Super Liga - Moldavsko
sobota, 25.04.2026
17:00
Dacia Buiucani
Zimbru Chisinau
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Kišiněv / Nisporeni |
| Hosté: |
Kišiněv |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
17:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 8.33 |
4.40 |
1.25 |
2 |
|
|
|
3.17 |
1.03 |
| 20% |
35% |
45% |
1.25 |
|
|
|
13% |
87% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.47 |
2.17 |
|
|
|
- | - |
| 47% |
53% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
47% |
53% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-03-14 |
Zimbru Chisinau
|
3 - 2 |
Dacia Buiucani
|
|
2025-10-25 |
Dacia Buiucani
|
2 - 2 |
Zimbru Chisinau
|
|
2025-08-24 |
Zimbru Chisinau
|
1 - 1 |
Dacia Buiucani
|
|
2025-07-06 |
Dacia Buiucani
|
0 - 3 |
Zimbru Chisinau
|
|
2025-02-19 |
Zimbru Chisinau
|
1 - 1 |
Dacia Buiucani
|
|
2024-11-03 |
Zimbru Chisinau
|
1 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2024-08-31 |
Dacia Buiucani
|
0 - 1 |
Zimbru Chisinau
|
|
2024-04-27 |
Zimbru Chisinau
|
2 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2024-03-16 |
Dacia Buiucani
|
0 - 2 |
Zimbru Chisinau
|
|
2023-12-03 |
Zimbru Chisinau
|
1 - 2 |
Dacia Buiucani
|
|
2023-10-01 |
Dacia Buiucani
|
1 - 3 |
Zimbru Chisinau
|
|
2023-07-01 |
Zimbru Chisinau
|
2 - 1 |
Dacia Buiucani
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
10 |
6 |
3 |
| 8% |
25% |
67% |
|
83% |
50% |
25% |
Dacia Buiucani poslední 12 zápasy
|
2026-04-21 |
Dacia Buiucani
|
1 - 2 |
Sheriff Tiraspol
|
|
2026-04-18 |
Dacia Buiucani
|
1 - 2 |
Petrocub
|
|
2026-04-11 |
Dacia Buiucani
|
1 - 2 |
Balti
|
|
2026-04-04 |
Milsami Orhei
|
1 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2026-03-20 |
Sheriff Tiraspol
|
2 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2026-03-14 |
Zimbru Chisinau
|
3 - 2 |
Dacia Buiucani
|
|
2026-03-08 |
Petrocub
|
3 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2026-03-04 |
Sheriff Tiraspol
|
2 - 0 |
Dacia Buiucani
|
|
2025-11-30 |
Dacia Buiucani
|
0 - 4 |
Sheriff Tiraspol
|
|
2025-11-22 |
Petrocub
|
3 - 1 |
Dacia Buiucani
|
|
2025-11-08 |
Dacia Buiucani
|
0 - 2 |
Milsami Orhei
|
|
2025-11-01 |
Politechnica UTM
|
2 - 1 |
Dacia Buiucani
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
12 |
|
11 |
8 |
3 |
| 0% |
0% |
100% |
|
92% |
67% |
25% |
Zimbru Chisinau poslední 12 zápasy
|
2026-04-21 |
Politechnica UTM
|
0 - 5 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-04-18 |
Zimbru Chisinau
|
3 - 1 |
Milsami Orhei
|
|
2026-04-11 |
Petrocub
|
3 - 0 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-04-05 |
Zimbru Chisinau
|
2 - 2 |
Sheriff Tiraspol
|
|
2026-03-21 |
Balti
|
0 - 2 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-03-14 |
Zimbru Chisinau
|
3 - 2 |
Dacia Buiucani
|
|
2026-03-07 |
Milsami Orhei
|
0 - 0 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-03-03 |
Zimbru Chisinau
|
5 - 0 |
Politechnica UTM
|
|
2026-02-10 |
Esbjerg
|
1 - 1 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-02-06 |
Kauno Zalgiris
|
2 - 1 |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-01-29 |
Zimbru Chisinau
|
3 - 2 |
Z. Michalovce
|
|
2025-11-30 |
Zimbru Chisinau
|
4 - 2 |
Politechnica UTM
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
9 |
7 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
75% |
58% |
Tabulka Super Liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Petrocub |
6 |
5 |
0 |
1 |
12 |
2 |
+10 |
30 |
| 2 |
Sheriff Tiraspol |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
27 |
| 3 |
Zimbru Chisinau |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
25 |
| 4 |
Milsami Orhei |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
15 |
| 5 |
Balti |
6 |
1 |
1 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
12 |
| 6 |
Dacia Buiucani |
6 |
0 |
0 |
6 |
4 |
13 |
-9 |
1 |
Chronologie zápasů v lize
| Dacia Buiucani |
|
| Zimbru Chisinau |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Dacia Buiucani |
Zimbru Chisinau |
| 1 |
Petrocub |
1 - 2 |
3 - 0 |
| 2 |
Sheriff Tiraspol |
|
|
| 3 |
Zimbru Chisinau |
|
- |
| 4 |
Milsami Orhei |
|
0 - 0 |
| 5 |
Balti |
1 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Dacia Buiucani |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Dacia Buiucani |
Zimbru Chisinau |
| Vítězství |
0 |
3 |
| Remízy |
0 |
2 |
| Prohry |
6 |
1 |
| Vstřelené góly |
4 |
10 |
| Obdržené góly |
13 |
8 |
| Průměr vstřelené góly |
0.67 |
1.67 |
| Průměr obdržené góly |
2.17 |
1.33 |
| Zápasy vstřelené góly |
50% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
50% |
| Nad 1.5 |
83% |
83% |
| Nad 2.5 |
67% |
67% |
| Nad 3.5 |
17% |
50% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
0 |
1 |
| Prohry |
2 |
1 |
| Vstřelené góly |
2 |
2 |
| Obdržené góly |
4 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
0.67 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
33% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
33% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
0% |
| Nad 1.5 |
100% |
67% |
| Nad 2.5 |
100% |
33% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro Super Liga
| Zápasy (18) |
| Domácí vítězství |
56% |
| Remízy |
17% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
60% |
| Góly (42) |
| Góly na zápas |
2.33 |
| Góly doma na zápas |
1.50 |
| Góly hosta na zápas |
0.83 |
| Domácí tým skóroval v |
72% |
| Hostující tým skóroval v |
50% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
| Nad 1.5 |
72% |
| Nad 2.5 |
44% |
| Nad 3.5 |
22% |
Dacia Buiucani další 3 zápasy
|
2026-05-03 |
Dacia Buiucani
|
- |
Sheriff Tiraspol
|
|
2026-05-09 |
Dacia Buiucani
|
- |
Milsami Orhei
|
|
2026-05-17 |
Balti
|
- |
Dacia Buiucani
|
Zimbru Chisinau další 3 zápasy
|
2026-05-02 |
Zimbru Chisinau
|
- |
Balti
|
|
2026-05-06 |
Zimbru Chisinau
|
- |
Milsami Orhei
|
|
2026-05-10 |
Sheriff Tiraspol
|
- |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-05-13 |
Milsami Orhei
|
- |
Zimbru Chisinau
|
|
2026-05-17 |
Zimbru Chisinau
|
- |
Petrocub
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
8.33 |
4.40 |
1.25 |
| Pravděpodobnost |
20% |
35% |
45% |
|
2 @ 1.25 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
3.17 |
1.03 |
| Pravděpodobnost |
13% |
87% |
|
X2 @ 1.03 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
- | - |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 1.5 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.47 |
2.17 |
| Pravděpodobnost |
|
59% |
41% |
|
Nad 2.5 @ 1.47 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
- | - |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 3.5 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
- | - |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Ne |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-25 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!