Premier League - Keňa
pátek, 25.06.2021
13:00
13:00

Bandari

Kariobangi Sharks
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Mombasa |
| Hosté: | Nairobi |
| Vzdálenost: | 441.4 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.36 | 3.13 | 2.97 | 12 | 1.33 | 1.49 | |||
| 40% | 21% | 39% | 1.31 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.77 | 2.22 | 1.59 | 4.11 | 1.20 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 20% | 80% |
Poslední 3 přímé zápasy
| 2021-02-06 | Kariobangi Sharks | 0 - 1 | Bandari |
| 2020-03-07 | Bandari | 1 - 0 | Kariobangi Sharks |
| 2020-01-08 | Kariobangi Sharks | 1 - 0 | Bandari |
Bandari poslední 12 zápasy
| 2021-06-15 | Bandari | 1 - 3 | Ulinzi Stars |
| 2021-05-28 | Western Stima | 1 - 1 | Bandari |
| 2021-05-23 | Kenya CB | 3 - 0 | Bandari |
| 2021-05-15 | Bandari | 1 - 1 | Bidco United |
| 2021-03-20 | Muhoroni Youth | 2 - 2 | Bandari |
| 2021-03-06 | Bandari | 1 - 1 | Nzoia Sugar |
| 2021-02-28 | Ulinzi Stars | 0 - 2 | Bandari |
| 2021-02-23 | Bandari | 5 - 0 | Vihiga United |
| 2021-02-19 | Bandari | 2 - 1 | Leopards |
| 2021-02-06 | Kariobangi Sharks | 0 - 1 | Bandari |
| 2021-01-31 | Bandari | 1 - 3 | Gor Mahia |
| 2021-01-22 | Mathare United | 0 - 0 | Bandari |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Kariobangi Sharks poslední 12 zápasy
| 2021-06-20 | Kariobangi Sharks | 0 - 1 | Tusker |
| 2021-06-16 | Muhoroni Youth | 2 - 0 | Kariobangi Sharks |
| 2021-05-29 | Kariobangi Sharks | 1 - 2 | Nairobi City |
| 2021-05-22 | Ulinzi Stars | 2 - 0 | Kariobangi Sharks |
| 2021-05-14 | Kariobangi Sharks | 1 - 0 | Kakamega Homeboyz |
| 2021-03-11 | Mathare United | 1 - 2 | Kariobangi Sharks |
| 2021-03-05 | Kariobangi Sharks | 0 - 0 | Posta Rangers |
| 2021-02-28 | Kenya CB | 0 - 3 | Kariobangi Sharks |
| 2021-02-18 | Vihiga United | 0 - 1 | Kariobangi Sharks |
| 2021-02-06 | Kariobangi Sharks | 0 - 1 | Bandari |
| 2021-01-30 | Nairobi City | 1 - 2 | Kariobangi Sharks |
| 2021-01-24 | Kariobangi Sharks | 0 - 2 | Leopards |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 4 | 0 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 33% | 0% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tusker | 21 | +18 | 44 |
| 2 | Kenya CB | 20 | +14 | 42 |
| 3 | Gor Mahia | 20 | +9 | 34 |
| 4 | Leopards | 20 | +8 | 33 |
| 5 | Kariobangi Sharks | 20 | +3 | 31 |
| 6 | Nairobi City | 20 | +6 | 29 |
| 7 | Bandari | 19 | +3 | 28 |
| 8 | Ulinzi Stars | 19 | +5 | 27 |
| 9 | Muhoroni Youth | 19 | -1 | 27 |
| 10 | Kakamega Homeboyz | 19 | +3 | 26 |
| 11 | Bidco United | 19 | -3 | 23 |
| 12 | Sofapaka | 20 | -5 | 23 |
| 13 | Posta Rangers | 20 | -6 | 22 |
| 14 | Nzoia Sugar | 19 | -6 | 17 |
| 15 | Vihiga United | 19 | -15 | 15 |
| 16 | Western Stima | 20 | -18 | 13 |
| 17 | Mathare United | 20 | -15 | 11 |
| 18 | Zoo Kericho | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Bandari | |
| Kariobangi Sharks | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Bandari | Kariobangi Sharks |
|---|---|---|---|
| 1 | Tusker | 4 - 2 | |
| 2 | Kenya CB | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 3 | Gor Mahia | 1 - 3 | |
| 4 | Leopards | 2 - 1 | |
| 5 | Kariobangi Sharks | - | |
| 6 | Nairobi City | 1 - 2 | |
| 7 | Bandari | - | |
| 8 | Ulinzi Stars | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 9 | Muhoroni Youth | 2 - 0 | |
| 10 | Kakamega Homeboyz | 4 - 3 | |
| 11 | Bidco United | 1 - 1 | |
| 12 | Sofapaka | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Posta Rangers | ||
| 14 | Nzoia Sugar | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Vihiga United | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Western Stima | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Mathare United | 1 - 2 | |
| 18 | Zoo Kericho |
Pozice v lize
| Bandari | Kariobangi Sharks | |
| Pozice | 7 | 5 |
| Body | 28 | 31 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 7 | 3 |
| Body | 17 | 19 |
Forma v lize
| Bandari | Kariobangi Sharks | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
7
7 5 |
9
4 7 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
2 3 |
6
1 3 |
Góly v lize
| Bandari | Kariobangi Sharks | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
26
23 |
26
23 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
19
14 |
14
12 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (167) | |
| Domácí vítězství | 42% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (353) | |
| Góly na zápas | 2.11 |
| Góly doma na zápas | 1.16 |
| Góly hosta na zápas | 0.96 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 59% |
| Skórují Oba Týmy | 44% |
| Nad 1.5 | 60% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 17% |
Bandari další 6 zápasy
| 2021-06-30 | Gor Mahia | - | Bandari |
| 2021-07-04 | Bandari | - | Nairobi City |
| 2021-07-09 | Leopards | - | Bandari |
| 2021-07-13 | Vihiga United | - | Bandari |
| 2021-07-20 | Bidco United | - | Bandari |
| 2021-07-25 | Bandari | - | Posta Rangers |
Kariobangi Sharks další 6 zápasy
| 2021-06-30 | Leopards | - | Kariobangi Sharks |
| 2021-07-05 | Kariobangi Sharks | - | Western Stima |
| 2021-07-10 | Posta Rangers | - | Kariobangi Sharks |
| 2021-07-11 | Kariobangi Sharks | - | Nzoia Sugar |
| 2021-07-17 | Kariobangi Sharks | - | Vihiga United |
| 2021-07-21 | Gor Mahia | - | Kariobangi Sharks |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.36 | 3.13 | 2.97 |
| Pravděpodobnost | 40% | 21% | 39% |
| 12 @ 1.31 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 1.49 |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.38 | 2.77 | |
| Pravděpodobnost | 68% | 32% | |
| Nad 1.5 @ 1.38 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.22 | 1.59 | |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% | |
| Pod 2.5 @ 1.59 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.11 | 1.20 | |
| Pravděpodobnost | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.76 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.76 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-06-25 12:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!