Superliga - Uzbekistán
úterý, 22.09.2020
14:00
14:00

Bunyodkor

Olmaliq
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Taškent |
| Hosté: | Olmaliq |
| Vzdálenost: | 56.6 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.22 | 2.98 | 1X | 1.36 | 1.46 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 2.92 | 2.11 | 1.64 | 3.66 | 1.21 | ||||||
| 75% | 25% | 46% | 54% | 28% | 72% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-03-13 | Olmaliq | 2 - 0 | Bunyodkor |
| 2019-10-18 | Bunyodkor | 0 - 2 | Olmaliq |
| 2019-04-20 | Olmaliq | 0 - 1 | Bunyodkor |
| 2018-09-28 | Bunyodkor | 1 - 2 | Olmaliq |
| 2018-05-15 | Olmaliq | 1 - 2 | Bunyodkor |
| 2018-03-03 | Bunyodkor | 1 - 1 | Olmaliq |
| 2017-08-11 | Bunyodkor | 1 - 0 | Olmaliq |
| 2017-03-09 | Olmaliq | 0 - 0 | Bunyodkor |
| 2016-10-18 | Olmaliq | 0 - 2 | Bunyodkor |
| 2016-04-16 | Bunyodkor | 4 - 2 | Olmaliq |
| 2015-11-04 | Olmaliq | 1 - 1 | Bunyodkor |
| 2015-06-27 | Bunyodkor | 1 - 0 | Olmaliq |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Bunyodkor poslední 12 zápasy
| 2020-09-16 | Mash'al Mubarek | 1 - 2 | Bunyodkor |
| 2020-09-12 | Bunyodkor | 2 - 1 | Termez Surkhon |
| 2020-08-28 | Bunyodkor | 1 - 1 | Qizilqum |
| 2020-08-24 | Nasaf Qarshi | 2 - 2 | Bunyodkor |
| 2020-08-20 | Sogdiana | 3 - 3 | Bunyodkor |
| 2020-08-17 | Bunyodkor | 2 - 0 | Met. Bekabad |
| 2020-08-14 | Buxoro | 1 - 1 | Bunyodkor |
| 2020-07-07 | Bunyodkor | 3 - 1 | Navbahor |
| 2020-07-01 | Andijan | 0 - 0 | Bunyodkor |
| 2020-06-25 | Bunyodkor | 2 - 0 | Lok. Tashkent |
| 2020-06-19 | Pakhtakor | 5 - 0 | Bunyodkor |
| 2020-06-13 | Bunyodkor | 1 - 0 | Kokand 1912 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 6 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 50% | 33% |
Olmaliq poslední 12 zápasy
| 2020-09-17 | Olmaliq | 1 - 1 | Sogdiana |
| 2020-09-12 | Met. Bekabad | 1 - 0 | Olmaliq |
| 2020-08-29 | Buxoro | 2 - 2 | Olmaliq |
| 2020-08-25 | Olmaliq | 1 - 1 | Navbahor |
| 2020-08-21 | Andijan | 1 - 3 | Olmaliq |
| 2020-08-17 | Olmaliq | 3 - 1 | Lok. Tashkent |
| 2020-07-13 | Pakhtakor | 2 - 2 | Olmaliq |
| 2020-07-07 | Olmaliq | 2 - 1 | Kokand 1912 |
| 2020-07-02 | Olmaliq | 2 - 1 | Nasaf Qarshi |
| 2020-06-27 | Olmaliq | 1 - 0 | Mash'al Mubarek |
| 2020-06-20 | Olmaliq | 1 - 0 | Termez Surkhon |
| 2020-06-13 | Qizilqum | 0 - 1 | Olmaliq |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 6 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 50% | 33% |
Tabulka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 16 | +39 | 41 |
| 2 | Nasaf Qarshi | 16 | +18 | 32 |
| 3 | Olmaliq | 15 | +10 | 30 |
| 4 | Bunyodkor | 15 | +5 | 29 |
| 5 | Met. Bekabad | 16 | +4 | 28 |
| 6 | Kokand 1912 | 16 | +6 | 26 |
| 7 | Navbahor | 16 | +3 | 21 |
| 8 | Lok. Tashkent | 16 | -11 | 21 |
| 9 | Sogdiana | 16 | -3 | 20 |
| 10 | Mash'al Mubarek | 15 | -2 | 19 |
| 11 | Qizilqum | 15 | -16 | 11 |
| 12 | Termez Surkhon | 16 | -18 | 9 |
| 13 | Buxoro | 16 | -23 | 8 |
| 14 | Andijan | 16 | -12 | 7 |
Chronologie zápasů v lize
| Bunyodkor | |
| Olmaliq | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Bunyodkor | Olmaliq |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 2 - 2 | |
| 2 | Nasaf Qarshi | ||
| 3 | Olmaliq | - | |
| 4 | Bunyodkor | - | |
| 5 | Met. Bekabad | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Kokand 1912 | 1 - 0 | |
| 7 | Navbahor | 3 - 1 | |
| 8 | Lok. Tashkent | 2 - 0 | |
| 9 | Sogdiana | 1 - 1 | |
| 10 | Mash'al Mubarek | 1 - 0 | |
| 11 | Qizilqum | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Termez Surkhon | 2 - 1 | |
| 13 | Buxoro | 2 - 2 | |
| 14 | Andijan | 1 - 3 |
Pozice v lize
| Bunyodkor | Olmaliq | |
| Pozice | 4 | 3 |
| Body | 29 | 30 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 4 | 6 |
| Body | 19 | 9 |
Forma v lize
| Bunyodkor | Olmaliq | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
8
5 2 |
8
6 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
1 0 |
2
3 1 |
Góly v lize
| Bunyodkor | Olmaliq | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
23
18 |
23
13 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
12
3 |
9
7 |
Celková statistika pro Superliga
| Zápasy (110) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 27% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (281) | |
| Góly na zápas | 2.55 |
| Góly doma na zápas | 1.53 |
| Góly hosta na zápas | 1.03 |
| Domácí tým skóroval v | 79% |
| Hostující tým skóroval v | 61% |
| Skórují Oba Týmy | 46% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 52% |
| Nad 3.5 | 26% |
Bunyodkor další 6 zápasy
| 2020-09-27 | Kokand 1912 | - | Bunyodkor |
| 2020-10-04 | Bunyodkor | - | Pakhtakor |
| 2020-10-19 | Lok. Tashkent | - | Bunyodkor |
| 2020-10-22 | Bunyodkor | - | Andijan |
| 2020-10-27 | Navbahor | - | Bunyodkor |
| 2020-11-02 | Bunyodkor | - | Buxoro |
Olmaliq další 6 zápasy
| 2020-09-26 | Olmaliq | - | Qizilqum |
| 2020-10-01 | Termez Surkhon | - | Olmaliq |
| 2020-10-17 | Mash'al Mubarek | - | Olmaliq |
| 2020-10-21 | Nasaf Qarshi | - | Olmaliq |
| 2020-10-26 | Kokand 1912 | - | Olmaliq |
| 2020-11-01 | Olmaliq | - | Pakhtakor |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.35 | 3.22 | 2.98 |
| Pravděpodobnost | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.46 |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 2.92 | |
| Pravděpodobnost | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.11 | 1.64 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Pod 2.5 @ 1.64 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.66 | 1.21 | |
| Pravděpodobnost | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.21 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 1.85 | |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% | |
| Ano @ 1.85 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-22 12:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!