Vysšaja liga - Bělorusko
středa, 20.05.2026
18:30
BATE Borisov
Dinamo Minsk
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Borisov |
| Hosté: |
Minsk |
| Vzdálenost: |
71.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Borisov Arena
|
| Kapacita: |
13 126 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.21 |
3.20 |
1.90 |
2 |
|
|
|
1.82 |
1.19 |
| 18% |
10% |
72% |
1.90 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.15 |
|
|
|
1.67 |
2.07 |
|
|
|
2.55 |
1.45 |
| 66% |
34% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
16% |
84% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-05-16 |
Dinamo Minsk
|
1 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2026-02-14 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2025-08-30 |
BATE Borisov
|
2 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2025-04-19 |
Dinamo Minsk
|
2 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2024-11-25 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2024-06-29 |
BATE Borisov
|
0 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2024-03-10 |
Dinamo Minsk
|
2 - 3 |
BATE Borisov
|
|
2024-03-06 |
BATE Borisov
|
0 - 1 |
Dinamo Minsk
|
|
2023-11-02 |
Dinamo Minsk
|
0 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2023-04-15 |
BATE Borisov
|
1 - 3 |
Dinamo Minsk
|
|
2022-09-10 |
BATE Borisov
|
0 - 0 |
Dinamo Minsk
|
|
2022-05-02 |
Dinamo Minsk
|
2 - 2 |
BATE Borisov
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
7 |
5 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
58% |
42% |
33% |
BATE Borisov poslední 12 zápasy
|
2026-05-16 |
Dinamo Minsk
|
1 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2026-05-10 |
Naftan
|
0 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-05-03 |
BATE Borisov
|
0 - 3 |
Dinamo Brest
|
|
2026-04-29 |
BATE Borisov
|
2 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-04-24 |
FC Minsk
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-04-19 |
BATE Borisov
|
1 - 2 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-15 |
Slavia Mozyr
|
0 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2026-04-11 |
Vitebsk
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-04-05 |
BATE Borisov
|
3 - 0 |
FC Baranovichi
|
|
2026-03-21 |
Neman Grodno
|
0 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-03-14 |
BATE Borisov
|
2 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-03-07 |
Torpedo Zhodino
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
6 |
3 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
50% |
25% |
0% |
Dinamo Minsk poslední 12 zápasy
|
2026-05-16 |
Dinamo Minsk
|
1 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2026-05-10 |
Dinamo Brest
|
1 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-05-03 |
Dinamo Minsk
|
2 - 3 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-29 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-25 |
FC Baranovichi
|
2 - 3 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-04-19 |
Dinamo Minsk
|
1 - 1 |
Isloch Minsk
|
|
2026-04-15 |
ML Vitebsk
|
0 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-04-11 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 1 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-04-04 |
Dinamo Minsk
|
2 - 0 |
Belshina
|
|
2026-03-28 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
FC Minsk
|
|
2026-03-21 |
Slavia Mozyr
|
1 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-03-14 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
Isloch Minsk
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
8 |
4 |
2 |
| 75% |
17% |
8% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabulka Vysšaja liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
ML Vitebsk |
7 |
5 |
2 |
0 |
16 |
5 |
+11 |
17 |
| 2 |
FC Minsk |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
16 |
| 3 |
Dinamo Minsk |
7 |
5 |
1 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
16 |
| 4 |
Gomel |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 5 |
Neman Grodno |
8 |
4 |
2 |
2 |
8 |
4 |
+4 |
14 |
| 6 |
Isloch Minsk |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 7 |
Arsenal Dzerzh. |
7 |
2 |
5 |
0 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 8 |
Dinamo Brest |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 9 |
Torpedo Zhodino |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 10 |
Vitebsk |
7 |
2 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
9 |
| 11 |
Slavia Mozyr |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 12 |
Dnepr Mogilev |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 13 |
Belshina |
8 |
2 |
0 |
6 |
5 |
15 |
-10 |
6 |
| 14 |
BATE Borisov |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 15 |
FC Baranovichi |
8 |
1 |
2 |
5 |
6 |
18 |
-12 |
5 |
| 16 |
Naftan |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
3 |
Chronologie zápasů v lize
| BATE Borisov |
|
| Dinamo Minsk |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
BATE Borisov |
Dinamo Minsk |
| 1 |
ML Vitebsk |
1 - 2 |
|
| 2 |
FC Minsk |
|
|
| 3 |
Dinamo Minsk |
|
- |
| 4 |
Gomel |
|
|
| 5 |
Neman Grodno |
|
|
| 6 |
Isloch Minsk |
|
|
| 7 |
Arsenal Dzerzh. |
|
|
| 8 |
Dinamo Brest |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 9 |
Torpedo Zhodino |
|
0 - 1 |
| 10 |
Vitebsk |
|
|
| 11 |
Slavia Mozyr |
|
1 - 2 |
| 12 |
Dnepr Mogilev |
|
|
| 13 |
Belshina |
|
|
| 14 |
BATE Borisov |
- |
|
| 15 |
FC Baranovichi |
3 - 0 |
2 - 3 |
| 16 |
Naftan |
|
|
Statistiky týmu
| |
BATE Borisov |
Dinamo Minsk |
| Vítězství |
1 |
5 |
| Remízy |
2 |
1 |
| Prohry |
4 |
1 |
| Vstřelené góly |
4 |
13 |
| Obdržené góly |
7 |
8 |
| Průměr vstřelené góly |
0.57 |
1.86 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
1.14 |
| Zápasy vstřelené góly |
29% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
57% |
71% |
| Skórují Oba Týmy |
14% |
71% |
| Nad 1.5 |
43% |
86% |
| Nad 2.5 |
43% |
57% |
| Nad 3.5 |
0% |
29% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
1 |
4 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
2 |
0 |
| Vstřelené góly |
4 |
8 |
| Obdržené góly |
5 |
4 |
| Průměr vstřelené góly |
1.33 |
2.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.67 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
75% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
75% |
| Nad 1.5 |
100% |
75% |
| Nad 2.5 |
100% |
75% |
| Nad 3.5 |
0% |
25% |
Celková statistika pro Vysšaja liga
| Zápasy (59) |
| Domácí vítězství |
37% |
| Remízy |
31% |
| Vítězství pro hosta |
32% |
| Odehrané zápasy |
25% |
| Góly (138) |
| Góly na zápas |
2.34 |
| Góly doma na zápas |
1.31 |
| Góly hosta na zápas |
1.03 |
| Domácí tým skóroval v |
69% |
| Hostující tým skóroval v |
63% |
| Skórují Oba Týmy |
44% |
| Nad 1.5 |
69% |
| Nad 2.5 |
37% |
| Nad 3.5 |
20% |
BATE Borisov další 6 zápasy
|
2026-05-24 |
Slavia Mozyr
|
- |
BATE Borisov
|
|
2026-05-31 |
BATE Borisov
|
- |
Dnepr Mogilev
|
|
2026-06-13 |
Belshina
|
- |
BATE Borisov
|
|
2026-06-20 |
BATE Borisov
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-06-27 |
Torpedo Zhodino
|
- |
BATE Borisov
|
|
2026-07-04 |
BATE Borisov
|
- |
Gomel
|
Dinamo Minsk další 6 zápasy
|
2026-05-24 |
Dinamo Minsk
|
- |
Dnepr Mogilev
|
|
2026-05-30 |
Arsenal Dzerzh.
|
- |
Dinamo Minsk
|
|
2026-06-13 |
Dinamo Minsk
|
- |
Gomel
|
|
2026-06-20 |
Neman Grodno
|
- |
Dinamo Minsk
|
|
2026-06-27 |
Dinamo Minsk
|
- |
Vitebsk
|
|
2026-07-04 |
FC Minsk
|
- |
Dinamo Minsk
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
4.21 |
3.20 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
18% |
10% |
72% |
|
2 @ 1.90 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.82 |
1.19 |
| Pravděpodobnost |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.19 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.19 |
4.15 |
| Pravděpodobnost |
|
66% |
34% |
|
Nad 1.5 @ 1.19 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.67 |
2.07 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Pod 2.5 @ 2.07 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.55 |
1.45 |
| Pravděpodobnost |
|
16% |
84% |
|
Pod 3.5 @ 1.45 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.57 |
2.28 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Ne @ 2.28 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-17 04:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!