Primeira Liga - Portugalsko

pondělí, 26.10.2020
20:15
Benfica

Benfica

B-SAD

B-SAD

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Informace
Město
Domácí: Lisabon
Hosté: Lisabon
Stadion
Stadion: Estadio da Luz
Kapacita: 65 647
Rozměry: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 20:15 (20:15 místní čas)
Reklama

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.12 8.00 18.00 1 1.02 6.00
48% 37% 15% 1.12 94% 6%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.50 1.44 2.70 2.10 1.66
64% 36% 47% 53% 24% 76%

Poslední 12 přímé zápasy

2020-01-31 Benfica 3 - 2 B-SAD
2019-08-17 B-SAD 0 - 2 Benfica
2019-03-11 Benfica 2 - 2 B-SAD
2018-10-27 B-SAD 2 - 0 Benfica
2018-01-29 B-SAD 1 - 1 Benfica
2017-08-19 Benfica 5 - 0 B-SAD
2017-03-13 Benfica 4 - 0 B-SAD
2016-10-23 B-SAD 0 - 2 Benfica
2016-02-05 B-SAD 0 - 5 Benfica
2015-09-11 Benfica 6 - 0 B-SAD
2015-04-18 B-SAD 0 - 2 Benfica
2014-12-06 Benfica 3 - 0 B-SAD
V R P +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 12 7 6
75% 17% 8% 100% 58% 50%

Benfica poslední 12 zápasy

2020-10-22 Lech Poznań 2 - 4 Benfica
2020-10-18 Rio Ave 0 - 3 Benfica
2020-10-04 Benfica 3 - 2 Farense
2020-09-26 Benfica 2 - 0 Moreirense
2020-09-18 Famalicao 1 - 5 Benfica
2020-09-15 PAOK 2 - 1 Benfica
2020-09-05 Benfica 2 - 0 Rennais
2020-09-02 Benfica 2 - 1 SC Braga
2020-08-30 Benfica 2 - 1 Bournemouth
2020-08-01 Benfica 1 - 2 Porto
2020-07-25 Benfica 2 - 1 Sporting CP
2020-07-21 Aves 0 - 4 Benfica
V R P +1.5 +2.5 +3.5
10 0 2 12 10 4
83% 0% 17% 100% 83% 33%

B-SAD poslední 12 zápasy

2020-10-18 B-SAD 0 - 0 Moreirense
2020-10-04 Nacional Madeira 0 - 0 B-SAD
2020-09-28 B-SAD 1 - 2 Famalicao
2020-09-18 V. Guimaraes 0 - 1 B-SAD
2020-08-30 Sporting CP 3 - 1 B-SAD
2020-07-26 Vitoria Setubal 2 - 0 B-SAD
2020-07-19 B-SAD 1 - 0 Gil Vicente
2020-07-15 SC Braga 1 - 1 B-SAD
2020-07-11 B-SAD 0 - 1 Moreirense
2020-07-05 Porto 5 - 0 B-SAD
2020-07-01 B-SAD 1 - 1 Tondela
2020-06-26 B-SAD 1 - 3 Sporting CP
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 7 4 3
17% 33% 50% 58% 33% 25%
Reklama

Tabulka Primeira Liga

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Benfica 4 4 0 0 13 3 +10 12
2 Porto 5 3 1 1 13 6 +7 10
3 Sporting CP 4 3 1 0 8 3 +5 10
4 SC Braga 5 3 0 2 8 5 +3 9
5 Moreirense 5 2 2 1 5 4 +1 8
6 Santa Clara 5 2 1 2 5 4 +1 7
7 V. Guimaraes 5 2 1 2 2 2 0 7
8 Nacional Madeira 5 1 3 1 6 6 0 6
9 Maritimo 5 2 0 3 7 9 -2 6
10 Rio Ave 5 1 3 1 3 5 -2 6
11 Famalicao 5 1 3 1 9 12 -3 6
12 B-SAD 4 1 2 1 2 2 0 5
12 Gil Vicente 4 1 2 1 2 2 0 5
14 Pacos Ferreira 5 1 2 2 4 6 -2 5
15 Tondela 5 1 2 2 4 8 -4 5
16 Portimonense 5 1 1 3 3 6 -3 4
17 Boavista 5 0 3 2 6 12 -6 3
18 Farense 5 0 1 4 5 10 -5 1

Chronologie zápasů v lize

Benfica     
B-SAD     
Domácí     
Hosté     

Zápasy domácí/hosté

P Klub Benfica B-SAD
1 Benfica -  
2 Porto    
3 Sporting CP    
4 SC Braga    
5 Moreirense 2 - 0  
6 Santa Clara    
7 V. Guimaraes   0 - 1
8 Nacional Madeira   0 - 0
9 Maritimo    
10 Rio Ave    
11 Famalicao    
12 B-SAD   -
12 Gil Vicente    
14 Pacos Ferreira    
15 Tondela    
16 Portimonense    
17 Boavista    
18 Farense 3 - 2  

Pozice v lize

  Benfica B-SAD
Pozice 1 12
Body 12 5
  Domácí Hosté
Pozice 2 7
Body 6 4

Forma v lize

  Benfica B-SAD
Vítězství
Remízy
Prohry
4     
0  
0  
1  
2   
1  
  Domácí Hosté
Vítězství
Remízy
Prohry
2   
0  
0  
1  
1  
0  

Góly v lize

  Benfica B-SAD
Vstřelené góly
Obdržené góly
13              
3    
2   
2   
  Domácí Hosté
Vstřelené góly
Obdržené góly
5      
2   
1   
0   

Celková statistika pro Primeira Liga

Zápasy   (43)
Domácí vítězství 30%
Remízy 33%
Vítězství pro hosta 37%
Odehrané zápasy 100%
Góly   (105)
Góly na zápas 2.44
Góly doma na zápas 1.07
Góly hosta na zápas 1.37
Domácí tým skóroval v 65%
Hostující tým skóroval v 74%
Skórují Oba Týmy 49%
Nad 1.5 67%
Nad 2.5 42%
Nad 3.5 23%

Benfica další 6 zápasy

2020-10-29 Benfica - Standard Liege
2020-11-02 Boavista - Benfica
2020-11-05 Benfica - Rangers
2020-11-08 Benfica - SC Braga
2020-11-26 Rangers - Benfica
2020-11-30 Maritimo - Benfica

B-SAD další 6 zápasy

2020-10-31 B-SAD - Farense
2020-11-06 B-SAD - Rio Ave
2020-11-23 Real SC Queluz - B-SAD
2020-11-29 Boavista - B-SAD
2020-12-06 B-SAD - SC Braga
2020-12-19 Maritimo - B-SAD

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 1.12 8.00 18.00
Pravděpodobnost 48% 37% 15%
1 @ 1.12
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.02 6.00
Pravděpodobnost 94% 6%
1X @ 1.02
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.14 5.50
Pravděpodobnost   64% 36%
Nad 1.5 @ 1.14
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.44 2.70
Pravděpodobnost   47% 53%
Pod 2.5 @ 2.70
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.10 1.66
Pravděpodobnost   24% 76%
Pod 3.5 @ 1.66
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   2.10 1.66
Pravděpodobnost   41% 59%
Ne @ 1.66

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-26 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!