Premier League - Wales
úterý, 06.10.2020
19:45
19:45

Connah's Quay

Caernarfon Town
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Connah's Quay |
| Hosté: | Caernarfon |
| Vzdálenost: | 81.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Deeside |
| Kapacita: | 1 500 (402) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:45 (19:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 5.25 | 1 | 1.12 | 2.50 | |||
| 49% | 19% | 32% | 1.44 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 88% | 12% | 62% | 38% | 42% | 58% |
Poslední 8 přímé zápasy
| 2020-02-14 | Connah's Quay | 4 - 0 | Caernarfon Town |
| 2019-10-15 | Connah's Quay | 4 - 2 | Caernarfon Town |
| 2019-08-23 | Caernarfon Town | 0 - 0 | Connah's Quay |
| 2019-04-05 | Caernarfon Town | 1 - 0 | Connah's Quay |
| 2019-03-01 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Connah's Quay |
| 2019-02-08 | Connah's Quay | 6 - 2 | Caernarfon Town |
| 2018-10-26 | Caernarfon Town | 0 - 0 | Connah's Quay |
| 2018-09-11 | Connah's Quay | 0 - 1 | Caernarfon Town |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 50% | 38% |
Connah's Quay poslední 12 zápasy
| 2020-10-03 | Cefn Druids | 0 - 5 | Connah's Quay |
| 2020-09-30 | Connah's Quay | 2 - 0 | Aberystwyth |
| 2020-09-27 | Haverfordwest | 1 - 4 | Connah's Quay |
| 2020-09-20 | Connah's Quay | 1 - 0 | Pen-y-Bont |
| 2020-09-17 | Connah's Quay | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-09-12 | Connah's Quay | 1 - 1 | Bala Town |
| 2020-08-19 | Connah's Quay | 0 - 2 | FK Sarajevo |
| 2020-03-06 | Bala Town | 2 - 2 | Connah's Quay |
| 2020-02-29 | Connah's Quay | 1 - 2 | Cardiff Met |
| 2020-02-21 | Connah's Quay | 1 - 0 | The New Saints |
| 2020-02-14 | Connah's Quay | 4 - 0 | Caernarfon Town |
| 2020-02-08 | Barry Town Utd | 0 - 1 | Connah's Quay |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Caernarfon Town poslední 12 zápasy
| 2020-10-03 | Cardiff Met | 0 - 3 | Caernarfon Town |
| 2020-09-30 | Caernarfon Town | 2 - 1 | Flint Town Utd |
| 2020-09-27 | Caernarfon Town | 0 - 4 | The New Saints |
| 2020-09-19 | Barry Town Utd | 3 - 1 | Caernarfon Town |
| 2020-09-15 | Newtown | 2 - 3 | Caernarfon Town |
| 2020-09-12 | Caernarfon Town | 1 - 1 | Pen-y-Bont |
| 2020-03-06 | Caernarfon Town | 3 - 1 | Newtown |
| 2020-02-28 | Caernarfon Town | 4 - 0 | Cefn Druids |
| 2020-02-22 | Barry Town Utd | 1 - 1 | Caernarfon Town |
| 2020-02-14 | Connah's Quay | 4 - 0 | Caernarfon Town |
| 2020-02-07 | Caernarfon Town | 1 - 2 | Bala Town |
| 2020-01-18 | Cardiff Met | 2 - 0 | Caernarfon Town |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Connah's Quay | 5 | +11 | 13 |
| 2 | The New Saints | 4 | +19 | 12 |
| 3 | Barry Town Utd | 5 | +2 | 12 |
| 4 | Caernarfon Town | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Pen-y-Bont | 6 | -3 | 8 |
| 6 | Bala Town | 4 | +4 | 7 |
| 7 | Flint Town Utd | 6 | -12 | 6 |
| 8 | Newtown | 6 | 0 | 5 |
| 9 | Aberystwyth | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Haverfordwest | 5 | -3 | 5 |
| 11 | Cardiff Met | 6 | -5 | 5 |
| 12 | Cefn Druids | 5 | -10 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| Connah's Quay | |
| Caernarfon Town | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Connah's Quay | Caernarfon Town |
|---|---|---|---|
| 1 | Connah's Quay | - | |
| 2 | The New Saints | ||
| 3 | Barry Town Utd | 3 - 1 | |
| 4 | Caernarfon Town | - | |
| 5 | Pen-y-Bont | 1 - 0 | |
| 6 | Bala Town | 1 - 1 | |
| 7 | Flint Town Utd | ||
| 8 | Newtown | 2 - 3 | |
| 9 | Aberystwyth | 2 - 0 | |
| 10 | Haverfordwest | ||
| 11 | Cardiff Met | 0 - 3 | |
| 12 | Cefn Druids |
Pozice v lize
| Connah's Quay | Caernarfon Town | |
| Pozice | 1 | 4 |
| Body | 13 | 10 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 3 |
| Body | 7 | 6 |
Forma v lize
| Connah's Quay | Caernarfon Town | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
1 0 |
3
1 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
1 0 |
2
0 1 |
Góly v lize
| Connah's Quay | Caernarfon Town | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
2 |
10
11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
4
1 |
7
5 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (32) | |
| Domácí vítězství | 38% |
| Remízy | 22% |
| Vítězství pro hosta | 41% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (102) | |
| Góly na zápas | 3.19 |
| Góly doma na zápas | 1.56 |
| Góly hosta na zápas | 1.62 |
| Domácí tým skóroval v | 78% |
| Hostující tým skóroval v | 81% |
| Skórují Oba Týmy | 62% |
| Nad 1.5 | 84% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 34% |
Connah's Quay další 6 zápasy
| 2020-10-10 | Cardiff Met | - | Connah's Quay |
| 2020-10-13 | The New Saints | - | Connah's Quay |
| 2020-10-17 | Barry Town Utd | - | Connah's Quay |
| 2020-10-23 | Connah's Quay | - | Newtown |
| 2020-11-13 | Caernarfon Town | - | Connah's Quay |
| 2020-11-20 | Connah's Quay | - | Cefn Druids |
Caernarfon Town další 6 zápasy
| 2020-10-09 | Caernarfon Town | - | Cefn Druids |
| 2020-10-17 | Haverfordwest | - | Caernarfon Town |
| 2020-11-13 | Caernarfon Town | - | Connah's Quay |
| 2020-11-21 | Pen-y-Bont | - | Caernarfon Town |
| 2020-11-28 | Caernarfon Town | - | Haverfordwest |
| 2020-12-01 | Caernarfon Town | - | Bala Town |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 4.50 | 5.25 |
| Pravděpodobnost | 49% | 19% | 32% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 2.50 |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 88% | 12% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.50 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 56% | 44% | |
| Ano @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-06 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!