Přátelské zápasy klubů
sobota, 24.07.2021
19:00
Badajoz
(Španělsko)
Benfica B
(Portugalsko)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Badajoz (Spa) |
| Hosté: |
Lisabon (Por) |
| Vzdálenost: |
188.6 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.72 |
3.42 |
2.34 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 34% |
30% |
36% |
1.25 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.73 |
|
|
|
1.78 |
1.98 |
|
|
|
2.91 |
1.35 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Badajoz poslední 12 zápasy
|
2021-05-22 |
Badajoz
|
0 - 1 |
Amorebieta
|
|
2021-05-16 |
Badajoz
|
2 - 0 |
Zamora CF
|
|
2021-05-09 |
Badajoz
|
1 - 1 |
SS Reyes
|
|
2021-05-02 |
Real Madrid B
|
3 - 1 |
Badajoz
|
|
2021-04-25 |
Badajoz
|
1 - 0 |
Inter de Madrid
|
|
2021-04-18 |
SS Reyes
|
0 - 4 |
Badajoz
|
|
2021-04-11 |
Badajoz
|
2 - 0 |
Real Madrid B
|
|
2021-04-04 |
Inter de Madrid
|
0 - 2 |
Badajoz
|
|
2021-03-21 |
Melilla
|
0 - 3 |
Badajoz
|
|
2021-03-14 |
Badajoz
|
1 - 0 |
Merida AD
|
|
2021-03-07 |
Villanovense
|
0 - 0 |
Badajoz
|
|
2021-02-21 |
Badajoz
|
0 - 0 |
Talavera
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
3 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
25% |
17% |
Benfica B poslední 12 zápasy
|
2021-05-22 |
Benfica B
|
2 - 1 |
Porto B
|
|
2021-05-16 |
Acad. Coimbra
|
1 - 0 |
Benfica B
|
|
2021-05-08 |
Benfica B
|
1 - 1 |
Sp. Covilha
|
|
2021-05-02 |
Oliveirense
|
0 - 2 |
Benfica B
|
|
2021-04-26 |
Benfica B
|
2 - 2 |
Penafiel
|
|
2021-04-19 |
Vizela
|
1 - 0 |
Benfica B
|
|
2021-04-11 |
Benfica B
|
2 - 0 |
Feirense
|
|
2021-04-02 |
Varzim
|
2 - 1 |
Benfica B
|
|
2021-03-28 |
Benfica B
|
0 - 1 |
Cova da Piedade
|
|
2021-03-21 |
Benfica B
|
2 - 1 |
Leixoes
|
|
2021-03-13 |
Academico Viseu
|
2 - 1 |
Benfica B
|
|
2021-03-08 |
Benfica B
|
3 - 1 |
Arouca
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Badajoz další 6 zápasy
|
2021-08-05 |
Don Benito
|
- |
Badajoz
|
|
2021-08-13 |
Badajoz
|
- |
Sevilla B
|
|
2021-08-29 |
Badajoz
|
- |
Talavera
|
|
2021-09-04 |
Celta Vigo B
|
- |
Badajoz
|
|
2021-09-10 |
Badajoz
|
- |
Inter de Madrid
|
|
2021-09-18 |
Dep. La Coruna
|
- |
Badajoz
|
Benfica B další 6 zápasy
|
2021-08-09 |
Benfica B
|
- |
Nacional Madeira
|
|
2021-08-15 |
Penafiel
|
- |
Benfica B
|
|
2021-08-22 |
Benfica B
|
- |
Trofense
|
|
2021-08-28 |
Casa Pia
|
- |
Benfica B
|
|
2021-09-11 |
Benfica B
|
- |
Sp. Covilha
|
|
2021-09-19 |
Farense
|
- |
Benfica B
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.72 |
3.42 |
2.34 |
| Pravděpodobnost |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.25 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.53 |
1.40 |
| Pravděpodobnost |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.23 |
3.73 |
| Pravděpodobnost |
|
79% |
21% |
|
Nad 1.5 @ 1.23 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.78 |
1.98 |
| Pravděpodobnost |
|
59% |
41% |
|
Nad 2.5 @ 1.78 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.91 |
1.35 |
| Pravděpodobnost |
|
38% |
62% |
|
Pod 3.5 @ 1.35 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.66 |
2.09 |
| Pravděpodobnost |
|
61% |
39% |
|
Ano @ 1.66 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-24 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!