Premier League - Wales
úterý, 01.12.2020
19:45
19:45

Caernarfon Town

Bala Town
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Caernarfon |
| Hosté: | Bala |
| Vzdálenost: | 51.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Oval |
| Kapacita: | 3 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:45 (19:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.20 | 1.44 | 2 | 2.50 | 1.11 | |||
| 19% | 27% | 54% | 1.44 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.55 | 2.34 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 94% | 6% | 69% | 31% | 40% | 60% |
Poslední 7 přímé zápasy
| 2020-02-07 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Bala Town |
| 2019-12-30 | Bala Town | 3 - 0 | Caernarfon Town |
| 2019-12-26 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Bala Town |
| 2019-04-26 | Bala Town | 1 - 0 | Caernarfon Town |
| 2019-03-08 | Caernarfon Town | 1 - 0 | Bala Town |
| 2019-01-12 | Bala Town | 1 - 3 | Caernarfon Town |
| 2018-10-05 | Caernarfon Town | 2 - 2 | Bala Town |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 5 | 5 | 2 | |
| 29% | 14% | 57% | 71% | 71% | 29% |
Caernarfon Town poslední 12 zápasy
| 2020-11-28 | Caernarfon Town | 1 - 4 | Haverfordwest |
| 2020-11-13 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Connah's Quay |
| 2020-10-17 | Haverfordwest | 1 - 1 | Caernarfon Town |
| 2020-10-09 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Cefn Druids |
| 2020-10-06 | Connah's Quay | 3 - 1 | Caernarfon Town |
| 2020-10-03 | Cardiff Met | 0 - 3 | Caernarfon Town |
| 2020-09-30 | Caernarfon Town | 2 - 1 | Flint Town Utd |
| 2020-09-27 | Caernarfon Town | 0 - 4 | The New Saints |
| 2020-09-19 | Barry Town Utd | 3 - 1 | Caernarfon Town |
| 2020-09-15 | Newtown | 2 - 3 | Caernarfon Town |
| 2020-09-12 | Caernarfon Town | 1 - 1 | Pen-y-Bont |
| 2020-03-06 | Caernarfon Town | 3 - 1 | Newtown |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 10 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 83% | 50% |
Bala Town poslední 12 zápasy
| 2020-11-27 | Bala Town | 3 - 1 | Newtown |
| 2020-11-14 | Bala Town | 4 - 1 | Pen-y-Bont |
| 2020-11-07 | Bala Town | 1 - 1 | The New Saints |
| 2020-10-31 | Haverfordwest | 1 - 1 | Bala Town |
| 2020-10-20 | Flint Town Utd | 1 - 2 | Bala Town |
| 2020-10-17 | Newtown | 0 - 2 | Bala Town |
| 2020-10-14 | Bala Town | 4 - 0 | Barry Town Utd |
| 2020-10-10 | Bala Town | 5 - 2 | Aberystwyth |
| 2020-10-03 | Bala Town | 1 - 2 | Haverfordwest |
| 2020-09-26 | Pen-y-Bont | 1 - 5 | Bala Town |
| 2020-09-20 | Bala Town | 2 - 1 | Cefn Druids |
| 2020-09-17 | Standard Liege | 2 - 0 | Bala Town |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 12 | 8 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 67% | 42% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 13 | +32 | 35 |
| 2 | Connah's Quay | 12 | +17 | 29 |
| 3 | Bala Town | 12 | +19 | 27 |
| 4 | Barry Town Utd | 12 | -4 | 18 |
| 5 | Pen-y-Bont | 11 | -4 | 15 |
| 6 | Haverfordwest | 12 | -6 | 13 |
| 7 | Cardiff Met | 12 | -6 | 12 |
| 8 | Caernarfon Town | 11 | -8 | 11 |
| 9 | Aberystwyth | 11 | -4 | 10 |
| 10 | Newtown | 12 | -5 | 10 |
| 11 | Flint Town Utd | 12 | -15 | 9 |
| 12 | Cefn Druids | 10 | -16 | 5 |
Chronologie zápasů v lize
| Caernarfon Town | |
| Bala Town | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Caernarfon Town | Bala Town |
|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 0 - 4 | |
| 2 | Connah's Quay | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Bala Town | - | |
| 4 | Barry Town Utd | ||
| 5 | Pen-y-Bont | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 6 | Haverfordwest | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 7 | Cardiff Met | ||
| 8 | Caernarfon Town | - | |
| 9 | Aberystwyth | ||
| 10 | Newtown | 0 - 2 | |
| 11 | Flint Town Utd | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Cefn Druids | 1 - 2 |
Pozice v lize
| Caernarfon Town | Bala Town | |
| Pozice | 8 | 3 |
| Body | 11 | 27 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 3 |
| Body | 4 | 11 |
Forma v lize
| Caernarfon Town | Bala Town | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
2 6 |
8
3 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
1 4 |
3
2 0 |
Góly v lize
| Caernarfon Town | Bala Town | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
15
23 |
31
12 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
14 |
11
4 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (70) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 23% |
| Vítězství pro hosta | 39% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (214) | |
| Góly na zápas | 3.06 |
| Góly doma na zápas | 1.50 |
| Góly hosta na zápas | 1.56 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 83% |
| Skórují Oba Týmy | 61% |
| Nad 1.5 | 84% |
| Nad 2.5 | 60% |
| Nad 3.5 | 36% |
Caernarfon Town další 6 zápasy
| 2020-12-05 | Pen-y-Bont | - | Caernarfon Town |
| 2020-12-08 | Cefn Druids | - | Caernarfon Town |
| 2020-12-12 | Caernarfon Town | - | Barry Town Utd |
| 2020-12-15 | Aberystwyth | - | Caernarfon Town |
| 2020-12-18 | Caernarfon Town | - | Newtown |
| 2020-12-26 | Bala Town | - | Caernarfon Town |
Bala Town další 6 zápasy
| 2020-12-05 | Cardiff Met | - | Bala Town |
| 2020-12-09 | Aberystwyth | - | Bala Town |
| 2020-12-12 | Bala Town | - | Cardiff Met |
| 2020-12-26 | Bala Town | - | Caernarfon Town |
| 2021-03-06 | The New Saints | - | Bala Town |
| 2021-03-13 | Cefn Druids | - | Bala Town |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.50 | 4.20 | 1.44 |
| Pravděpodobnost | 19% | 27% | 54% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.11 |
| Pravděpodobnost | 26% | 74% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 94% | 6% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 2.34 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Nad 2.5 @ 1.55 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 75% | 25% | |
| Ano @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-12-01 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!