Ligue 1 - Francie
pátek, 16.10.2020
18:00
18:00

Dijon

Rennais
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Dijon |
| Hosté: | Rennes |
| Vzdálenost: | 508.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Gaston Gerard |
| Kapacita: | 16 099 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Hosté: | Franck Haise (Fra) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 3.80 | 1.66 | 2 | 2.10 | 1.16 | |||
| 27% | 32% | 41% | 1.66 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 80% | 20% | 61% | 39% | 31% | 69% |
Poslední 10 přímé zápasy
| 2019-11-23 | Dijon | 2 - 1 | Rennais |
| 2019-04-19 | Dijon | 3 - 2 | Rennais |
| 2018-12-08 | Rennais | 2 - 0 | Dijon |
| 2018-01-26 | Dijon | 2 - 1 | Rennais |
| 2017-10-25 | Dijon | 1 - 2 | Rennais |
| 2017-08-19 | Rennais | 2 - 2 | Dijon |
| 2017-03-11 | Rennais | 1 - 1 | Dijon |
| 2016-09-24 | Dijon | 3 - 0 | Rennais |
| 2012-05-20 | Rennais | 5 - 0 | Dijon |
| 2011-08-07 | Dijon | 1 - 5 | Rennais |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 40% | 20% | 40% | 100% | 80% | 40% |
Dijon poslední 12 zápasy
| 2020-10-04 | Bordeaux | 3 - 0 | Dijon |
| 2020-09-27 | Dijon | 2 - 2 | Montpellier |
| 2020-09-20 | Štrasburk | 1 - 0 | Dijon |
| 2020-09-13 | Dijon | 0 - 2 | Brest |
| 2020-08-28 | Lyon | 4 - 1 | Dijon |
| 2020-08-22 | Dijon | 0 - 1 | Angers |
| 2020-08-07 | Dijon | 1 - 2 | Méty |
| 2020-08-01 | Dijon | 0 - 0 | Sochaux |
| 2020-03-07 | Dijon | 2 - 1 | Toulouse |
| 2020-02-29 | Paris SG | 4 - 0 | Dijon |
| 2020-02-22 | Dijon | 1 - 1 | Monaco |
| 2020-02-15 | Bordeaux | 2 - 2 | Dijon |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Rennais poslední 12 zápasy
| 2020-10-09 | Rennais | 2 - 0 | Lorient |
| 2020-10-04 | Rennais | 2 - 2 | Reims |
| 2020-09-26 | Saint Etienne | 0 - 3 | Rennais |
| 2020-09-19 | Rennais | 2 - 1 | Monaco |
| 2020-09-13 | Nimes | 2 - 4 | Rennais |
| 2020-09-05 | Benfica | 2 - 0 | Rennais |
| 2020-08-29 | Rennais | 2 - 1 | Montpellier |
| 2020-08-22 | Lille | 1 - 1 | Rennais |
| 2020-08-15 | Nice | 3 - 2 | Rennais |
| 2020-08-12 | Rennais | 3 - 0 | Saint Etienne |
| 2020-08-08 | Brest | 1 - 2 | Rennais |
| 2020-08-04 | Lorient | 1 - 1 | Rennais |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 67% | 25% |
Tabulka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennais | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | +7 | 14 |
| 3 | Lens | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Paris SG | 6 | +9 | 12 |
| 5 | Montpellier | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Monaco | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Saint Etienne | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Nice | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Bordeaux | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Marseille | 6 | 0 | 9 |
| 11 | Brest | 6 | -2 | 9 |
| 12 | Angers | 6 | -7 | 9 |
| 13 | Nimes | 6 | +2 | 8 |
| 14 | Lyon | 6 | +2 | 7 |
| 15 | Méty | 6 | 0 | 7 |
| 16 | Nantes | 6 | -3 | 5 |
| 17 | Lorient | 6 | -4 | 4 |
| 18 | Štrasburk | 6 | -9 | 3 |
| 19 | Reims | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Dijon | 6 | -10 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| Dijon | |
| Rennais | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Dijon | Rennais |
|---|---|---|---|
| 1 | Rennais | - | |
| 2 | Lille | 1 - 1 | |
| 3 | Lens | ||
| 4 | Paris SG | ||
| 5 | Montpellier | 2 - 2 | |
| 6 | Monaco | ||
| 7 | Saint Etienne | 0 - 3 | |
| 8 | Nice | ||
| 9 | Bordeaux | ||
| 10 | Marseille | ||
| 11 | Brest | 0 - 2 | |
| 12 | Angers | 0 - 1 | |
| 13 | Nimes | 2 - 4 | |
| 14 | Lyon | ||
| 15 | Méty | ||
| 16 | Nantes | ||
| 17 | Lorient | ||
| 18 | Štrasburk | ||
| 19 | Reims | ||
| 20 | Dijon | - |
Pozice v lize
| Dijon | Rennais | |
| Pozice | 20 | 1 |
| Body | 1 | 14 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 19 | 1 |
| Body | 1 | 7 |
Forma v lize
| Dijon | Rennais | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 5 |
4
2 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 2 |
2
1 0 |
Góly v lize
| Dijon | Rennais | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
13 |
14
7 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
5 |
8
3 |
Celková statistika pro Ligue 1
| Zápasy (60) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 23% |
| Vítězství pro hosta | 27% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (160) | |
| Góly na zápas | 2.67 |
| Góly doma na zápas | 1.52 |
| Góly hosta na zápas | 1.15 |
| Domácí tým skóroval v | 72% |
| Hostující tým skóroval v | 73% |
| Skórují Oba Týmy | 52% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 28% |
Dijon další 6 zápasy
| 2020-10-24 | Paris SG | - | Dijon |
| 2020-11-01 | Dijon | - | Lorient |
| 2020-11-08 | Méty | - | Dijon |
| 2020-11-22 | Dijon | - | Lens |
| 2020-11-29 | Nice | - | Dijon |
| 2020-12-06 | Dijon | - | Saint Etienne |
Rennais další 6 zápasy
| 2020-10-20 | Rennais | - | Krasnodar |
| 2020-10-23 | Rennais | - | Angers |
| 2020-10-28 | Sevilla | - | Rennais |
| 2020-10-31 | Rennais | - | Brest |
| 2020-11-04 | Chelsea | - | Rennais |
| 2020-11-07 | Paris SG | - | Rennais |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.25 | 3.80 | 1.66 |
| Pravděpodobnost | 27% | 32% | 41% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.16 |
| Pravděpodobnost | 27% | 73% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.75 | |
| Pravděpodobnost | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.28 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% | |
| Nad 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 1.36 | |
| Pravděpodobnost | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravděpodobnost | 56% | 44% | |
| Ano @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-16 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!