Copa Chile

neděle, 28.06.2026
21:00
Curico Unido

Curico Unido

U. de Concepcion

U. de Concepcion

2 - 2
(2 - 2,  0 - 0)
Informace
Město
Domácí: Curico
Hosté: Concepcion
Vzdálenost: 262.5 km
Čas spuštění
Hodina: 21:00 (16:00 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.75 3.10 2.45 12 1.53 1.40
33% 32% 35% 1.36 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.95 1.85 3.25 1.33
72% 28% 48% 52% 28% 72%

Poslední 9 přímé zápasy

2025-03-22 U. de Concepcion 1 - 1 Curico Unido
2025-02-08 Curico Unido 0 - 1 U. de Concepcion
2020-11-18 Curico Unido 2 - 2 U. de Concepcion
2020-02-17 U. de Concepcion 1 - 2 Curico Unido
2019-08-10 Curico Unido 4 - 2 U. de Concepcion
2019-05-04 U. de Concepcion 1 - 2 Curico Unido
2018-08-25 Curico Unido 1 - 0 U. de Concepcion
2018-02-17 U. de Concepcion 0 - 0 Curico Unido
2017-09-24 U. de Concepcion 0 - 1 Curico Unido
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 1 5 4 2
56% 33% 11% 56% 44% 22%

Curico Unido poslední 12 zápasy

2026-06-21 Curico Unido 1 - 0 Nublense
2026-02-08 CSD Rangers 1 - 2 Curico Unido
2025-07-16 Audax Italiano 1 - 0 Curico Unido
2025-07-09 Curico Unido 0 - 1 Audax Italiano
2025-06-11 U. de Chile 2 - 2 Curico Unido
2025-06-08 Curico Unido 2 - 1 U. de Chile
2025-05-10 Curico Unido 2 - 1 Nublense
2025-03-22 U. de Concepcion 1 - 1 Curico Unido
2025-02-08 Curico Unido 0 - 1 U. de Concepcion
2025-01-26 Nublense 3 - 2 Curico Unido
2024-06-28 Dep. Magallanes 4 - 0 Curico Unido
2024-06-23 Curico Unido 1 - 0 Dep. Magallanes
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 7 6 3
42% 17% 42% 58% 50% 25%

U. de Concepcion poslední 12 zápasy

2026-06-26 Nublense 4 - 2 U. de Concepcion
2026-06-20 CSD Rangers 2 - 1 U. de Concepcion
2026-06-14 U. Catolica 5 - 1 U. de Concepcion
2026-06-06 Nublense 2 - 1 U. de Concepcion
2026-05-30 U. de Concepcion 0 - 0 Union La Calera
2026-05-23 Nublense 2 - 2 U. de Concepcion
2026-05-16 O'Higgins 0 - 1 U. de Concepcion
2026-05-09 Cobresal 2 - 1 U. de Concepcion
2026-05-03 U. de Concepcion 2 - 2 U. Catolica
2026-04-26 U. de Concepcion 1 - 2 Colo-Colo
2026-04-18 Dep. Limache 3 - 0 U. de Concepcion
2026-04-13 U. de Concepcion 1 - 0 Cobresal
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 9 9 4
17% 25% 58% 75% 75% 33%

Tabulka Curico Unido

Žádné údaje v systému

Tabulka Primera División

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Colo-Colo 15 12 0 3 29 12 +17 36
2 U. Catolica 15 8 2 5 35 20 +15 26
3 U. de Chile 15 6 6 3 17 10 +7 24
4 Coquimbo Unido 15 7 3 5 22 18 +4 24
5 Palestino 15 7 3 5 23 21 +2 24
6 Huachipato 15 7 2 6 23 22 +1 23
7 Everton VM 15 6 4 5 19 15 +4 22
8 Nublense 15 5 7 3 18 19 -1 22
9 Dep. Limache 15 6 3 6 30 23 +7 21
10 O'Higgins 15 6 2 7 19 22 -3 20
11 U. de Concepcion 15 5 4 6 13 26 -13 19
12 Dep. La Serena 15 4 6 5 21 25 -4 18
13 Audax Italiano 15 4 4 7 18 21 -3 16
14 Dep. Concepcion 15 4 2 9 14 23 -9 14
15 Cobresal 15 4 1 10 19 29 -10 13
16 Union La Calera 15 3 3 9 14 28 -14 12

Curico Unido další zápasy

Žádné údaje v systému

U. de Concepcion další zápasy

Žádné údaje v systému

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 2.75 3.10 2.45
Pravděpodobnost 33% 32% 35%
12 @ 1.36
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.53 1.40
Pravděpodobnost 46% 54%
X2 @ 1.40
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.29 3.50
Pravděpodobnost   72% 28%
Nad 1.5 @ 1.29
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.95 1.85
Pravděpodobnost   48% 52%
Pod 2.5 @ 1.85
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.25 1.33
Pravděpodobnost   28% 72%
Pod 3.5 @ 1.33
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.73 2.00
Pravděpodobnost   54% 46%
Ano @ 1.73

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-06-28 20:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!