-09-13 | Al Arabi Kuwait | 0 - 0 | Yarmouk |
| 2020-09-09 | Al Jahra | 1 - 3 | Yarmouk |
| 2020-09-03 | Yarmouk | 2 - 4 | Al Salmiya |
| 2020-08-30 | Yarmouk | 1 - 3 | Al Arabi Kuwait |
| 2020-08-26 | Kuwait SC | 3 - 0 | Yarmouk |
| 2020-08-20 | Yarmouk | 1 - 1 | Al Sahel |
| 2020-02-23 | Yarmouk | 3 - 2 | Al Shabab Kuwait |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 8 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 67% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Qadsia Kuwait | 4 | +4 | 9 |
| 2 | Al Fahaheel | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Al Nasr Kuwait | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Burgan SC | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Kuwait SC | 4 | +4 | 6 |
| 6 | Al Salmiya | 4 | +3 | 6 |
| 7 | Al Sahel | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Kazma Kuwait | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Al Tadhamon | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Al Arabi Kuwait | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Khaitan SC | 4 | -5 | 4 |
| 12 | Al Jahra | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Al Salibikhaet | 4 | -5 | 3 |
| 14 | Al Shabab Kuwait | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Yarmouk | 4 | -7 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Al Salmiya | |
| Yarmouk | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Al Salmiya | Yarmouk |
|---|---|---|---|
| 1 | Qadsia Kuwait | ||
| 2 | Al Fahaheel | ||
| 3 | Al Nasr Kuwait | ||
| 4 | Burgan SC | ||
| 5 | Kuwait SC | ||
| 6 | Al Salmiya | - | |
| 7 | Al Sahel | ||
| 8 | Kazma Kuwait | 1 - 1 | |
| 9 | Al Tadhamon | ||
| 10 | Al Arabi Kuwait | ||
| 11 | Khaitan SC | 2 - 2 | |
| 12 | Al Jahra | ||
| 13 | Al Salibikhaet | ||
| 14 | Al Shabab Kuwait | ||
| 15 | Yarmouk | - |
Pozice v lize
| Al Salmiya | Yarmouk | |
| Pozice | 6 | 15 |
| Body | 6 | 0 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 7 | 15 |
| Body | 2 | 0 |
Forma v lize
| Al Salmiya | Yarmouk | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
3 0 |
0
0 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
2 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Al Salmiya | Yarmouk | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
8
5 |
4
11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
3 |
0
0 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (28) | |
| Domácí vítězství | 25% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 43% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (75) | |
| Góly na zápas | 2.68 |
| Góly doma na zápas | 1.18 |
| Góly hosta na zápas | 1.50 |
| Domácí tým skóroval v | 75% |
| Hostující tým skóroval v | 79% |
| Skórují Oba Týmy | 61% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 32% |
Al Salmiya další 6 zápasy
| 2020-11-07 | Al Salmiya | - | Al Nasr Kuwait |
| 2020-11-20 | Qadsia Kuwait | - | Al Salmiya |
| 2020-11-25 | Al Salmiya | - | Kuwait SC |
| 2020-11-29 | Al Jahra | - | Al Salmiya |
| 2020-12-07 | Al Arabi Kuwait | - | Al Salmiya |
| 2020-12-13 | Al Fahaheel | - | Al Salmiya |
Yarmouk další 6 zápasy
| 2020-11-07 | Al Arabi Kuwait | - | Yarmouk |
| 2020-11-20 | Yarmouk | - | Kuwait SC |
| 2020-11-25 | Yarmouk | - | Al Jahra |
| 2020-11-29 | Al Nasr Kuwait | - | Yarmouk |
| 2020-12-04 | Yarmouk | - | Qadsia Kuwait |
| 2020-12-08 | Al Shabab Kuwait | - | Yarmouk |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 4.75 | 8.00 |
| Pravděpodobnost | 45% | 34% | 21% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.05 | 3.25 |
| Pravděpodobnost | 86% | 14% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 5.50 | |
| Pravděpodobnost | 92% | 8% | |
| Nad 1.5 @ 1.12 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.87 | |
| Pravděpodobnost | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.72 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Nad 3.5 @ 2.00 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 78% | 22% | |
| Ano @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-02 12:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!