Copa Libertadores - Skupinová fáze
čtvrtek, 07.05.2026
03:00
Deportes Tolima
(Kolumbie)
Nacional M.
(Uruguay)
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Ibague (Kol) |
| Hosté: |
Montevideo (Uru) |
| Vzdálenost: |
4 800.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Manuel Murillo Toro
(Ibague / Kol)
|
| Kapacita: |
30 000 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
03:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.20 |
3.60 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.71 |
| 38% |
33% |
29% |
1.27 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.41 |
2.65 |
|
|
|
2.25 |
1.55 |
|
|
|
4.20 |
1.19 |
| 65% |
35% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
21% |
79% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2026-04-14 |
Nacional M.
|
3 - 1 |
Deportes Tolima
|
Deportes Tolima poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
Deportes Tolima
|
1 - 1 |
Deportivo Cali
|
|
2026-04-29 |
Deportes Tolima
|
3 - 0 |
Coquimbo Unido
|
|
2026-04-24 |
Millonarios
|
2 - 0 |
Deportes Tolima
|
|
2026-04-19 |
Deportes Tolima
|
2 - 0 |
Dep. Pereira
|
|
2026-04-14 |
Nacional M.
|
3 - 1 |
Deportes Tolima
|
|
2026-04-11 |
Dep. Pasto
|
1 - 0 |
Deportes Tolima
|
|
2026-04-08 |
Deportes Tolima
|
0 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2026-04-05 |
Deportes Tolima
|
2 - 2 |
Santa Fe Bogota
|
|
2026-04-01 |
Deportes Tolima
|
4 - 1 |
Aguilas Doradas
|
|
2026-03-28 |
Deportes Tolima
|
3 - 1 |
Jaguares Cordoba
|
|
2026-03-23 |
Boyaca Chico
|
1 - 1 |
Deportes Tolima
|
|
2026-03-19 |
Deportes Tolima
|
2 - 0 |
Fortaleza CEIF
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
5 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
42% |
33% |
Nacional M. poslední 12 zápasy
|
2026-05-04 |
Albion
|
3 - 2 |
Nacional M.
|
|
2026-04-30 |
U. de Deportes
|
4 - 2 |
Nacional M.
|
|
2026-04-25 |
Nacional M.
|
1 - 2 |
Danubio
|
|
2026-04-19 |
Liverpool M.
|
1 - 3 |
Nacional M.
|
|
2026-04-14 |
Nacional M.
|
3 - 1 |
Deportes Tolima
|
|
2026-04-11 |
Dep. Maldonado
|
4 - 2 |
Nacional M.
|
|
2026-04-08 |
Coquimbo Unido
|
1 - 1 |
Nacional M.
|
|
2026-04-04 |
Nacional M.
|
0 - 1 |
Central Espanol
|
|
2026-03-28 |
Mont. City Torque
|
2 - 3 |
Nacional M.
|
|
2026-03-24 |
Nacional M.
|
3 - 0 |
Cerro Largo Melo
|
|
2026-03-21 |
Defensor Sp.
|
2 - 1 |
Nacional M.
|
|
2026-03-13 |
Nacional M.
|
2 - 0 |
Mont. Wanderers
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
75% |
50% |
Tabulka Categoría Primera A (Kolumbie)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Atl. Nacional |
19 |
13 |
1 |
5 |
35 |
15 |
+20 |
40 |
| 2 |
J. Barranquilla |
19 |
11 |
2 |
6 |
31 |
24 |
+7 |
35 |
| 3 |
Dep. Pasto |
19 |
10 |
4 |
5 |
29 |
25 |
+4 |
34 |
| 4 |
America de Cali |
19 |
10 |
3 |
6 |
25 |
15 |
+10 |
33 |
| 5 |
Once Caldas |
19 |
8 |
9 |
2 |
31 |
22 |
+9 |
33 |
| 6 |
Deportes Tolima |
19 |
8 |
7 |
4 |
27 |
17 |
+10 |
31 |
| 7 |
Santa Fe Bogota |
19 |
7 |
8 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
29 |
| 8 |
Inter Bogota |
19 |
7 |
7 |
5 |
26 |
26 |
0 |
28 |
| 9 |
Deportivo Cali |
19 |
7 |
6 |
6 |
20 |
16 |
+4 |
27 |
| 10 |
Millonarios |
19 |
7 |
5 |
7 |
31 |
23 |
+8 |
26 |
| 11 |
Ind. Medellin |
19 |
7 |
5 |
7 |
26 |
24 |
+2 |
26 |
| 12 |
Aguilas Doradas |
19 |
7 |
5 |
7 |
20 |
25 |
-5 |
26 |
| 13 |
CA Bucaramanga |
19 |
5 |
8 |
6 |
26 |
20 |
+6 |
23 |
| 14 |
Llaneros FC |
19 |
4 |
10 |
5 |
17 |
20 |
-3 |
22 |
| 15 |
Fortaleza CEIF |
19 |
5 |
7 |
7 |
22 |
27 |
-5 |
22 |
| 16 |
Jaguares Cordoba |
19 |
5 |
3 |
11 |
20 |
33 |
-13 |
18 |
| 17 |
Alianza Valledupar |
19 |
3 |
8 |
8 |
13 |
27 |
-14 |
17 |
| 18 |
Boyaca Chico |
19 |
5 |
2 |
12 |
15 |
32 |
-17 |
17 |
| 19 |
Cucuta Dep. |
19 |
3 |
7 |
9 |
22 |
35 |
-13 |
16 |
| 20 |
Dep. Pereira |
19 |
1 |
7 |
11 |
15 |
32 |
-17 |
10 |
Tabulka Primera División (Uruguay)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Racing Club M. |
14 |
9 |
4 |
1 |
23 |
12 |
+11 |
31 |
| 2 |
Dep. Maldonado |
14 |
8 |
2 |
4 |
22 |
15 |
+7 |
26 |
| 3 |
Albion |
14 |
7 |
4 |
3 |
25 |
16 |
+9 |
25 |
| 4 |
Penarol |
14 |
7 |
3 |
4 |
20 |
14 |
+6 |
24 |
| 5 |
Defensor Sp. |
14 |
5 |
6 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
21 |
| 6 |
Central Espanol |
14 |
6 |
3 |
5 |
21 |
22 |
-1 |
21 |
| 7 |
Mont. City Torque |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
15 |
+5 |
20 |
| 8 |
Liverpool M. |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
20 |
| 9 |
Nacional M. |
14 |
6 |
1 |
7 |
22 |
21 |
+1 |
19 |
| 10 |
Danubio |
14 |
4 |
6 |
4 |
17 |
20 |
-3 |
18 |
| 11 |
Cerro Largo Melo |
14 |
5 |
2 |
7 |
14 |
16 |
-2 |
17 |
| 12 |
Boston River |
14 |
5 |
2 |
7 |
13 |
18 |
-5 |
17 |
| 13 |
Mont. Wanderers |
14 |
5 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
17 |
| 14 |
Juventud de LP |
14 |
3 |
3 |
8 |
15 |
21 |
-6 |
12 |
| 15 |
Progreso M. |
14 |
2 |
4 |
8 |
11 |
21 |
-10 |
10 |
| 16 |
CA Cerro |
14 |
2 |
4 |
8 |
8 |
20 |
-12 |
10 |
Deportes Tolima další 4 zápasy
|
2026-05-10 |
Deportes Tolima
|
- |
Dep. Pasto
|
|
2026-05-14 |
Dep. Pasto
|
- |
Deportes Tolima
|
|
2026-05-17 |
Deportes Tolima
|
- |
Atl. Nacional
|
|
2026-05-19 |
Coquimbo Unido
|
- |
Deportes Tolima
|
Nacional M. další 4 zápasy
|
2026-05-10 |
Nacional M.
|
- |
CA Cerro
|
|
2026-05-16 |
Mont. City Torque
|
- |
Nacional M.
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.05 |
3.20 |
3.60 |
| Pravděpodobnost |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.27 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.27 |
1.71 |
| Pravděpodobnost |
63% |
37% |
|
1X @ 1.27 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.41 |
2.65 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 1.5 @ 1.41 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.25 |
1.55 |
| Pravděpodobnost |
|
40% |
60% |
|
Pod 2.5 @ 1.55 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.20 |
1.19 |
| Pravděpodobnost |
|
21% |
79% |
|
Pod 3.5 @ 1.19 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.00 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-07 00:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!