K League 2 - Jižní Korea
sobota, 03.07.2021
11:00
11:00

Daejeon Citizen

Gimcheon Sangmu
1 - 4
(0 - 0, 1 - 4)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Daejeon |
| Hosté: | Gimcheon |
| Vzdálenost: | 64.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Daejeon World Cup Stadium |
| Kapacita: | 40 535 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 11:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.20 | 2.45 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.44 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 14% | 86% |
Poslední 10 přímé zápasy
| 2021-05-15 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-03-14 | Daejeon Citizen | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2012-11-21 | Gimcheon Sangmu | 0 - 2 | Daejeon Citizen |
| 2012-10-21 | Daejeon Citizen | 2 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2012-07-21 | Daejeon Citizen | 2 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2012-04-11 | Gimcheon Sangmu | 1 - 2 | Daejeon Citizen |
| 2011-10-16 | Daejeon Citizen | 1 - 3 | Gimcheon Sangmu |
| 2011-04-16 | Gimcheon Sangmu | 0 - 0 | Daejeon Citizen |
| 2010-09-19 | Daejeon Citizen | 3 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2010-04-03 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Daejeon Citizen |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 40% | 40% | 20% | 90% | 50% | 20% |
Daejeon Citizen poslední 12 zápasy
| 2021-06-26 | Gyeongnam | 1 - 2 | Daejeon Citizen |
| 2021-06-19 | Daejeon Citizen | 0 - 0 | Ansan Greeners |
| 2021-06-12 | Chungnam Asan | 3 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-06-06 | Daejeon Citizen | 1 - 2 | Anyang |
| 2021-05-29 | Seoul E-Land | 0 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-05-24 | Daejeon Citizen | 4 - 1 | Bucheon 1995 |
| 2021-05-15 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-05-10 | Busan I'Park | 4 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-05-05 | Daejeon Citizen | 1 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2021-05-01 | Daejeon Citizen | 1 - 1 | Chungnam Asan |
| 2021-04-24 | Ansan Greeners | 1 - 0 | Daejeon Citizen |
| 2021-04-17 | Daejeon Citizen | 2 - 1 | Seoul E-Land |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Gimcheon Sangmu poslední 12 zápasy
| 2021-06-28 | Gimcheon Sangmu | 3 - 1 | Chungnam Asan |
| 2021-06-19 | Gimcheon Sangmu | 2 - 0 | Seoul E-Land |
| 2021-06-13 | Gyeongnam | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-06-06 | Gimcheon Sangmu | 3 - 0 | Ansan Greeners |
| 2021-05-30 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2021-05-26 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Seongnam |
| 2021-05-23 | Anyang | 0 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-05-15 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-05-08 | Bucheon 1995 | 0 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-05-05 | Gimcheon Sangmu | 1 - 0 | Busan I'Park |
| 2021-05-02 | Gimcheon Sangmu | 1 - 2 | Gyeongnam |
| 2021-04-25 | Chungnam Asan | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 42% | 8% |
Tabulka K League 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonnam Dragons | 18 | +7 | 30 |
| 2 | Anyang | 18 | +5 | 30 |
| 3 | Gimcheon Sangmu | 18 | +5 | 30 |
| 4 | Daejeon Citizen | 18 | +1 | 28 |
| 5 | Busan I'Park | 17 | -1 | 26 |
| 6 | Ansan Greeners | 18 | -2 | 24 |
| 7 | Gyeongnam | 18 | -1 | 22 |
| 8 | Seoul E-Land | 18 | +2 | 19 |
| 9 | Chungnam Asan | 17 | -3 | 16 |
| 10 | Bucheon 1995 | 18 | -13 | 16 |
Chronologie zápasů v lize
| Daejeon Citizen | |
| Gimcheon Sangmu | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Daejeon Citizen | Gimcheon Sangmu |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonnam Dragons | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Anyang | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Gimcheon Sangmu | 1 - 2 | - |
| 4 | Daejeon Citizen | - | 1 - 2 |
| 5 | Busan I'Park | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Ansan Greeners | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Gyeongnam | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Seoul E-Land | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 9 | Chungnam Asan | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Bucheon 1995 | 4 - 1 | 0 - 0 |
Pozice v lize
| Daejeon Citizen | Gimcheon Sangmu | |
| Pozice | 4 | 3 |
| Body | 28 | 30 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 3 | 7 |
| Body | 12 | 12 |
Forma v lize
| Daejeon Citizen | Gimcheon Sangmu | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
8
4 6 |
8
6 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
3 3 |
3
3 3 |
Góly v lize
| Daejeon Citizen | Gimcheon Sangmu | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
24
23 |
22
17 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
11 |
9
12 |
Celková statistika pro K League 2
| Zápasy (89) | |
| Domácí vítězství | 33% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 38% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (203) | |
| Góly na zápas | 2.28 |
| Góly doma na zápas | 1.21 |
| Góly hosta na zápas | 1.07 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 71% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 15% |
Daejeon Citizen další 6 zápasy
| 2021-07-10 | Daejeon Citizen | - | Seoul E-Land |
| 2021-07-18 | Anyang | - | Daejeon Citizen |
| 2021-07-24 | Daejeon Citizen | - | Busan I'Park |
| 2021-08-01 | Daejeon Citizen | - | Chungnam Asan |
| 2021-08-08 | Jeonnam Dragons | - | Daejeon Citizen |
| 2021-08-15 | Ansan Greeners | - | Daejeon Citizen |
Gimcheon Sangmu další 6 zápasy
| 2021-07-10 | Gimcheon Sangmu | - | Anyang |
| 2021-07-19 | Seoul E-Land | - | Gimcheon Sangmu |
| 2021-07-24 | Ansan Greeners | - | Gimcheon Sangmu |
| 2021-07-31 | Gimcheon Sangmu | - | Bucheon 1995 |
| 2021-08-08 | Gimcheon Sangmu | - | Gyeongnam |
| 2021-08-11 | Daegu | - | Gimcheon Sangmu |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 3.20 | 2.45 |
| Pravděpodobnost | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 1.44 |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.75 | |
| Pravděpodobnost | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.65 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Nad 2.5 @ 2.20 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravděpodobnost | 14% | 86% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Ano @ 1.90 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-03 08:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!