Ligue 3 - Francie
pátek, 04.12.2020
19:00
19:00

Concarneau

Lavallois
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Concarneau |
| Hosté: | Laval |
| Vzdálenost: | 235.5 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.84 | 2.69 | 2.86 | X2 | 1.37 | 1.39 | |||
| 21% | 50% | 29% | 1.39 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.59 | 2.30 | 2.81 | 1.40 | 5.43 | 1.11 | ||||||
| 65% | 35% | 31% | 69% | 19% | 81% |
Poslední 6 přímé zápasy
| 2019-11-29 | Concarneau | 0 - 1 | Lavallois |
| 2019-02-08 | Concarneau | 1 - 0 | Lavallois |
| 2018-09-01 | Lavallois | 2 - 0 | Concarneau |
| 2018-05-11 | Lavallois | 1 - 1 | Concarneau |
| 2017-08-04 | Concarneau | 0 - 1 | Lavallois |
| 2016-11-12 | Lavallois | 2 - 1 | Concarneau |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 17% | 0% |
Concarneau poslední 12 zápasy
| 2020-11-27 | Bastia-Borgo | 2 - 2 | Concarneau |
| 2020-11-13 | Sete 34 | 2 - 0 | Concarneau |
| 2020-11-06 | Concarneau | 1 - 0 | Villefranche |
| 2020-10-23 | Bourg Peronnas | 1 - 1 | Concarneau |
| 2020-10-13 | Concarneau | 3 - 1 | Le Mans |
| 2020-10-09 | Boulogne | 1 - 1 | Concarneau |
| 2020-10-02 | Concarneau | 1 - 1 | Bastia |
| 2020-09-29 | Concarneau | 0 - 1 | Cholet |
| 2020-09-25 | Red Star Paris | 2 - 0 | Concarneau |
| 2020-09-18 | Concarneau | 1 - 1 | Quevilly-Rouen |
| 2020-09-01 | Lyon-Duchere | 1 - 2 | Concarneau |
| 2020-08-28 | Concarneau | 0 - 0 | Stade Briochin |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 25% | 17% |
Lavallois poslední 12 zápasy
| 2020-11-27 | Lavallois | 4 - 2 | Sete 34 |
| 2020-11-20 | Lavallois | 0 - 0 | Boulogne |
| 2020-11-13 | Villefranche | 0 - 0 | Lavallois |
| 2020-11-06 | Lavallois | 0 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2020-10-29 | Bastia | 2 - 0 | Lavallois |
| 2020-10-26 | Le Mans | 0 - 0 | Lavallois |
| 2020-10-02 | Lavallois | 1 - 2 | Red Star Paris |
| 2020-09-25 | Quevilly-Rouen | 0 - 0 | Lavallois |
| 2020-09-21 | Lavallois | 2 - 1 | Annecy |
| 2020-09-11 | Cholet | 1 - 1 | Lavallois |
| 2020-09-04 | Lavallois | 3 - 1 | Lyon-Duchere |
| 2020-09-01 | Stade Briochin | 0 - 2 | Lavallois |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Tabulka Ligue 3
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bastia | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Red Star Paris | 14 | +7 | 25 |
| 3 | Quevilly-Rouen | 13 | +6 | 24 |
| 4 | Cholet | 13 | +3 | 22 |
| 5 | Creteil | 14 | +1 | 21 |
| 6 | Lavallois | 14 | +2 | 20 |
| 7 | Stade Briochin | 14 | -1 | 19 |
| 8 | Sete 34 | 14 | +1 | 18 |
| 9 | Concarneau | 13 | +1 | 18 |
| 10 | Bastia-Borgo | 14 | -2 | 18 |
| 11 | Le Mans | 13 | 0 | 17 |
| 12 | Bourg Peronnas | 14 | -5 | 17 |
| 13 | Orleans | 13 | +4 | 16 |
| 14 | Avranches | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Boulogne | 13 | -5 | 13 |
| 16 | Annecy | 12 | -6 | 11 |
| 17 | Lyon-Duchere | 13 | -5 | 10 |
| 18 | Villefranche | 14 | -7 | 10 |
Chronologie zápasů v lize
| Concarneau | |
| Lavallois | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Concarneau | Lavallois |
|---|---|---|---|
| 1 | Bastia | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Red Star Paris | ||
| 3 | Quevilly-Rouen | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Cholet | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Creteil | ||
| 6 | Lavallois | - | |
| 7 | Stade Briochin | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Sete 34 | ||
| 9 | Concarneau | - | |
| 10 | Bastia-Borgo | ||
| 11 | Le Mans | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Bourg Peronnas | ||
| 13 | Orleans | 0 - 1 | |
| 14 | Avranches | ||
| 15 | Boulogne | ||
| 16 | Annecy | ||
| 17 | Lyon-Duchere | ||
| 18 | Villefranche | 1 - 0 | 0 - 0 |
Pozice v lize
| Concarneau | Lavallois | |
| Pozice | 9 | 6 |
| Body | 18 | 20 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 12 | 5 |
| Body | 9 | 10 |
Forma v lize
| Concarneau | Lavallois | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
6 3 |
5
5 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
3 1 |
2
4 1 |
Góly v lize
| Concarneau | Lavallois | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
14
13 |
15
13 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
4 |
4
3 |
Celková statistika pro Ligue 3
| Zápasy (121) | |
| Domácí vítězství | 40% |
| Remízy | 36% |
| Vítězství pro hosta | 24% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (264) | |
| Góly na zápas | 2.18 |
| Góly doma na zápas | 1.22 |
| Góly hosta na zápas | 0.96 |
| Domácí tým skóroval v | 69% |
| Hostující tým skóroval v | 60% |
| Skórují Oba Týmy | 46% |
| Nad 1.5 | 61% |
| Nad 2.5 | 36% |
| Nad 3.5 | 22% |
Concarneau další 6 zápasy
| 2020-12-08 | Annecy | - | Concarneau |
| 2020-12-15 | Annecy | - | Concarneau |
| 2020-12-18 | Creteil | - | Concarneau |
| 2021-01-08 | Concarneau | - | Orleans |
| 2021-01-15 | Stade Briochin | - | Concarneau |
| 2021-01-22 | Concarneau | - | Lyon-Duchere |
Lavallois další 6 zápasy
| 2020-12-18 | Bastia-Borgo | - | Lavallois |
| 2021-01-08 | Lavallois | - | Creteil |
| 2021-01-15 | Avranches | - | Lavallois |
| 2021-01-22 | Lavallois | - | Stade Briochin |
| 2021-02-09 | Lyon-Duchere | - | Lavallois |
| 2021-02-16 | Les Herbiers VF | - | Lavallois |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.84 | 2.69 | 2.86 |
| Pravděpodobnost | 21% | 50% | 29% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.37 | 1.39 |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.59 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.59 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.81 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 31% | 69% | |
| Pod 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.43 | 1.11 | |
| Pravděpodobnost | 19% | 81% | |
| Pod 3.5 @ 1.11 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.23 | 1.61 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-12-04 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!