Premier League - Kuvajt
čtvrtek, 03.09.2020
18:45
18:45

Al Shabab Kuwait

Kuwait SC
1 - 5
(1 - 2, 0 - 3)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Al Ahmadi |
| Hosté: | Kuwait City |
| Vzdálenost: | 33.4 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:45 (20:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9.00 | 6.50 | 1.18 | 2 | 4.33 | 1.03 | |||
| 14% | 35% | 51% | 1.18 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.36 | 3.10 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 85% | 15% | 53% | 47% | 28% | 72% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-02-19 | Kuwait SC | 3 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2019-10-12 | Al Shabab Kuwait | 0 - 2 | Kuwait SC |
| 2019-03-08 | Al Shabab Kuwait | 2 - 0 | Kuwait SC |
| 2018-12-03 | Al Shabab Kuwait | 1 - 1 | Kuwait SC |
| 2018-09-01 | Kuwait SC | 4 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2017-05-11 | Kuwait SC | 3 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2017-02-26 | Al Shabab Kuwait | 0 - 3 | Kuwait SC |
| 2017-01-29 | Kuwait SC | 3 - 2 | Al Shabab Kuwait |
| 2016-04-09 | Kuwait SC | 2 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2015-12-26 | Al Shabab Kuwait | 1 - 3 | Kuwait SC |
| 2015-03-14 | Al Shabab Kuwait | 0 - 5 | Kuwait SC |
| 2014-10-02 | Kuwait SC | 0 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 11 | 7 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 92% | 58% | 33% |
Al Shabab Kuwait poslední 12 zápasy
| 2020-08-30 | Al Shabab Kuwait | 0 - 2 | Al Sahel |
| 2020-08-25 | Qadsia Kuwait | 2 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-08-20 | Al Shabab Kuwait | 2 - 2 | Al Tadhamon |
| 2020-02-23 | Yarmouk | 3 - 2 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-02-19 | Kuwait SC | 3 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-02-14 | Al Nasr Kuwait | 1 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-02-07 | Al Shabab Kuwait | 2 - 1 | Kazma Kuwait |
| 2020-02-01 | Al Arabi Kuwait | 2 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-01-23 | Al Salmiya | 2 - 1 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-01-19 | Al Shabab Kuwait | 0 - 0 | Yarmouk |
| 2019-12-26 | Al Shabab Kuwait | 1 - 2 | Al Nasr Kuwait |
| 2019-12-20 | Al Sahel | 0 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 6 | 2 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 50% | 17% |
Kuwait SC poslední 12 zápasy
| 2020-08-31 | Al Salmiya | 1 - 4 | Kuwait SC |
| 2020-08-26 | Kuwait SC | 3 - 0 | Yarmouk |
| 2020-08-21 | Kuwait SC | 2 - 2 | Al Arabi Kuwait |
| 2020-08-15 | Kuwait SC | 2 - 0 | Al Nasr Kuwait |
| 2020-02-19 | Kuwait SC | 3 - 0 | Al Shabab Kuwait |
| 2020-02-15 | Al Sahel | 1 - 3 | Kuwait SC |
| 2020-02-06 | Kuwait SC | 0 - 0 | Qadsia Kuwait |
| 2020-01-30 | Al Tadhamon | 0 - 3 | Kuwait SC |
| 2020-01-25 | Esteghlal Teh. | 3 - 0 | Kuwait SC |
| 2020-01-20 | Kazma Kuwait | 0 - 2 | Kuwait SC |
| 2020-01-07 | Al Arabi Kuwait | 0 - 0 | Kuwait SC |
| 2020-01-03 | Khaitan SC | 0 - 2 | Kuwait SC |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 58% | 25% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuwait SC | 17 | +33 | 40 |
| 2 | Qadsia Kuwait | 17 | +19 | 36 |
| 3 | Al Salmiya | 17 | +14 | 32 |
| 4 | Al Arabi Kuwait | 17 | +3 | 28 |
| 5 | Kazma Kuwait | 17 | +1 | 25 |
| 6 | Al Sahel | 17 | -17 | 18 |
| 7 | Al Nasr Kuwait | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Al Shabab Kuwait | 17 | -11 | 17 |
| 9 | Al Tadhamon | 17 | -16 | 13 |
| 10 | Yarmouk | 17 | -21 | 8 |
Chronologie zápasů v lize
| Al Shabab Kuwait | |
| Kuwait SC | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Al Shabab Kuwait | Kuwait SC |
|---|---|---|---|
| 1 | Kuwait SC | - | |
| 2 | Qadsia Kuwait | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Al Salmiya | 3 - 5 | 1 - 4 |
| 4 | Al Arabi Kuwait | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Kazma Kuwait | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Al Sahel | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 7 | Al Nasr Kuwait | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 8 | Al Shabab Kuwait | - | |
| 9 | Al Tadhamon | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | Yarmouk | 0 - 0 | 1 - 1 |
Pozice v lize
| Al Shabab Kuwait | Kuwait SC | |
| Pozice | 8 | 1 |
| Body | 17 | 40 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 8 | 1 |
| Body | 7 | 20 |
Forma v lize
| Al Shabab Kuwait | Kuwait SC | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
5 8 |
12
4 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
4 3 |
6
2 0 |
Góly v lize
| Al Shabab Kuwait | Kuwait SC | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
16
27 |
44
11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
10
16 |
19
4 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (85) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 24% |
| Vítězství pro hosta | 38% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (243) | |
| Góly na zápas | 2.86 |
| Góly doma na zápas | 1.51 |
| Góly hosta na zápas | 1.35 |
| Domácí tým skóroval v | 78% |
| Hostující tým skóroval v | 74% |
| Skórují Oba Týmy | 55% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 31% |
Al Shabab Kuwait další 6 zápasy
| 2020-10-16 | Al Nasr Kuwait | - | Al Shabab Kuwait |
| 2020-10-20 | Kuwait SC | - | Al Shabab Kuwait |
| 2020-10-28 | Al Shabab Kuwait | - | Al Salmiya |
| 2020-11-02 | Al Shabab Kuwait | - | Khaitan SC |
| 2020-11-06 | Al Fahaheel | - | Al Shabab Kuwait |
| 2020-11-19 | Al Shabab Kuwait | - | Kazma Kuwait |
Kuwait SC další 6 zápasy
| 2020-09-08 | Kuwait SC | - | Al Salmiya |
| 2020-09-13 | Kuwait SC | - | Kazma Kuwait |
| 2020-09-21 | Kuwait SC | - | Al Arabi Kuwait |
| 2020-10-16 | Kuwait SC | - | Khaitan SC |
| 2020-10-20 | Kuwait SC | - | Al Shabab Kuwait |
| 2020-10-25 | Kazma Kuwait | - | Kuwait SC |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 9.00 | 6.50 | 1.18 |
| Pravděpodobnost | 14% | 35% | 51% |
| 2 @ 1.18 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.03 |
| Pravděpodobnost | 22% | 78% |
| X2 @ 1.03 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 5.50 | |
| Pravděpodobnost | 85% | 15% | |
| Nad 1.5 @ 1.12 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.10 | |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.80 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% | |
| Ano @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-03 16:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!