Liga Nacional - Guatemala
čtvrtek, 15.10.2026
02:00
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Guastatoya |
| Hosté: |
Antigua |
| Vzdálenost: |
78.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
David Cordon Hichos
|
| Kapacita: |
5 000 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
02:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.08 |
3.05 |
3.20 |
1 |
|
|
|
1.24 |
1.55 |
| 52% |
5% |
43% |
2.08 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
2.85 |
|
|
|
2.06 |
1.62 |
|
|
|
3.60 |
1.21 |
| 85% |
15% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
27% |
73% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-08-09 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2026-04-16 |
Guastatoya
|
3 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2026-02-25 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2025-11-09 |
Guastatoya
|
0 - 3 |
Antigua GFC
|
|
2025-09-07 |
Antigua GFC
|
3 - 1 |
Guastatoya
|
|
2025-05-04 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2025-04-30 |
Guastatoya
|
0 - 3 |
Antigua GFC
|
|
2025-03-05 |
Guastatoya
|
1 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2025-01-19 |
Antigua GFC
|
3 - 0 |
Guastatoya
|
|
2024-11-20 |
Guastatoya
|
1 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2024-08-11 |
Antigua GFC
|
1 - 0 |
Guastatoya
|
|
2024-03-10 |
Antigua GFC
|
3 - 0 |
Guastatoya
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
10 |
6 |
1 |
| 17% |
8% |
75% |
|
83% |
50% |
8% |
Guastatoya poslední 12 zápasy
|
2026-10-11 |
Malacateco
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2026-10-05 |
Guastatoya
|
2 - 1 |
Aurora Guatemala
|
|
2026-09-26 |
Guastatoya
|
2 - 1 |
Dep. San Pedro
|
|
2026-09-19 |
Comunicaciones
|
1 - 2 |
Guastatoya
|
|
2026-09-14 |
Guastatoya
|
2 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2026-09-10 |
Suchitepequez
|
1 - 1 |
Guastatoya
|
|
2026-09-06 |
Coban Imperial
|
0 - 1 |
Guastatoya
|
|
2026-08-29 |
Guastatoya
|
1 - 2 |
Marquense
|
|
2026-08-23 |
Dep. Mixco
|
4 - 2 |
Guastatoya
|
|
2026-08-16 |
Guastatoya
|
1 - 0 |
Municipal
|
|
2026-08-09 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2026-08-02 |
Guastatoya
|
4 - 0 |
Malacateco
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
7 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
58% |
17% |
Antigua GFC poslední 12 zápasy
|
2026-10-12 |
Antigua GFC
|
2 - 1 |
Coban Imperial
|
|
2026-10-09 |
Antigua GFC
|
1 - 1 |
Municipal
|
|
2026-10-03 |
Marquense
|
2 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2026-09-27 |
Dep. Mixco
|
3 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2026-09-24 |
Xelaju MC
|
4 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2026-09-15 |
Antigua GFC
|
3 - 2 |
Suchitepequez
|
|
2026-09-11 |
Malacateco
|
0 - 2 |
Antigua GFC
|
|
2026-09-05 |
Antigua GFC
|
2 - 1 |
Aurora Guatemala
|
|
2026-08-30 |
Dep. San Pedro
|
4 - 3 |
Antigua GFC
|
|
2026-08-27 |
Herediano
|
2 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2026-08-23 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Comunicaciones
|
|
2026-08-19 |
Coban Imperial
|
0 - 2 |
Antigua GFC
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
12 |
8 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
100% |
67% |
33% |
Tabulka Liga Nacional
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Municipal |
12 |
7 |
4 |
1 |
18 |
7 |
+11 |
25 |
| 2 |
Antigua GFC |
13 |
8 |
1 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
25 |
| 3 |
Guastatoya |
13 |
8 |
1 |
4 |
19 |
15 |
+4 |
25 |
| 4 |
Dep. San Pedro |
13 |
6 |
3 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
21 |
| 5 |
Marquense |
13 |
6 |
2 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
20 |
| 6 |
Xelaju MC |
13 |
5 |
3 |
5 |
25 |
16 |
+9 |
18 |
| 7 |
Dep. Mixco |
12 |
5 |
2 |
5 |
20 |
21 |
-1 |
17 |
| 8 |
Comunicaciones |
13 |
4 |
3 |
6 |
17 |
19 |
-2 |
15 |
| 9 |
Aurora Guatemala |
13 |
5 |
0 |
8 |
19 |
22 |
-3 |
15 |
| 10 |
Malacateco |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
15 |
| 11 |
Coban Imperial |
13 |
3 |
4 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 12 |
Suchitepequez |
13 |
1 |
4 |
8 |
14 |
29 |
-15 |
7 |
Chronologie zápasů v lize
| Guastatoya |
|
| Antigua GFC |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Guastatoya |
Antigua GFC |
| 1 |
Municipal |
1 - 0 |
|
| 2 |
Antigua GFC |
|
- |
| 3 |
Guastatoya |
- |
|
| 4 |
Dep. San Pedro |
2 - 1 |
4 - 3 |
| 5 |
Marquense |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 6 |
Xelaju MC |
2 - 1 |
4 - 0 |
| 7 |
Dep. Mixco |
|
3 - 1 |
| 8 |
Comunicaciones |
|
|
| 9 |
Aurora Guatemala |
2 - 1 |
|
| 10 |
Malacateco |
4 - 0 |
0 - 2 |
| 11 |
Coban Imperial |
|
0 - 2 |
| 12 |
Suchitepequez |
|
|
Statistiky týmu
| |
Guastatoya |
Antigua GFC |
| Vítězství |
8 |
8 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
4 |
4 |
| Vstřelené góly |
19 |
24 |
| Obdržené góly |
15 |
19 |
| Průměr vstřelené góly |
1.46 |
1.85 |
| Průměr obdržené góly |
1.15 |
1.46 |
| Zápasy vstřelené góly |
85% |
92% |
| Zápasy obdržené góly |
69% |
69% |
| Skórují Oba Týmy |
54% |
62% |
| Nad 1.5 |
77% |
100% |
| Nad 2.5 |
54% |
62% |
| Nad 3.5 |
15% |
38% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
5 |
2 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
1 |
4 |
| Vstřelené góly |
12 |
9 |
| Obdržené góly |
5 |
13 |
| Průměr vstřelené góly |
2.00 |
1.50 |
| Průměr obdržené góly |
0.83 |
2.17 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
83% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
67% |
50% |
| Nad 1.5 |
83% |
100% |
| Nad 2.5 |
83% |
67% |
| Nad 3.5 |
17% |
50% |
Celková statistika pro Liga Nacional
| Zápasy (77) |
| Domácí vítězství |
64% |
| Remízy |
19% |
| Vítězství pro hosta |
17% |
| Odehrané zápasy |
58% |
| Góly (216) |
| Góly na zápas |
2.81 |
| Góly doma na zápas |
1.81 |
| Góly hosta na zápas |
1.00 |
| Domácí tým skóroval v |
86% |
| Hostující tým skóroval v |
62% |
| Skórují Oba Týmy |
53% |
| Nad 1.5 |
81% |
| Nad 2.5 |
53% |
| Nad 3.5 |
30% |
Guastatoya další 6 zápasy
|
2026-10-19 |
Municipal
|
- |
Guastatoya
|
|
2026-10-24 |
Guastatoya
|
- |
Dep. Mixco
|
|
2026-10-30 |
Marquense
|
- |
Guastatoya
|
|
2026-11-01 |
Guastatoya
|
- |
Coban Imperial
|
|
2026-11-07 |
Guastatoya
|
- |
Suchitepequez
|
|
2026-11-16 |
Xelaju MC
|
- |
Guastatoya
|
Antigua GFC další 6 zápasy
|
2026-10-20 |
Antigua GFC
|
- |
Xelaju MC
|
|
2026-10-25 |
Comunicaciones
|
- |
Antigua GFC
|
|
2026-10-30 |
Antigua GFC
|
- |
Dep. San Pedro
|
|
2026-11-01 |
Aurora Guatemala
|
- |
Antigua GFC
|
|
2026-11-09 |
Antigua GFC
|
- |
Malacateco
|
|
2026-11-15 |
Suchitepequez
|
- |
Antigua GFC
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.08 |
3.05 |
3.20 |
| Pravděpodobnost |
52% |
5% |
43% |
|
1 @ 2.08 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.24 |
1.55 |
| Pravděpodobnost |
54% |
46% |
|
1X @ 1.24 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.33 |
2.85 |
| Pravděpodobnost |
|
85% |
15% |
|
Nad 1.5 @ 1.33 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.06 |
1.62 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Nad 2.5 @ 2.06 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.60 |
1.21 |
| Pravděpodobnost |
|
27% |
73% |
|
Pod 3.5 @ 1.21 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.84 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Ano @ 1.84 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-12 20:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!