J1 League - Japonsko
neděle, 18.10.2020
05:00
05:00

Consadole Sap.

Kashima Antlers
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Sapporo |
| Hosté: | Kashima |
| Vzdálenost: | 791.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sapporo Dome |
| Kapacita: | 41 484 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 05:00 (13:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.80 | 2.10 | 2 | 1.66 | 1.36 | |||
| 31% | 19% | 50% | 2.10 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 57% | 43% | 36% | 64% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-07-08 | Kashima Antlers | 0 - 2 | Consadole Sap. |
| 2019-09-28 | Kashima Antlers | 1 - 1 | Consadole Sap. |
| 2019-03-17 | Consadole Sap. | 1 - 3 | Kashima Antlers |
| 2018-09-23 | Consadole Sap. | 0 - 2 | Kashima Antlers |
| 2018-03-31 | Kashima Antlers | 0 - 0 | Consadole Sap. |
| 2017-10-29 | Consadole Sap. | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2017-06-17 | Kashima Antlers | 3 - 0 | Consadole Sap. |
| 2012-10-20 | Consadole Sap. | 0 - 0 | Kashima Antlers |
| 2012-05-19 | Kashima Antlers | 7 - 0 | Consadole Sap. |
| 2012-04-18 | Consadole Sap. | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2008-12-06 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Kashima Antlers |
| 2008-03-08 | Kashima Antlers | 4 - 0 | Consadole Sap. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Consadole Sap. poslední 12 zápasy
| 2020-10-14 | Nagoya Grampus | 3 - 0 | Consadole Sap. |
| 2020-10-10 | Consadole Sap. | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2020-10-03 | Consadole Sap. | 3 - 3 | Vegalta Sendai |
| 2020-09-26 | Vissel Kobe | 4 - 0 | Consadole Sap. |
| 2020-09-23 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Kashiwa Reysol |
| 2020-09-19 | Consadole Sap. | 0 - 1 | Gamba Osaka |
| 2020-09-16 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Consadole Sap. |
| 2020-09-13 | Consadole Sap. | 3 - 4 | Urawa Red Diam. |
| 2020-09-09 | Cerezo Osaka | 2 - 0 | Consadole Sap. |
| 2020-09-05 | Consadole Sap. | 0 - 2 | S. Hiroshima |
| 2020-09-02 | Consadole Sap. | 1 - 1 | Yokohama F M. |
| 2020-08-29 | Consadole Sap. | 0 - 0 | Nagoya Grampus |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 42% | 25% |
Kashima Antlers poslední 12 zápasy
| 2020-10-14 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Kashima Antlers |
| 2020-10-10 | Kashima Antlers | 3 - 2 | Yokohama FC |
| 2020-10-03 | Gamba Osaka | 2 - 0 | Kashima Antlers |
| 2020-09-27 | Kashima Antlers | 0 - 2 | Oita Trinita |
| 2020-09-23 | Kashima Antlers | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2020-09-19 | Cerezo Osaka | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2020-09-12 | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2020-09-09 | Kashima Antlers | 2 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2020-09-05 | Nagoya Grampus | 1 - 3 | Kashima Antlers |
| 2020-08-29 | Kashiwa Reysol | 2 - 3 | Kashima Antlers |
| 2020-08-26 | Tokyo | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2020-08-23 | Kashima Antlers | 1 - 1 | Gamba Osaka |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 7 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 58% | 25% |
Tabulka J1 League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawasaki Front. | 23 | +46 | 62 |
| 2 | Cerezo Osaka | 24 | +11 | 48 |
| 3 | Tokyo | 25 | +11 | 47 |
| 4 | Nagoya Grampus | 22 | +15 | 42 |
| 5 | Gamba Osaka | 22 | +7 | 42 |
| 6 | Kashima Antlers | 23 | +5 | 39 |
| 7 | Yokohama F M. | 26 | +9 | 38 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 22 | +11 | 37 |
| 9 | Urawa Red Diam. | 23 | -9 | 34 |
| 10 | Vissel Kobe | 25 | +1 | 33 |
| 11 | S. Hiroshima | 21 | +7 | 31 |
| 12 | Oita Trinita | 23 | -8 | 29 |
| 13 | Yokohama FC | 22 | -16 | 21 |
| 14 | Consadole Sap. | 23 | -19 | 21 |
| 15 | Sagan Tosu | 21 | -10 | 18 |
| 16 | Vegalta Sendai | 21 | -18 | 13 |
| 17 | Shimizu S-Pulse | 23 | -23 | 12 |
| 18 | Shonan Bellmare | 21 | -20 | 9 |
Chronologie zápasů v lize
| Consadole Sap. | |
| Kashima Antlers | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Consadole Sap. | Kashima Antlers |
|---|---|---|---|
| 1 | Kawasaki Front. | 1 - 6 | 2 - 1 |
| 2 | Cerezo Osaka | 1 - 2 | |
| 3 | Tokyo | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Nagoya Grampus | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Gamba Osaka | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Kashima Antlers | - | |
| 7 | Yokohama F M. | 3 - 1 | |
| 8 | Kashiwa Reysol | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Urawa Red Diam. | 3 - 4 | 1 - 0 |
| 10 | Vissel Kobe | 2 - 3 | |
| 11 | S. Hiroshima | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 12 | Oita Trinita | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 13 | Yokohama FC | 1 - 0 | |
| 14 | Consadole Sap. | - | |
| 15 | Sagan Tosu | 0 - 2 | |
| 16 | Vegalta Sendai | 3 - 3 | |
| 17 | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | |
| 18 | Shonan Bellmare | 2 - 1 | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Consadole Sap. | Kashima Antlers | |
| Pozice | 14 | 6 |
| Body | 21 | 39 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 14 | 6 |
| Body | 10 | 21 |
Forma v lize
| Consadole Sap. | Kashima Antlers | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
6 12 |
12
3 8 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
4 6 |
7
0 6 |
Góly v lize
| Consadole Sap. | Kashima Antlers | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
28
47 |
36
31 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
16
24 |
19
17 |
Celková statistika pro J1 League
| Zápasy (205) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 19% |
| Vítězství pro hosta | 42% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (611) | |
| Góly na zápas | 2.98 |
| Góly doma na zápas | 1.52 |
| Góly hosta na zápas | 1.46 |
| Domácí tým skóroval v | 76% |
| Hostující tým skóroval v | 76% |
| Skórují Oba Týmy | 57% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 59% |
| Nad 3.5 | 36% |
Consadole Sap. další 6 zápasy
| 2020-10-24 | Consadole Sap. | - | Yokohama FC |
| 2020-10-31 | Gamba Osaka | - | Consadole Sap. |
| 2020-11-03 | Kawasaki Front. | - | Consadole Sap. |
| 2020-11-11 | Tokyo | - | Consadole Sap. |
| 2020-11-14 | Consadole Sap. | - | Sagan Tosu |
| 2020-11-21 | Consadole Sap. | - | Shimizu S-Pulse |
Kashima Antlers další 6 zápasy
| 2020-10-21 | Vissel Kobe | - | Kashima Antlers |
| 2020-10-24 | Kashima Antlers | - | S. Hiroshima |
| 2020-10-31 | Kashima Antlers | - | Nagoya Grampus |
| 2020-11-03 | Yokohama F M. | - | Kashima Antlers |
| 2020-11-14 | Kashima Antlers | - | Kawasaki Front. |
| 2020-11-21 | Vegalta Sendai | - | Kashima Antlers |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.10 | 3.80 | 2.10 |
| Pravděpodobnost | 31% | 19% | 50% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 1.36 |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravděpodobnost | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.62 | 1.44 | |
| Pravděpodobnost | 36% | 64% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravděpodobnost | 56% | 44% | |
| Ano @ 1.57 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-18 04:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!