Premyer Liqası - Ázerbájdžán
sobota, 02.05.2026
15:30
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Nakhchivan |
| Hosté: |
Imishli |
| Vzdálenost: |
238.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Nakhchivan City Stadium
|
| Kapacita: |
12 800 |
| Rozměry: |
110 x 60 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
15:30 (18:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
2.95 |
2.60 |
1 |
|
|
|
1.42 |
1.47 |
| 50% |
22% |
28% |
2.45 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.90 |
|
|
|
2.05 |
1.65 |
|
|
|
3.70 |
1.24 |
| 72% |
28% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
27% |
73% |
Poslední 2 přímé zápasy
|
2026-01-23 |
Imishli FK
|
2 - 2 |
Araz-Naxcivan
|
|
2025-10-03 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 0 |
Imishli FK
|
Araz-Naxcivan poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
Gabala
|
1 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-04-17 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 3 |
Turan Tovuz
|
|
2026-04-11 |
Neftchi Baku
|
2 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-04-07 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 4 |
Sabah Baku
|
|
2026-03-18 |
Shamakhi
|
0 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-03-13 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 1 |
Karvan Yevlakh
|
|
2026-03-08 |
Qarabag
|
6 - 0 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-02-27 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 1 |
Zira Baku
|
|
2026-02-21 |
Karvan Yevlakh
|
0 - 2 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-02-15 |
Araz-Naxcivan
|
1 - 0 |
Sumgayit
|
|
2026-02-08 |
Sabah Baku
|
4 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-02-01 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 4 |
Neftchi Baku
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
58% |
33% |
Imishli FK poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
Imishli FK
|
0 - 2 |
Sumgayit
|
|
2026-04-19 |
Kapaz
|
0 - 1 |
Imishli FK
|
|
2026-04-12 |
Gabala
|
0 - 1 |
Imishli FK
|
|
2026-04-07 |
Imishli FK
|
1 - 1 |
Turan Tovuz
|
|
2026-03-20 |
Neftchi Baku
|
6 - 0 |
Imishli FK
|
|
2026-03-14 |
Imishli FK
|
0 - 5 |
Sabah Baku
|
|
2026-03-08 |
Shamakhi
|
0 - 0 |
Imishli FK
|
|
2026-03-01 |
Turan Tovuz
|
0 - 0 |
Imishli FK
|
|
2026-02-22 |
Imishli FK
|
0 - 0 |
Shamakhi
|
|
2026-02-14 |
Imishli FK
|
0 - 1 |
Qarabag
|
|
2026-02-09 |
Imishli FK
|
0 - 0 |
Kapaz
|
|
2026-01-30 |
Gabala
|
3 - 2 |
Imishli FK
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
5 |
3 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
42% |
25% |
25% |
Tabulka Premyer Liqası
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Sabah Baku |
29 |
22 |
6 |
1 |
69 |
21 |
+48 |
72 |
| 2 |
Qarabag |
29 |
18 |
5 |
6 |
61 |
22 |
+39 |
59 |
| 3 |
Turan Tovuz |
29 |
16 |
8 |
5 |
39 |
20 |
+19 |
56 |
| 4 |
Neftchi Baku |
29 |
12 |
11 |
6 |
48 |
31 |
+17 |
47 |
| 5 |
Zira Baku |
29 |
11 |
13 |
5 |
38 |
32 |
+6 |
46 |
| 6 |
Araz-Naxcivan |
29 |
11 |
7 |
11 |
38 |
53 |
-15 |
40 |
| 7 |
Sumgayit |
29 |
11 |
5 |
13 |
38 |
40 |
-2 |
38 |
| 8 |
Shamakhi |
29 |
8 |
11 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
35 |
| 9 |
Imishli FK |
29 |
6 |
11 |
12 |
21 |
39 |
-18 |
29 |
| 10 |
Kapaz |
29 |
6 |
3 |
20 |
22 |
57 |
-35 |
21 |
| 11 |
Gabala |
29 |
5 |
5 |
19 |
26 |
45 |
-19 |
20 |
| 12 |
Karvan Yevlakh |
29 |
3 |
5 |
21 |
21 |
59 |
-38 |
14 |
Chronologie zápasů v lize
| Araz-Naxcivan |
|
| Imishli FK |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Araz-Naxcivan |
Imishli FK |
| 1 |
Sabah Baku |
2 - 4 |
0 - 1 |
| 2 |
Qarabag |
0 - 5 |
2 - 0 |
| 3 |
Turan Tovuz |
0 - 3 |
0 - 0 |
| 4 |
Neftchi Baku |
0 - 4 |
6 - 0 |
| 5 |
Zira Baku |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 6 |
Araz-Naxcivan |
- |
2 - 0 |
| 7 |
Sumgayit |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Shamakhi |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Imishli FK |
2 - 0 |
- |
| 10 |
Kapaz |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 11 |
Gabala |
2 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Karvan Yevlakh |
2 - 1 |
0 - 3 |
Statistiky týmu
| |
Araz-Naxcivan |
Imishli FK |
| Vítězství |
11 |
6 |
| Remízy |
7 |
11 |
| Prohry |
11 |
12 |
| Vstřelené góly |
38 |
21 |
| Obdržené góly |
53 |
39 |
| Průměr vstřelené góly |
1.31 |
0.72 |
| Průměr obdržené góly |
1.83 |
1.34 |
| Zápasy vstřelené góly |
83% |
41% |
| Zápasy obdržené góly |
76% |
62% |
| Skórují Oba Týmy |
59% |
24% |
| Nad 1.5 |
90% |
55% |
| Nad 2.5 |
59% |
34% |
| Nad 3.5 |
34% |
21% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
7 |
6 |
| Remízy |
2 |
3 |
| Prohry |
5 |
6 |
| Vstřelené góly |
18 |
14 |
| Obdržené góly |
23 |
17 |
| Průměr vstřelené góly |
1.29 |
0.93 |
| Průměr obdržené góly |
1.64 |
1.13 |
| Zápasy vstřelené góly |
71% |
47% |
| Zápasy obdržené góly |
71% |
47% |
| Skórují Oba Týmy |
43% |
13% |
| Nad 1.5 |
86% |
47% |
| Nad 2.5 |
57% |
33% |
| Nad 3.5 |
29% |
20% |
Celková statistika pro Premyer Liqası
| Zápasy (174) |
| Domácí vítězství |
36% |
| Remízy |
26% |
| Vítězství pro hosta |
39% |
| Odehrané zápasy |
88% |
| Góly (448) |
| Góly na zápas |
2.57 |
| Góly doma na zápas |
1.29 |
| Góly hosta na zápas |
1.29 |
| Domácí tým skóroval v |
67% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
| Nad 1.5 |
72% |
| Nad 2.5 |
47% |
| Nad 3.5 |
26% |
Araz-Naxcivan další 3 zápasy
|
2026-05-09 |
Sumgayit
|
- |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-05-15 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Kapaz
|
|
2026-05-23 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Zira Baku
|
Imishli FK další 3 zápasy
|
2026-05-08 |
Imishli FK
|
- |
Zira Baku
|
|
2026-05-16 |
Qarabag
|
- |
Imishli FK
|
|
2026-05-23 |
Imishli FK
|
- |
Karvan Yevlakh
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.45 |
2.95 |
2.60 |
| Pravděpodobnost |
50% |
22% |
28% |
|
1 @ 2.45 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.42 |
1.47 |
| Pravděpodobnost |
63% |
37% |
|
1X @ 1.42 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.35 |
2.90 |
| Pravděpodobnost |
|
72% |
28% |
|
Nad 1.5 @ 1.35 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.65 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Pod 2.5 @ 1.65 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.70 |
1.24 |
| Pravděpodobnost |
|
27% |
73% |
|
Pod 3.5 @ 1.24 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.82 |
1.87 |
| Pravděpodobnost |
|
42% |
58% |
|
Ne @ 1.87 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-02 12:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!