Premier League - Kanada

neděle, 26.04.2026
18:00
Atletico Ottawa

Atletico Ottawa

Vancouver FC

Vancouver FC

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Informace
Město
Domácí: Ottawa
Hosté: Langley
Vzdálenost: 3 510.5 km
Čas spuštění
Hodina: 18:00 (13:00 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.85 3.30 3.50 1 1.26 1.82
39% 32% 29% 1.85 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.26 3.50 1.80 1.88 2.95 1.34
74% 26% 51% 49% 30% 70%

Poslední 12 přímé zápasy

2025-10-12 Atletico Ottawa 0 - 0 Vancouver FC
2025-09-19 Atletico Ottawa 1 - 0 Vancouver FC
2025-08-31 Atletico Ottawa 3 - 1 Vancouver FC
2025-08-14 Vancouver FC 3 - 1 Atletico Ottawa
2025-05-31 Vancouver FC 2 - 2 Atletico Ottawa
2025-04-13 Vancouver FC 1 - 4 Atletico Ottawa
2024-10-19 Atletico Ottawa 0 - 0 Vancouver FC
2024-09-01 Atletico Ottawa 1 - 0 Vancouver FC
2024-07-13 Vancouver FC 0 - 3 Atletico Ottawa
2024-05-13 Vancouver FC 1 - 1 Atletico Ottawa
2023-09-10 Vancouver FC 2 - 1 Atletico Ottawa
2023-07-16 Atletico Ottawa 3 - 1 Vancouver FC
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 7 5
50% 33% 17% 67% 58% 42%

Atletico Ottawa poslední 12 zápasy

2026-04-19 Supra du Quebec 0 - 1 Atletico Ottawa
2026-04-12 Cavalry 3 - 1 Atletico Ottawa
2026-04-04 Forge 2 - 0 Atletico Ottawa
2026-02-25 Nashville SC 5 - 0 Atletico Ottawa
2026-02-18 Atletico Ottawa 0 - 2 Nashville SC
2025-11-09 Atletico Ottawa 1 - 1 Cavalry
2025-10-26 Forge 1 - 2 Atletico Ottawa
2025-10-18 HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa
2025-10-12 Atletico Ottawa 0 - 0 Vancouver FC
2025-10-05 Valour 3 - 3 Atletico Ottawa
2025-09-27 Atletico Ottawa 3 - 0 Cavalry
2025-09-21 Atletico Ottawa 1 - 1 Forge
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 5 3
33% 33% 33% 75% 42% 25%

Vancouver FC poslední 12 zápasy

2026-04-19 Inter Toronto 1 - 0 Vancouver FC
2026-04-13 Vancouver FC 0 - 1 Forge
2026-04-05 Vancouver FC 0 - 1 HFX Wanderers
2026-02-13 Cruz Azul 5 - 0 Vancouver FC
2026-02-05 Vancouver FC 0 - 3 Cruz Azul
2025-10-18 Vancouver FC 2 - 2 Cavalry
2025-10-12 Atletico Ottawa 0 - 0 Vancouver FC
2025-10-04 Forge 1 - 1 Vancouver FC
2025-10-02 V. Whitecaps 4 - 2 Vancouver FC
2025-09-28 Vancouver FC 3 - 1 HFX Wanderers
2025-09-21 Vancouver FC 2 - 1 Inter Toronto
2025-09-19 Atletico Ottawa 1 - 0 Vancouver FC
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 7 6 4
17% 25% 58% 58% 50% 33%

Tabulka Premier League

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Cavalry 3 2 1 0 5 2 +3 7
2 Forge 3 2 1 0 3 0 +3 7
3 Supra du Quebec 3 2 0 1 5 4 +1 6
4 HFX Wanderers 4 1 2 1 6 6 0 5
5 Inter Toronto 2 1 1 0 3 2 +1 4
6 Atletico Ottawa 3 1 0 2 2 5 -3 3
7 Pacific 3 0 1 2 5 7 -2 1
8 Vancouver FC 3 0 0 3 0 3 -3 0

Chronologie zápasů v lize

Atletico Ottawa    
Vancouver FC    
Domácí    
Hosté    

Zápasy domácí/hosté

P Klub Atletico Ottawa Vancouver FC
1 Cavalry    
2 Forge    
3 Supra du Quebec    
4 HFX Wanderers    
5 Inter Toronto   1 - 0
6 Atletico Ottawa -  
7 Pacific    
8 Vancouver FC   -

Statistiky týmu

  Atletico Ottawa Vancouver FC
Vítězství 1 0
Remízy 0 0
Prohry 2 3
Vstřelené góly 2 0
Obdržené góly 5 3
Průměr vstřelené góly 0.67 0.00
Průměr obdržené góly 1.67 1.00
Zápasy vstřelené góly 67% 0%
Zápasy obdržené góly 67% 100%
Skórují Oba Týmy 33% 0%
Nad 1.5 67% 0%
Nad 2.5 33% 0%
Nad 3.5 33% 0%
  Domácí Hosté
Vítězství 0 0
Remízy 0 0
Prohry 0 1
Vstřelené góly 0 0
Obdržené góly 0 1
Průměr vstřelené góly 0.00 0.00
Průměr obdržené góly 0.00 1.00
Zápasy vstřelené góly 0% 0%
Zápasy obdržené góly 0% 100%
Skórují Oba Týmy 0% 0%
Nad 1.5 0% 0%
Nad 2.5 0% 0%
Nad 3.5 0% 0%

Celková statistika pro Premier League

Zápasy   (12)
Domácí vítězství 33%
Remízy 25%
Vítězství pro hosta 42%
Odehrané zápasy 11%
Góly   (29)
Góly na zápas 2.42
Góly doma na zápas 1.25
Góly hosta na zápas 1.17
Domácí tým skóroval v 67%
Hostující tým skóroval v 75%
Skórují Oba Týmy 50%
Nad 1.5 58%
Nad 2.5 50%
Nad 3.5 33%

Atletico Ottawa další 6 zápasy

2026-05-02 Inter Toronto - Atletico Ottawa
2026-05-06 Toronto - Atletico Ottawa
2026-05-17 Atletico Ottawa - HFX Wanderers
2026-05-24 Atletico Ottawa - Forge
2026-05-30 Pacific - Atletico Ottawa
2026-06-06 Vancouver FC - Atletico Ottawa

Vancouver FC další 6 zápasy

2026-05-04 Pacific - Vancouver FC
2026-05-18 Vancouver FC - Cavalry
2026-05-23 Vancouver FC - Supra du Quebec
2026-05-30 HFX Wanderers - Vancouver FC
2026-06-06 Vancouver FC - Atletico Ottawa
2026-06-11 Vancouver FC - Pacific

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 1.85 3.30 3.50
Pravděpodobnost 39% 32% 29%
1 @ 1.85
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.26 1.82
Pravděpodobnost 66% 34%
1X @ 1.26
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.26 3.50
Pravděpodobnost   74% 26%
Nad 1.5 @ 1.26
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.80 1.88
Pravděpodobnost   51% 49%
Nad 2.5 @ 1.80
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.95 1.34
Pravděpodobnost   30% 70%
Pod 3.5 @ 1.34
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.73 1.95
Pravděpodobnost   53% 47%
Ano @ 1.73

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!