Elite One - Kamerun
neděle, 17.05.2026
16:00
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Sangmelima |
| Hosté: |
Bangangte |
| Vzdálenost: |
294.2 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
16:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.64 |
3.27 |
4.72 |
1 |
|
|
|
1.13 |
1.98 |
| 40% |
39% |
21% |
1.64 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.38 |
2.69 |
|
|
|
2.15 |
1.56 |
|
|
|
3.92 |
1.19 |
| 60% |
40% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
17% |
83% |
Poslední 8 přímé zápasy
|
2026-02-22 |
Panthere du Nde
|
0 - 1 |
Colombe
|
|
2025-07-06 |
Panthere du Nde
|
1 - 0 |
Colombe
|
|
2025-03-09 |
Colombe
|
3 - 0 |
Panthere du Nde
|
|
2022-05-27 |
Colombe
|
1 - 0 |
Panthere du Nde
|
|
2022-04-02 |
Panthere du Nde
|
2 - 1 |
Colombe
|
|
2021-07-18 |
Panthere du Nde
|
1 - 2 |
Colombe
|
|
2021-03-27 |
Colombe
|
0 - 1 |
Panthere du Nde
|
|
2019-12-15 |
Panthere du Nde
|
0 - 2 |
Colombe
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
| 62% |
0% |
38% |
|
50% |
38% |
0% |
Colombe poslední 12 zápasy
|
2026-05-10 |
Aigle Royal Moungo
|
1 - 3 |
Colombe
|
|
2026-05-03 |
Stade Renard
|
0 - 0 |
Colombe
|
|
2026-04-29 |
Dynamo Douala
|
1 - 1 |
Colombe
|
|
2026-04-22 |
Colombe
|
3 - 0 |
Gazelle FA
|
|
2026-04-19 |
Colombe
|
1 - 0 |
Coton Sport
|
|
2026-04-05 |
Fauve Azur
|
0 - 4 |
Colombe
|
|
2026-04-01 |
Colombe
|
3 - 1 |
PWD Bamenda
|
|
2026-03-29 |
Aigle Royal Menoua
|
1 - 0 |
Colombe
|
|
2026-03-22 |
Colombe
|
4 - 1 |
Victoria United
|
|
2026-03-18 |
Colombe
|
1 - 1 |
Canon Yaounde
|
|
2026-03-14 |
Unisport de Bafang
|
0 - 0 |
Colombe
|
|
2026-03-02 |
Colombe
|
0 - 0 |
Stade Renard
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
7 |
5 |
4 |
| 50% |
42% |
8% |
|
58% |
42% |
33% |
Panthere du Nde poslední 12 zápasy
|
2026-05-10 |
Panthere du Nde
|
1 - 2 |
PWD Bamenda
|
|
2026-05-03 |
Canon Yaounde
|
0 - 0 |
Panthere du Nde
|
|
2026-04-29 |
Fortuna Mfou
|
0 - 3 |
Panthere du Nde
|
|
2026-04-26 |
Panthere du Nde
|
1 - 2 |
Unisport de Bafang
|
|
2026-04-20 |
Fauve Azur
|
0 - 1 |
Panthere du Nde
|
|
2026-04-05 |
Panthere du Nde
|
2 - 1 |
Aigle Royal Menoua
|
|
2026-04-01 |
Panthere du Nde
|
3 - 0 |
Dynamo Douala
|
|
2026-03-29 |
Aigle Royal Moungo
|
1 - 1 |
Panthere du Nde
|
|
2026-03-22 |
Panthere du Nde
|
0 - 2 |
Coton Sport
|
|
2026-03-19 |
Victoria United
|
1 - 0 |
Panthere du Nde
|
|
2026-03-15 |
Stade Renard
|
1 - 1 |
Panthere du Nde
|
|
2026-03-01 |
Panthere du Nde
|
2 - 1 |
Canon Yaounde
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
0 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
0% |
Tabulka Elite One
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Unisport de Bafang |
18 |
12 |
4 |
2 |
32 |
13 |
+19 |
40 |
| 2 |
Coton Sport |
19 |
9 |
5 |
5 |
27 |
18 |
+9 |
32 |
| 3 |
Colombe |
18 |
8 |
7 |
3 |
25 |
11 |
+14 |
31 |
| 4 |
Dynamo Douala |
18 |
9 |
4 |
5 |
30 |
22 |
+8 |
31 |
| 5 |
Canon Yaounde |
18 |
7 |
7 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
28 |
| 6 |
Victoria United |
18 |
8 |
3 |
7 |
24 |
24 |
0 |
27 |
| 7 |
PWD Bamenda |
18 |
8 |
2 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
26 |
| 8 |
Gazelle FA |
19 |
7 |
5 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
26 |
| 9 |
Panthere du Nde |
18 |
7 |
4 |
7 |
19 |
15 |
+4 |
25 |
| 10 |
Stade Renard |
19 |
4 |
10 |
5 |
26 |
24 |
+2 |
22 |
| 11 |
Aigle Royal Menoua |
19 |
5 |
6 |
8 |
26 |
27 |
-1 |
21 |
| 12 |
Fauve Azur |
19 |
5 |
2 |
12 |
9 |
27 |
-18 |
17 |
| 13 |
Fortuna Mfou |
19 |
3 |
5 |
11 |
12 |
36 |
-24 |
14 |
| 14 |
Aigle Royal Moungo |
18 |
2 |
6 |
10 |
13 |
27 |
-14 |
12 |
Chronologie zápasů v lize
| Colombe |
|
| Panthere du Nde |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Colombe |
Panthere du Nde |
| 1 |
Unisport de Bafang |
|
0 - 0 |
| 2 |
Coton Sport |
1 - 0 |
|
| 3 |
Colombe |
- |
|
| 4 |
Dynamo Douala |
1 - 0 |
|
| 5 |
Canon Yaounde |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 6 |
Victoria United |
4 - 1 |
1 - 0 |
| 7 |
PWD Bamenda |
3 - 1 |
2 - 0 |
| 8 |
Gazelle FA |
3 - 0 |
|
| 9 |
Panthere du Nde |
|
- |
| 10 |
Stade Renard |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Aigle Royal Menoua |
|
|
| 12 |
Fauve Azur |
|
0 - 1 |
| 13 |
Fortuna Mfou |
0 - 1 |
0 - 3 |
| 14 |
Aigle Royal Moungo |
2 - 2 |
1 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Colombe |
Panthere du Nde |
| Vítězství |
8 |
7 |
| Remízy |
7 |
4 |
| Prohry |
3 |
7 |
| Vstřelené góly |
25 |
19 |
| Obdržené góly |
11 |
15 |
| Průměr vstřelené góly |
1.39 |
1.06 |
| Průměr obdržené góly |
0.61 |
0.83 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
61% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
61% |
| Skórují Oba Týmy |
39% |
33% |
| Nad 1.5 |
50% |
67% |
| Nad 2.5 |
39% |
33% |
| Nad 3.5 |
28% |
0% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
5 |
2 |
| Remízy |
3 |
4 |
| Prohry |
1 |
2 |
| Vstřelené góly |
15 |
6 |
| Obdržené góly |
6 |
5 |
| Průměr vstřelené góly |
1.67 |
0.75 |
| Průměr obdržené góly |
0.67 |
0.62 |
| Zápasy vstřelené góly |
78% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
56% |
50% |
| Skórují Oba Týmy |
44% |
25% |
| Nad 1.5 |
56% |
50% |
| Nad 2.5 |
44% |
12% |
| Nad 3.5 |
33% |
0% |
Celková statistika pro Elite One
| Zápasy (129) |
| Domácí vítězství |
45% |
| Remízy |
27% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
71% |
| Góly (309) |
| Góly na zápas |
2.40 |
| Góly doma na zápas |
1.44 |
| Góly hosta na zápas |
0.95 |
| Domácí tým skóroval v |
67% |
| Hostující tým skóroval v |
65% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
| Nad 1.5 |
64% |
| Nad 2.5 |
44% |
| Nad 3.5 |
24% |
Colombe další 6 zápasy
|
2026-05-25 |
Fortuna Mfou
|
- |
Colombe
|
|
2026-05-31 |
Victoria United
|
- |
Colombe
|
|
2026-06-03 |
Colombe
|
- |
Unisport de Bafang
|
|
2026-06-07 |
Canon Yaounde
|
- |
Colombe
|
|
2026-06-14 |
PWD Bamenda
|
- |
Colombe
|
|
2026-06-21 |
Colombe
|
- |
Aigle Royal Menoua
|
Panthere du Nde další 6 zápasy
|
2026-05-24 |
Gazelle FA
|
- |
Panthere du Nde
|
|
2026-05-27 |
Coton Sport
|
- |
Panthere du Nde
|
|
2026-06-03 |
Panthere du Nde
|
- |
Stade Renard
|
|
2026-06-07 |
Panthere du Nde
|
- |
Victoria United
|
|
2026-06-14 |
Dynamo Douala
|
- |
Panthere du Nde
|
|
2026-06-21 |
Panthere du Nde
|
- |
Aigle Royal Moungo
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.64 |
3.27 |
4.72 |
| Pravděpodobnost |
40% |
39% |
21% |
|
1 @ 1.64 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.13 |
1.98 |
| Pravděpodobnost |
65% |
35% |
|
1X @ 1.13 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.38 |
2.69 |
| Pravděpodobnost |
|
60% |
40% |
|
Nad 1.5 @ 1.38 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.15 |
1.56 |
| Pravděpodobnost |
|
38% |
62% |
|
Pod 2.5 @ 1.56 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.92 |
1.19 |
| Pravděpodobnost |
|
17% |
83% |
|
Pod 3.5 @ 1.19 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.17 |
1.59 |
| Pravděpodobnost |
|
39% |
61% |
|
Ne @ 1.59 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-17 08:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!