Premier League - Wales
sobota, 07.11.2020
17:15
17:15

Bala Town

The New Saints
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Bala |
| Hosté: | Oswestry |
| Vzdálenost: | 36.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Maes Tegid |
| Kapacita: | 3 000 (304) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:15 (17:15 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.80 | 1.85 | 2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 37% | 15% | 48% | 1.85 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 91% | 9% | 64% | 36% | 41% | 59% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-02-14 | Bala Town | 1 - 1 | The New Saints |
| 2019-10-25 | The New Saints | 1 - 0 | Bala Town |
| 2019-08-23 | Bala Town | 3 - 1 | The New Saints |
| 2019-04-03 | Bala Town | 0 - 7 | The New Saints |
| 2019-03-22 | The New Saints | 3 - 1 | Bala Town |
| 2018-12-14 | Bala Town | 1 - 1 | The New Saints |
| 2018-09-21 | The New Saints | 0 - 0 | Bala Town |
| 2018-04-13 | Bala Town | 1 - 4 | The New Saints |
| 2018-03-16 | The New Saints | 3 - 0 | Bala Town |
| 2018-01-02 | Bala Town | 0 - 3 | The New Saints |
| 2017-08-19 | The New Saints | 3 - 0 | Bala Town |
| 2017-04-22 | Bala Town | 4 - 6 | The New Saints |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Bala Town poslední 12 zápasy
| 2020-10-31 | Haverfordwest | 1 - 1 | Bala Town |
| 2020-10-20 | Flint Town Utd | 1 - 2 | Bala Town |
| 2020-10-17 | Newtown | 0 - 2 | Bala Town |
| 2020-10-14 | Bala Town | 4 - 0 | Barry Town Utd |
| 2020-10-10 | Bala Town | 5 - 2 | Aberystwyth |
| 2020-10-03 | Bala Town | 1 - 2 | Haverfordwest |
| 2020-09-26 | Pen-y-Bont | 1 - 5 | Bala Town |
| 2020-09-20 | Bala Town | 2 - 1 | Cefn Druids |
| 2020-09-17 | Standard Liege | 2 - 0 | Bala Town |
| 2020-09-12 | Connah's Quay | 1 - 1 | Bala Town |
| 2020-08-27 | Valletta | 0 - 1 | Bala Town |
| 2020-03-06 | Bala Town | 2 - 2 | Connah's Quay |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 58% | 33% |
The New Saints poslední 12 zápasy
| 2020-10-24 | The New Saints | 3 - 2 | Haverfordwest |
| 2020-10-16 | Aberystwyth | 2 - 2 | The New Saints |
| 2020-10-13 | The New Saints | 1 - 0 | Connah's Quay |
| 2020-10-10 | Pen-y-Bont | 0 - 4 | The New Saints |
| 2020-10-06 | The New Saints | 2 - 0 | Newtown |
| 2020-10-03 | The New Saints | 10 - 0 | Flint Town Utd |
| 2020-09-27 | Caernarfon Town | 0 - 4 | The New Saints |
| 2020-09-20 | The New Saints | 2 - 0 | Cardiff Met |
| 2020-09-16 | B36 Torshavn | 1 - 1 | The New Saints |
| 2020-09-12 | Barry Town Utd | 0 - 3 | The New Saints |
| 2020-08-27 | The New Saints | 1 - 1 | Žilina |
| 2020-03-06 | The New Saints | 2 - 2 | Barry Town Utd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 11 | 7 | 6 | |
| 67% | 33% | 0% | 92% | 58% | 50% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 9 | +27 | 25 |
| 2 | Bala Town | 9 | +14 | 20 |
| 3 | Connah's Quay | 9 | +13 | 20 |
| 4 | Barry Town Utd | 9 | -1 | 17 |
| 5 | Pen-y-Bont | 9 | -1 | 14 |
| 6 | Caernarfon Town | 9 | -4 | 11 |
| 7 | Haverfordwest | 10 | -6 | 10 |
| 8 | Aberystwyth | 9 | -1 | 9 |
| 9 | Cardiff Met | 9 | -6 | 8 |
| 10 | Newtown | 9 | -4 | 6 |
| 11 | Flint Town Utd | 9 | -16 | 6 |
| 12 | Cefn Druids | 8 | -15 | 4 |
Chronologie zápasů v lize
| Bala Town | |
| The New Saints | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Bala Town | The New Saints |
|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | - | |
| 2 | Bala Town | - | |
| 3 | Connah's Quay | ||
| 4 | Barry Town Utd | 4 - 0 | 0 - 3 |
| 5 | Pen-y-Bont | 0 - 4 | |
| 6 | Caernarfon Town | 0 - 4 | |
| 7 | Haverfordwest | 1 - 2 | |
| 8 | Aberystwyth | 5 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Cardiff Met | ||
| 10 | Newtown | ||
| 11 | Flint Town Utd | ||
| 12 | Cefn Druids | 2 - 1 |
Pozice v lize
| Bala Town | The New Saints | |
| Pozice | 2 | 1 |
| Body | 20 | 25 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 4 | 2 |
| Body | 9 | 10 |
Forma v lize
| Bala Town | The New Saints | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
2 1 |
8
1 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
0 1 |
3
1 0 |
Góly v lize
| Bala Town | The New Saints | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
23
9 |
31
4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
12
5 |
13
2 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (54) | |
| Domácí vítězství | 37% |
| Remízy | 22% |
| Vítězství pro hosta | 41% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (166) | |
| Góly na zápas | 3.07 |
| Góly doma na zápas | 1.46 |
| Góly hosta na zápas | 1.61 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 80% |
| Skórují Oba Týmy | 57% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 59% |
| Nad 3.5 | 35% |
Bala Town další 6 zápasy
| 2020-11-14 | Bala Town | - | Pen-y-Bont |
| 2020-11-20 | Aberystwyth | - | Bala Town |
| 2020-11-27 | Bala Town | - | Newtown |
| 2020-12-01 | Caernarfon Town | - | Bala Town |
| 2020-12-05 | Cardiff Met | - | Bala Town |
| 2020-12-09 | Aberystwyth | - | Bala Town |
The New Saints další 6 zápasy
| 2020-11-14 | The New Saints | - | Barry Town Utd |
| 2020-11-21 | Cardiff Met | - | The New Saints |
| 2020-11-28 | The New Saints | - | Aberystwyth |
| 2020-12-02 | Cefn Druids | - | The New Saints |
| 2020-12-12 | Connah's Quay | - | The New Saints |
| 2020-12-15 | Newtown | - | The New Saints |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.30 | 3.80 | 1.85 |
| Pravděpodobnost | 37% | 15% | 48% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.30 |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 91% | 9% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 64% | 36% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Ano @ 1.57 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-07 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!