Primera División - Chile
pondělí, 18.05.2026
01:00
Dep. Concepcion
Everton VM
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Concepcion |
| Hosté: |
Vina del Mar |
| Vzdálenost: |
444.5 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
01:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.40 |
3.20 |
2.70 |
X2 |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 20% |
32% |
48% |
1.53 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 61% |
39% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
18% |
82% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Dep. Concepcion poslední 12 zápasy
|
2026-05-09 |
Colo-Colo
|
3 - 1 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-05-05 |
Dep. Concepcion
|
0 - 1 |
Huachipato
|
|
2026-04-24 |
Palestino
|
0 - 1 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-04-19 |
Dep. Concepcion
|
3 - 3 |
Dep. La Serena
|
|
2026-04-14 |
Union La Calera
|
1 - 0 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-04-05 |
Dep. Concepcion
|
0 - 1 |
Colo-Colo
|
|
2026-03-29 |
Coquimbo Unido
|
2 - 1 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-03-24 |
Dep. Concepcion
|
1 - 3 |
Colo-Colo
|
|
2026-03-21 |
Huachipato
|
2 - 2 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-03-13 |
Audax Italiano
|
3 - 0 |
Dep. Concepcion
|
|
2026-03-06 |
Dep. Concepcion
|
0 - 2 |
Nublense
|
|
2026-02-28 |
Coquimbo Unido
|
0 - 1 |
Dep. Concepcion
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
7 |
6 |
4 |
| 17% |
17% |
67% |
|
58% |
50% |
33% |
Everton VM poslední 12 zápasy
|
2026-05-11 |
O'Higgins
|
2 - 1 |
Everton VM
|
|
2026-05-02 |
Everton VM
|
2 - 2 |
Palestino
|
|
2026-04-26 |
Everton VM
|
3 - 1 |
Cobresal
|
|
2026-04-18 |
Everton VM
|
0 - 0 |
U. de Chile
|
|
2026-04-11 |
Dep. La Serena
|
1 - 0 |
Everton VM
|
|
2026-04-05 |
Everton VM
|
0 - 0 |
Nublense
|
|
2026-04-01 |
Everton VM
|
1 - 2 |
Dep. Limache
|
|
2026-03-26 |
Everton VM
|
1 - 2 |
O'Higgins
|
|
2026-03-23 |
Palestino
|
1 - 2 |
Everton VM
|
|
2026-03-14 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
Everton VM
|
|
2026-03-07 |
Everton VM
|
1 - 0 |
Dep. Limache
|
|
2026-03-01 |
U. de Concepcion
|
0 - 3 |
Everton VM
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
8 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
67% |
25% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Colo-Colo |
11 |
8 |
0 |
3 |
14 |
7 |
+7 |
24 |
| 2 |
Dep. Limache |
11 |
6 |
3 |
2 |
25 |
11 |
+14 |
21 |
| 3 |
Huachipato |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 4 |
Coquimbo Unido |
12 |
6 |
1 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
19 |
| 5 |
O'Higgins |
11 |
6 |
1 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 6 |
U. Catolica |
11 |
5 |
2 |
4 |
24 |
17 |
+7 |
17 |
| 7 |
U. de Chile |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 8 |
Nublense |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 9 |
Palestino |
12 |
5 |
2 |
5 |
19 |
19 |
0 |
17 |
| 10 |
Everton VM |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 11 |
Dep. La Serena |
12 |
3 |
5 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 12 |
U. de Concepcion |
11 |
4 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
14 |
| 13 |
Audax Italiano |
12 |
3 |
2 |
7 |
15 |
19 |
-4 |
11 |
| 14 |
Cobresal |
11 |
3 |
1 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
10 |
| 15 |
Union La Calera |
11 |
3 |
1 |
7 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 16 |
Dep. Concepcion |
11 |
2 |
2 |
7 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
Chronologie zápasů v lize
| Dep. Concepcion |
|
| Everton VM |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Dep. Concepcion |
Everton VM |
| 1 |
Colo-Colo |
0 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
Dep. Limache |
|
|
| 3 |
Huachipato |
|
|
| 4 |
Coquimbo Unido |
|
|
| 5 |
O'Higgins |
|
|
| 6 |
U. Catolica |
|
2 - 2 |
| 7 |
U. de Chile |
|
|
| 8 |
Nublense |
0 - 2 |
|
| 9 |
Palestino |
|
|
| 10 |
Everton VM |
|
- |
| 11 |
Dep. La Serena |
3 - 3 |
1 - 0 |
| 12 |
U. de Concepcion |
|
0 - 3 |
| 13 |
Audax Italiano |
|
1 - 0 |
| 14 |
Cobresal |
1 - 1 |
|
| 15 |
Union La Calera |
|
|
| 16 |
Dep. Concepcion |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Dep. Concepcion |
Everton VM |
| Vítězství |
2 |
4 |
| Remízy |
2 |
3 |
| Prohry |
7 |
4 |
| Vstřelené góly |
8 |
12 |
| Obdržené góly |
17 |
10 |
| Průměr vstřelené góly |
0.73 |
1.09 |
| Průměr obdržené góly |
1.55 |
0.91 |
| Zápasy vstřelené góly |
55% |
45% |
| Zápasy obdržené góly |
82% |
55% |
| Skórují Oba Týmy |
36% |
18% |
| Nad 1.5 |
64% |
55% |
| Nad 2.5 |
36% |
45% |
| Nad 3.5 |
9% |
18% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
2 |
1 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
4 |
5 |
| Obdržené góly |
7 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.75 |
1.20 |
| Zápasy vstřelené góly |
50% |
40% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
80% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
20% |
| Nad 1.5 |
75% |
60% |
| Nad 2.5 |
25% |
40% |
| Nad 3.5 |
25% |
20% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (90) |
| Domácí vítězství |
52% |
| Remízy |
20% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
38% |
| Góly (242) |
| Góly na zápas |
2.69 |
| Góly doma na zápas |
1.63 |
| Góly hosta na zápas |
1.06 |
| Domácí tým skóroval v |
76% |
| Hostující tým skóroval v |
63% |
| Skórují Oba Týmy |
44% |
| Nad 1.5 |
66% |
| Nad 2.5 |
52% |
| Nad 3.5 |
29% |
Dep. Concepcion další 6 zápasy
|
2026-05-24 |
Dep. Concepcion
|
- |
Huachipato
|
|
2026-05-30 |
U. de Chile
|
- |
Dep. Concepcion
|
|
2026-06-14 |
Dep. Concepcion
|
- |
Dep. Limache
|
|
2026-07-26 |
Dep. Concepcion
|
- |
O'Higgins
|
|
2026-08-02 |
Dep. Concepcion
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-08-09 |
Dep. Concepcion
|
- |
U. de Concepcion
|
Everton VM další 6 zápasy
|
2026-05-23 |
Everton VM
|
- |
Coquimbo Unido
|
|
2026-05-31 |
O'Higgins
|
- |
Everton VM
|
|
2026-06-13 |
Everton VM
|
- |
Palestino
|
|
2026-07-26 |
Union La Calera
|
- |
Everton VM
|
|
2026-08-02 |
Everton VM
|
- |
Colo-Colo
|
|
2026-08-09 |
Huachipato
|
- |
Everton VM
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.40 |
3.20 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
20% |
32% |
48% |
|
X2 @ 1.53 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.53 |
| Pravděpodobnost |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.53 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.75 |
| Pravděpodobnost |
|
61% |
39% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.25 |
1.62 |
| Pravděpodobnost |
|
44% |
56% |
|
Pod 2.5 @ 1.62 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.22 |
| Pravděpodobnost |
|
18% |
82% |
|
Pod 3.5 @ 1.22 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.91 |
1.80 |
| Pravděpodobnost |
|
32% |
68% |
|
Ne @ 1.80 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-16 20:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!