Major League Soccer - USA
pondělí, 26.07.2021
01:00
01:00

DC United

NY Red Bulls
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Washington |
| Hosté: | Harrison |
| Vzdálenost: | 318.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Audi Field |
| Kapacita: | 20 000 |
| Rozměry: | 105 x 69 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 01:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.40 | 3.40 | 1 | 1.30 | 1.66 | |||
| 48% | 18% | 34% | 2.10 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-09-13 | DC United | 0 - 2 | NY Red Bulls |
| 2020-09-03 | NY Red Bulls | 0 - 1 | DC United |
| 2019-09-29 | NY Red Bulls | 0 - 0 | DC United |
| 2019-08-22 | DC United | 1 - 2 | NY Red Bulls |
| 2018-09-16 | DC United | 3 - 3 | NY Red Bulls |
| 2018-08-27 | NY Red Bulls | 1 - 0 | DC United |
| 2018-07-26 | DC United | 0 - 1 | NY Red Bulls |
| 2017-10-22 | DC United | 1 - 2 | NY Red Bulls |
| 2017-09-28 | NY Red Bulls | 3 - 3 | DC United |
| 2017-04-16 | NY Red Bulls | 2 - 0 | DC United |
| 2016-09-11 | NY Red Bulls | 2 - 2 | DC United |
| 2016-08-21 | DC United | 2 - 2 | NY Red Bulls |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 50% | 33% |
DC United poslední 12 zápasy
| 2021-07-22 | Chicago Fire | 2 - 2 | DC United |
| 2021-07-18 | Philadelphia Un | 2 - 1 | DC United |
| 2021-07-15 | DC United | 1 - 0 | Alianza San S. |
| 2021-07-11 | LD Alajuelense | 0 - 1 | DC United |
| 2021-07-08 | DC United | 1 - 0 | LD Alajuelense |
| 2021-07-03 | DC United | 7 - 1 | Toronto |
| 2021-06-27 | New York City | 2 - 1 | DC United |
| 2021-06-24 | CF Montreal | 0 - 0 | DC United |
| 2021-06-20 | DC United | 1 - 0 | Inter Miami |
| 2021-05-30 | Inter Miami | 0 - 3 | DC United |
| 2021-05-24 | DC United | 0 - 1 | Philadelphia Un |
| 2021-05-17 | DC United | 0 - 1 | Orlando City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 5 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 42% | 42% | 17% |
NY Red Bulls poslední 12 zápasy
| 2021-07-22 | Toronto | 1 - 1 | NY Red Bulls |
| 2021-07-09 | NY Red Bulls | 1 - 1 | Philadelphia Un |
| 2021-07-04 | Orlando City | 1 - 2 | NY Red Bulls |
| 2021-06-27 | Atlanta Utd | 0 - 0 | NY Red Bulls |
| 2021-06-24 | New England Rev | 3 - 2 | NY Red Bulls |
| 2021-06-19 | NY Red Bulls | 2 - 0 | Nashville SC |
| 2021-05-29 | NY Red Bulls | 2 - 1 | Orlando City |
| 2021-05-23 | New England Rev | 3 - 1 | NY Red Bulls |
| 2021-05-16 | Philadelphia Un | 1 - 0 | NY Red Bulls |
| 2021-05-08 | NY Red Bulls | 2 - 0 | Toronto |
| 2021-05-01 | NY Red Bulls | 2 - 0 | Chicago Fire |
| 2021-04-25 | LA Galaxy | 3 - 2 | NY Red Bulls |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Tabulka Major League Soccer
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | New England Rev | 15 | +10 | 30 |
| 2 | Nashville SC | 15 | +10 | 26 |
| 3 | Orlando City | 14 | +9 | 25 |
| 4 | Columbus Crew | 15 | +4 | 24 |
| 5 | Philadelphia Un | 15 | +4 | 23 |
| 6 | CF Montreal | 14 | +3 | 22 |
| 7 | New York City | 13 | +6 | 20 |
| 8 | NY Red Bulls | 13 | +2 | 18 |
| 9 | DC United | 14 | +2 | 17 |
| 10 | Atlanta Utd | 15 | -4 | 14 |
| 11 | Toronto | 15 | -12 | 13 |
| 12 | FC Cincinnati | 14 | -12 | 13 |
| 13 | Chicago Fire | 15 | -10 | 12 |
| 14 | Inter Miami | 12 | -13 | 8 |
| 1 | Seattle Sounders | 15 | +15 | 32 |
| 2 | Sporting Kansas | 14 | +9 | 27 |
| 3 | LA Galaxy | 15 | -3 | 25 |
| 4 | Colorado Rapids | 14 | +5 | 24 |
| 5 | Los Angeles FC | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Minnesota Utd | 14 | -2 | 21 |
| 7 | Real Salt Lake | 14 | +8 | 20 |
| 8 | Portland Timbers | 14 | -4 | 19 |
| 9 | Houston Dynamo | 15 | -3 | 17 |
| 10 | Dallas | 15 | -5 | 14 |
| 11 | SJ Earthquakes | 15 | -8 | 14 |
| 12 | V. Whitecaps | 15 | -9 | 14 |
| 13 | Austin FC | 14 | -5 | 13 |
Chronologie zápasů v lize
| DC United | |
| NY Red Bulls | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | DC United | NY Red Bulls |
|---|---|---|---|
| 1 | New England Rev | 3 - 2 | |
| 2 | Nashville SC | ||
| 3 | Orlando City | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Columbus Crew | ||
| 5 | Philadelphia Un | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | CF Montreal | ||
| 7 | New York City | 2 - 1 | |
| 8 | NY Red Bulls | - | |
| 9 | DC United | - | |
| 10 | Atlanta Utd | 0 - 0 | |
| 11 | Toronto | 7 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | FC Cincinnati | ||
| 13 | Chicago Fire | 1 - 0 | |
| 14 | Inter Miami | 1 - 0 | |
| 1 | Seattle Sounders | ||
| 2 | Sporting Kansas | ||
| 3 | LA Galaxy | 3 - 2 | |
| 4 | Colorado Rapids | ||
| 5 | Los Angeles FC | ||
| 6 | Minnesota Utd | ||
| 7 | Real Salt Lake | ||
| 8 | Portland Timbers | ||
| 9 | Houston Dynamo | ||
| 10 | Dallas | ||
| 11 | SJ Earthquakes | ||
| 12 | V. Whitecaps | ||
| 13 | Austin FC |
Pozice v lize
| DC United | NY Red Bulls | |
| Pozice | 9 | 8 |
| Body | 17 | 18 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 10 |
| Body | 12 | 5 |
Forma v lize
| DC United | NY Red Bulls | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
2 7 |
5
3 5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
0 2 |
1
2 4 |
Góly v lize
| DC United | NY Red Bulls | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
20
18 |
18
16 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
11
4 |
8
12 |
Celková statistika pro Major League Soccer
| Zápasy (194) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 28% |
| Vítězství pro hosta | 23% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (513) | |
| Góly na zápas | 2.64 |
| Góly doma na zápas | 1.58 |
| Góly hosta na zápas | 1.06 |
| Domácí tým skóroval v | 81% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 52% |
| Nad 3.5 | 28% |
DC United další 6 zápasy
| 2021-08-01 | FC Cincinnati | - | DC United |
| 2021-08-05 | Columbus Crew | - | DC United |
| 2021-08-09 | DC United | - | CF Montreal |
| 2021-08-16 | Nashville SC | - | DC United |
| 2021-08-19 | New England Rev | - | DC United |
| 2021-08-22 | DC United | - | Atlanta Utd |
NY Red Bulls další 6 zápasy
| 2021-07-31 | NY Red Bulls | - | New England Rev |
| 2021-08-05 | NY Red Bulls | - | FC Cincinnati |
| 2021-08-08 | Chicago Fire | - | NY Red Bulls |
| 2021-08-15 | CF Montreal | - | NY Red Bulls |
| 2021-08-19 | NY Red Bulls | - | Columbus Crew |
| 2021-08-22 | NY Red Bulls | - | New York City |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Pravděpodobnost | 48% | 18% | 34% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.66 |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.28 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.85 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.95 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravděpodobnost | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% | |
| Ano @ 1.75 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-26 00:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!