Primera División - Bolívie
neděle, 26.04.2026
20:00
CDT Real Oruro
The Strongest
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Oruro |
| Hosté: |
La Paz |
| Vzdálenost: |
196.2 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
20:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
4.50 |
1.53 |
X2 |
|
|
|
2.30 |
1.18 |
| 7% |
62% |
31% |
1.18 |
|
|
|
18% |
82% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
8.00 |
|
|
|
1.30 |
3.50 |
|
|
|
1.73 |
2.00 |
| 83% |
17% |
|
|
|
76% |
24% |
|
|
|
42% |
58% |
Poslední 5 přímé zápasy
|
2026-03-25 |
The Strongest
|
4 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2025-11-22 |
The Strongest
|
2 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2025-07-03 |
The Strongest
|
0 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2025-06-14 |
CDT Real Oruro
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2025-05-23 |
CDT Real Oruro
|
1 - 1 |
The Strongest
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
3 |
1 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
60% |
20% |
CDT Real Oruro poslední 12 zápasy
|
2026-04-23 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-04-12 |
CDT Real Oruro
|
2 - 2 |
Blooming
|
|
2026-04-03 |
Bolivar La Paz
|
5 - 2 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-03-25 |
The Strongest
|
4 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-03-10 |
U. de Vinto
|
1 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-03-07 |
CDT Real Oruro
|
4 - 3 |
U. de Vinto
|
|
2026-02-27 |
CDT Real Oruro
|
3 - 1 |
ABB La Paz
|
|
2026-02-07 |
GV San Jose
|
3 - 2 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-02-01 |
CDT Real Oruro
|
1 - 1 |
GV San Jose
|
|
2025-12-15 |
SA Bulo Bulo
|
5 - 3 |
CDT Real Oruro
|
|
2025-12-11 |
CDT Real Oruro
|
1 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2025-12-06 |
CDT Real Oruro
|
10 - 1 |
Blooming
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
12 |
10 |
8 |
| 25% |
25% |
50% |
|
100% |
83% |
67% |
The Strongest poslední 12 zápasy
|
2026-04-24 |
Real Tomayapo
|
0 - 0 |
The Strongest
|
|
2026-04-12 |
The Strongest
|
3 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-04-05 |
U. de Vinto
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-03-28 |
Blooming
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-03-25 |
The Strongest
|
4 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-03-11 |
The Strongest
|
3 - 0 |
Oriente Petr.
|
|
2026-03-04 |
The Strongest
|
5 - 1 |
Nacional Potosi
|
|
2026-02-22 |
Always Ready
|
2 - 0 |
The Strongest
|
|
2026-02-11 |
Dep. Tachira
|
1 - 0 |
The Strongest
|
|
2026-02-06 |
Bolivar La Paz
|
0 - 0 |
The Strongest
|
|
2026-02-04 |
The Strongest
|
2 - 1 |
Dep. Tachira
|
|
2026-01-30 |
The Strongest
|
2 - 2 |
Bolivar La Paz
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
8 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
67% |
33% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Blooming |
3 |
2 |
1 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
7 |
| 2 |
Always Ready |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
7 |
| 3 |
Nacional Potosi |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 4 |
The Strongest |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 5 |
Ind. Petrolero |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
7 |
| 6 |
Bolivar La Paz |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
6 |
| 7 |
SA Bulo Bulo |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 8 |
Real Potosi |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
5 |
| 9 |
U. de Vinto |
4 |
1 |
0 |
3 |
7 |
7 |
0 |
3 |
| 10 |
A. Cochabamba |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Oriente Petr. |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 12 |
ABB La Paz |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 13 |
GV San Jose |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 14 |
Real Tomayapo |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
2 |
| 15 |
CDT Real Oruro |
3 |
0 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
1 |
| 16 |
Guabira Montero |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
10 |
-8 |
1 |
Chronologie zápasů v lize
| CDT Real Oruro |
|
| The Strongest |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
CDT Real Oruro |
The Strongest |
| 1 |
Blooming |
2 - 2 |
|
| 2 |
Always Ready |
|
|
| 3 |
Nacional Potosi |
|
|
| 4 |
The Strongest |
|
- |
| 5 |
Ind. Petrolero |
|
|
| 6 |
Bolivar La Paz |
|
|
| 7 |
SA Bulo Bulo |
|
|
| 8 |
Real Potosi |
|
|
| 9 |
U. de Vinto |
|
1 - 2 |
| 10 |
A. Cochabamba |
|
|
| 11 |
Oriente Petr. |
|
|
| 12 |
ABB La Paz |
|
|
| 13 |
GV San Jose |
|
|
| 14 |
Real Tomayapo |
|
0 - 0 |
| 15 |
CDT Real Oruro |
- |
|
| 16 |
Guabira Montero |
|
|
Statistiky týmu
| |
CDT Real Oruro |
The Strongest |
| Vítězství |
0 |
2 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
2 |
0 |
| Vstřelené góly |
5 |
5 |
| Obdržené góly |
9 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.67 |
1.67 |
| Průměr obdržené góly |
3.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
67% |
| Nad 1.5 |
100% |
67% |
| Nad 2.5 |
100% |
67% |
| Nad 3.5 |
67% |
33% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
0 |
0 |
| Vstřelené góly |
2 |
2 |
| Obdržené góly |
2 |
1 |
| Průměr vstřelené góly |
2.00 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
0.50 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
50% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
50% |
| Nad 1.5 |
100% |
50% |
| Nad 2.5 |
100% |
50% |
| Nad 3.5 |
100% |
0% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (26) |
| Domácí vítězství |
50% |
| Remízy |
31% |
| Vítězství pro hosta |
19% |
| Odehrané zápasy |
11% |
| Góly (77) |
| Góly na zápas |
2.96 |
| Góly doma na zápas |
1.85 |
| Góly hosta na zápas |
1.12 |
| Domácí tým skóroval v |
85% |
| Hostující tým skóroval v |
69% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
| Nad 1.5 |
85% |
| Nad 2.5 |
62% |
| Nad 3.5 |
27% |
CDT Real Oruro další 6 zápasy
|
2026-05-01 |
Real Potosi
|
- |
CDT Real Oruro
|
|
2026-05-09 |
CDT Real Oruro
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-05-13 |
A. Cochabamba
|
- |
CDT Real Oruro
|
|
2026-05-16 |
CDT Real Oruro
|
- |
Always Ready
|
|
2026-05-16 |
CDT Real Oruro
|
- |
Always Ready
|
|
2026-05-24 |
Nacional Potosi
|
- |
CDT Real Oruro
|
The Strongest další 6 zápasy
|
2026-05-03 |
The Strongest
|
- |
ABB La Paz
|
|
2026-05-10 |
The Strongest
|
- |
Real Potosi
|
|
2026-05-14 |
Always Ready
|
- |
The Strongest
|
|
2026-05-17 |
The Strongest
|
- |
Oriente Petr.
|
|
2026-05-17 |
The Strongest
|
- |
Oriente Petr.
|
|
2026-05-23 |
GV San Jose
|
- |
The Strongest
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
4.50 |
4.50 |
1.53 |
| Pravděpodobnost |
7% |
62% |
31% |
|
X2 @ 1.18 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.30 |
1.18 |
| Pravděpodobnost |
18% |
82% |
|
X2 @ 1.18 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.08 |
8.00 |
| Pravděpodobnost |
|
83% |
17% |
|
Nad 1.5 @ 1.08 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.30 |
3.50 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Nad 2.5 @ 1.30 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.73 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
|
42% |
58% |
|
Pod 3.5 @ 2.00 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Ano @ 1.36 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!