Prva liga - Slovinsko
sobota, 24.07.2021
16:00
16:00

Bravo

Aluminij
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Lublaň |
| Hosté: | Kidricevo |
| Vzdálenost: | 106.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Siska Sports Park |
| Kapacita: | 2 308 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 16:00 (17:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.17 | 3.20 | 3.30 | 1X | 1.28 | 1.62 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.78 | 2.23 | 1.61 | 4.02 | 1.20 | ||||||
| 13% | 87% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Poslední 8 přímé zápasy
| 2021-05-18 | Aluminij | 3 - 0 | Bravo |
| 2021-03-10 | Bravo | 0 - 1 | Aluminij |
| 2020-12-12 | Aluminij | 1 - 1 | Bravo |
| 2020-10-25 | Bravo | 1 - 1 | Aluminij |
| 2020-07-08 | Aluminij | 1 - 2 | Bravo |
| 2020-02-29 | Bravo | 0 - 0 | Aluminij |
| 2019-10-20 | Aluminij | 5 - 1 | Bravo |
| 2019-08-09 | Bravo | 0 - 1 | Aluminij |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 1 | |
| 12% | 38% | 50% | 62% | 38% | 12% |
Bravo poslední 12 zápasy
| 2021-07-16 | Bravo | 0 - 0 | NK Radomlje |
| 2021-07-10 | HNK Gorica | 0 - 2 | Bravo |
| 2021-07-06 | Bravo | 1 - 1 | MTK Budapešť |
| 2021-07-02 | Spartak Moskva | 2 - 2 | Bravo |
| 2021-06-26 | Bravo | 1 - 3 | Žilina |
| 2021-05-22 | Bravo | 3 - 0 | Ol. Ljubljana |
| 2021-05-18 | Aluminij | 3 - 0 | Bravo |
| 2021-05-15 | Bravo | 1 - 1 | Tabor Sezana |
| 2021-05-08 | Mura | 2 - 2 | Bravo |
| 2021-05-04 | Bravo | 2 - 0 | Celje |
| 2021-05-01 | FC Koper | 0 - 0 | Bravo |
| 2021-04-24 | Bravo | 0 - 1 | Maribor |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Aluminij poslední 12 zápasy
| 2021-07-17 | Aluminij | 0 - 0 | FC Koper |
| 2021-07-03 | Aluminij | 1 - 2 | UTA Arad |
| 2021-06-26 | Aluminij | 2 - 0 | St. Polten |
| 2021-06-25 | Aluminij | 0 - 1 | Puskas Akademie |
| 2021-05-22 | Domžale | 1 - 1 | Aluminij |
| 2021-05-18 | Aluminij | 3 - 0 | Bravo |
| 2021-05-15 | Aluminij | 0 - 0 | Mura |
| 2021-05-09 | FC Koper | 0 - 3 | Aluminij |
| 2021-05-06 | Aluminij | 2 - 0 | ND Gorica |
| 2021-05-02 | Ol. Ljubljana | 2 - 2 | Aluminij |
| 2021-04-25 | Aluminij | 0 - 2 | Tabor Sezana |
| 2021-04-20 | Celje | 0 - 1 | Aluminij |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 33% | 8% |
Tabulka Prva liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 2 | +2 | 3 |
| 2 | Maribor | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Celje | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Aluminij | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Bravo | 1 | 0 | 1 |
| 4 | FC Koper | 1 | 0 | 1 |
| 4 | NK Radomlje | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Mura | 1 | -3 | 0 |
| 9 | Domžale | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Ol. Ljubljana | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Bravo | |
| Aluminij | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Bravo | Aluminij |
|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | ||
| 2 | Maribor | ||
| 3 | Celje | ||
| 4 | Aluminij | - | |
| 4 | Bravo | - | |
| 4 | FC Koper | ||
| 4 | NK Radomlje | 0 - 0 | |
| 8 | Mura | ||
| 9 | Domžale | ||
| 9 | Ol. Ljubljana |
Pozice v lize
| Bravo | Aluminij | |
| Pozice | 4 | 4 |
| Body | 1 | 1 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 6 |
| Body | 1 | 0 |
Forma v lize
| Bravo | Aluminij | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Bravo | Aluminij | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro Prva liga
| Zápasy (5) | |
| Domácí vítězství | 0% |
| Remízy | 40% |
| Vítězství pro hosta | 60% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (9) | |
| Góly na zápas | 1.80 |
| Góly doma na zápas | 0.40 |
| Góly hosta na zápas | 1.40 |
| Domácí tým skóroval v | 20% |
| Hostující tým skóroval v | 60% |
| Skórují Oba Týmy | 20% |
| Nad 1.5 | 40% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 20% |
Bravo další 6 zápasy
| 2021-07-31 | Mura | - | Bravo |
| 2021-08-06 | Bravo | - | Celje |
| 2021-08-14 | Domžale | - | Bravo |
| 2021-08-22 | Bravo | - | Ol. Ljubljana |
| 2021-08-28 | Maribor | - | Bravo |
| 2021-09-03 | Sturm Graz | - | Bravo |
Aluminij další 6 zápasy
| 2021-07-30 | Aluminij | - | NK Radomlje |
| 2021-08-08 | Aluminij | - | Mura |
| 2021-08-13 | Celje | - | Aluminij |
| 2021-08-20 | Aluminij | - | Domžale |
| 2021-08-29 | Ol. Ljubljana | - | Aluminij |
| 2021-09-04 | Domžale | - | Aluminij |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.17 | 3.20 | 3.30 |
| Pravděpodobnost | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 1.62 |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.38 | 2.78 | |
| Pravděpodobnost | 13% | 87% | |
| Pod 1.5 @ 2.78 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.23 | 1.61 | |
| Pravděpodobnost | 13% | 87% | |
| Pod 2.5 @ 1.61 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.02 | 1.20 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.76 | |
| Pravděpodobnost | 6% | 94% | |
| Ne @ 1.76 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-24 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!