Pro League - Belgie
pátek, 18.09.2020
19:45
19:45

Charleroi

Beerschot
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Charleroi |
| Hosté: | Antwerpen |
| Vzdálenost: | 90.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade du Pays de Charleroi |
| Kapacita: | 14 000 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 5.00 | 1 | 1.16 | 2.10 | |||
| 54% | 3% | 43% | 1.66 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 29% | 71% |
Poslední 2 přímé zápasy
| 2019-05-11 | Beerschot | 0 - 3 | Charleroi |
| 2019-04-22 | Charleroi | 4 - 0 | Beerschot |
Charleroi poslední 12 zápasy
| 2020-09-13 | Zulte Waregem | 0 - 2 | Charleroi |
| 2020-09-03 | Lens | 3 - 1 | Charleroi |
| 2020-08-30 | Charleroi | 2 - 0 | Royal Antwerp |
| 2020-08-22 | OH Leuven | 1 - 3 | Charleroi |
| 2020-08-15 | Charleroi | 1 - 0 | Oostende |
| 2020-08-08 | Club Brugge | 0 - 1 | Charleroi |
| 2020-08-01 | Charleroi | 2 - 2 | Ajaccio |
| 2020-07-24 | Méty | 3 - 0 | Charleroi |
| 2020-07-15 | Saint Etienne | 4 - 0 | Charleroi |
| 2020-07-10 | Kortrijk | 1 - 1 | Charleroi |
| 2020-07-07 | Zulte Waregem | 1 - 2 | Charleroi |
| 2020-07-04 | Anderlecht | 0 - 1 | Charleroi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Beerschot poslední 12 zápasy
| 2020-09-14 | Beerschot | 5 - 2 | Genk |
| 2020-08-30 | Beerschot | 0 - 3 | Standard Liege |
| 2020-08-23 | Club Brugge | 0 - 1 | Beerschot |
| 2020-08-16 | Beerschot | 3 - 1 | Zulte Waregem |
| 2020-08-10 | Oostende | 1 - 2 | Beerschot |
| 2020-08-02 | OH Leuven | 1 - 4 | Beerschot |
| 2020-07-25 | Beerschot | 0 - 0 | Kortrijk |
| 2020-07-18 | Saint Truiden | 0 - 0 | Beerschot |
| 2020-07-08 | Club Brugge | 1 - 1 | Beerschot |
| 2020-03-08 | Beerschot | 1 - 0 | OH Leuven |
| 2020-03-02 | Virton | 1 - 0 | Beerschot |
| 2020-02-28 | Lokeren | 0 - 2 | Beerschot |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Tabulka Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Beerschot | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Standard Liege | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Kortrijk | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Club Brugge | 5 | +6 | 9 |
| 6 | Anderlecht | 5 | +4 | 9 |
| 7 | OH Leuven | 5 | +1 | 8 |
| 8 | Royal Antwerp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Zulte Waregem | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Cercle Brugge | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Eupen | 5 | -3 | 6 |
| 12 | Oostende | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Saint Truiden | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Genk | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Mechelen | 5 | -2 | 4 |
| 16 | KAA Gent | 5 | -3 | 3 |
| 17 | Beveren | 5 | -7 | 3 |
| 18 | RE Mouscron | 5 | -5 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| Charleroi | |
| Beerschot | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Charleroi | Beerschot |
|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | - | |
| 2 | Beerschot | - | |
| 3 | Standard Liege | ||
| 4 | Kortrijk | ||
| 5 | Club Brugge | 0 - 1 | |
| 6 | Anderlecht | ||
| 7 | OH Leuven | ||
| 8 | Royal Antwerp | 2 - 0 | |
| 9 | Zulte Waregem | ||
| 10 | Cercle Brugge | ||
| 11 | Eupen | ||
| 12 | Oostende | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Saint Truiden | ||
| 14 | Genk | ||
| 15 | Mechelen | ||
| 16 | KAA Gent | ||
| 17 | Beveren | ||
| 18 | RE Mouscron |
Pozice v lize
| Charleroi | Beerschot | |
| Pozice | 1 | 2 |
| Body | 15 | 12 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 4 |
| Body | 6 | 6 |
Forma v lize
| Charleroi | Beerschot | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
0 0 |
4
0 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
0 0 |
2
0 0 |
Góly v lize
| Charleroi | Beerschot | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
9
1 |
11
7 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
0 |
3
1 |
Celková statistika pro Pro League
| Zápasy (45) | |
| Domácí vítězství | 36% |
| Remízy | 22% |
| Vítězství pro hosta | 42% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (116) | |
| Góly na zápas | 2.58 |
| Góly doma na zápas | 1.29 |
| Góly hosta na zápas | 1.29 |
| Domácí tým skóroval v | 73% |
| Hostující tým skóroval v | 76% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 51% |
| Nad 3.5 | 29% |
Charleroi další 6 zápasy
| 2020-09-24 | Charleroi | - | Partizan |
| 2020-09-27 | RE Mouscron | - | Charleroi |
| 2020-10-01 | Charleroi | - | Lech Poznań |
| 2020-10-04 | Charleroi | - | Standard Liege |
| 2020-10-18 | Genk | - | Charleroi |
| 2020-10-25 | Charleroi | - | Beveren |
Beerschot další 6 zápasy
| 2020-09-26 | Beerschot | - | Beveren |
| 2020-10-04 | KAA Gent | - | Beerschot |
| 2020-10-17 | Beerschot | - | Saint Truiden |
| 2020-10-25 | Royal Antwerp | - | Beerschot |
| 2020-10-31 | Beerschot | - | OH Leuven |
| 2020-11-07 | Kortrijk | - | Beerschot |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 3.75 | 5.00 |
| Pravděpodobnost | 54% | 3% | 43% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 2.10 |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.05 | |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% | |
| Nad 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 29% | 71% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-18 16:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!