Erovnuli liga - Gruzie
sobota, 12.09.2020
18:00
18:00

Dinamo Batumi

Dinamo Tbilisi
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Batumi |
| Hosté: | Tbilisi |
| Vzdálenost: | 265.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Batumi Stadium |
| Kapacita: | 20 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.28 | 2.43 | X | 1.44 | 1.41 | |||
| 26% | 48% | 26% | 3.28 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.54 | 1.78 | 1.90 | 2.97 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-03-08 | Dinamo Tbilisi | 1 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2019-10-06 | Dinamo Batumi | 1 - 1 | Dinamo Tbilisi |
| 2019-07-03 | Dinamo Tbilisi | 2 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2019-05-11 | Dinamo Batumi | 3 - 2 | Dinamo Tbilisi |
| 2019-03-10 | Dinamo Tbilisi | 0 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2017-11-05 | Dinamo Tbilisi | 4 - 0 | Dinamo Batumi |
| 2017-08-26 | Dinamo Batumi | 1 - 2 | Dinamo Tbilisi |
| 2017-05-28 | Dinamo Tbilisi | 4 - 0 | Dinamo Batumi |
| 2017-04-09 | Dinamo Batumi | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi |
| 2016-12-10 | Dinamo Batumi | 1 - 0 | Dinamo Tbilisi |
| 2016-04-02 | Dinamo Batumi | 1 - 2 | Dinamo Tbilisi |
| 2015-10-03 | Dinamo Tbilisi | 1 - 0 | Dinamo Batumi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Dinamo Batumi poslední 12 zápasy
| 2020-08-27 | H. Beer Sheva | 3 - 0 | Dinamo Batumi |
| 2020-08-16 | Merani Tbilisi | 1 - 2 | Dinamo Batumi |
| 2020-08-09 | Chikhura | 0 - 4 | Dinamo Batumi |
| 2020-08-02 | Dinamo Batumi | 2 - 0 | Samtredia |
| 2020-07-26 | Dila Gori | 1 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2020-07-18 | Dinamo Batumi | 2 - 0 | Torpedo Kutaisi |
| 2020-07-09 | Lok. Tbilisi | 1 - 4 | Dinamo Batumi |
| 2020-07-02 | Dinamo Batumi | 1 - 1 | Iberia 1999 |
| 2020-06-25 | Dinamo Batumi | 1 - 1 | Telavi |
| 2020-03-08 | Dinamo Tbilisi | 1 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2020-02-29 | Dinamo Batumi | 0 - 0 | Merani Tbilisi |
| 2019-12-01 | Lok. Tbilisi | 2 - 1 | Dinamo Batumi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 42% | 17% |
Dinamo Tbilisi poslední 12 zápasy
| 2020-08-19 | Dinamo Tbilisi | 0 - 2 | KF Tirana |
| 2020-08-12 | Telavi | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-08-07 | Merani Tbilisi | 1 - 2 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-08-01 | Dinamo Tbilisi | 1 - 0 | Chikhura |
| 2020-07-25 | Samtredia | 0 - 4 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-07-19 | Dinamo Tbilisi | 1 - 2 | Dila Gori |
| 2020-07-12 | Torpedo Kutaisi | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-07-03 | Dinamo Tbilisi | 4 - 0 | Lok. Tbilisi |
| 2020-06-25 | Iberia 1999 | 0 - 3 | Dinamo Tbilisi |
| 2020-03-08 | Dinamo Tbilisi | 1 - 1 | Dinamo Batumi |
| 2020-02-29 | Dinamo Tbilisi | 0 - 0 | Telavi |
| 2020-02-23 | Dinamo Tbilisi | 0 - 1 | Iberia 1999 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Tabulka Erovnuli liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 10 | +12 | 20 |
| 2 | Dinamo Tbilisi | 10 | +12 | 19 |
| 3 | Iberia 1999 | 10 | +10 | 19 |
| 4 | Dila Gori | 10 | +10 | 19 |
| 5 | Lok. Tbilisi | 11 | 0 | 16 |
| 6 | Telavi | 10 | +3 | 13 |
| 7 | Torpedo Kutaisi | 10 | -8 | 9 |
| 8 | Samtredia | 10 | -9 | 9 |
| 9 | Chikhura | 11 | -18 | 5 |
| 10 | Merani Tbilisi | 10 | -12 | 4 |
Chronologie zápasů v lize
| Dinamo Batumi | |
| Dinamo Tbilisi | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Dinamo Batumi | Dinamo Tbilisi |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | - | |
| 2 | Dinamo Tbilisi | - | |
| 3 | Iberia 1999 | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 4 | Dila Gori | ||
| 5 | Lok. Tbilisi | ||
| 6 | Telavi | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Torpedo Kutaisi | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Samtredia | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 9 | Chikhura | ||
| 10 | Merani Tbilisi | 0 - 0 | 1 - 2 |
Pozice v lize
| Dinamo Batumi | Dinamo Tbilisi | |
| Pozice | 1 | 2 |
| Body | 20 | 19 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 3 |
| Body | 9 | 11 |
Forma v lize
| Dinamo Batumi | Dinamo Tbilisi | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
5 0 |
5
4 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
3 0 |
3
2 0 |
Góly v lize
| Dinamo Batumi | Dinamo Tbilisi | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
18
6 |
16
4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
2 |
9
1 |
Celková statistika pro Erovnuli liga
| Zápasy (51) | |
| Domácí vítězství | 27% |
| Remízy | 39% |
| Vítězství pro hosta | 33% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (123) | |
| Góly na zápas | 2.41 |
| Góly doma na zápas | 1.12 |
| Góly hosta na zápas | 1.29 |
| Domácí tým skóroval v | 67% |
| Hostující tým skóroval v | 65% |
| Skórují Oba Týmy | 49% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 43% |
| Nad 3.5 | 25% |
Dinamo Batumi další 6 zápasy
| 2020-09-19 | Gagra | - | Dinamo Batumi |
| 2020-10-02 | Telavi | - | Dinamo Batumi |
| 2020-10-18 | Iberia 1999 | - | Dinamo Batumi |
| 2020-10-26 | Dinamo Batumi | - | Lok. Tbilisi |
| 2020-11-08 | Torpedo Kutaisi | - | Dinamo Batumi |
| 2020-11-21 | Dinamo Batumi | - | Dila Gori |
Dinamo Tbilisi další 6 zápasy
| 2020-09-17 | Connah's Quay | - | Dinamo Tbilisi |
| 2020-09-21 | Iberia 1999 | - | Dinamo Tbilisi |
| 2020-09-24 | KI Klaksvik | - | Dinamo Tbilisi |
| 2020-10-04 | Dinamo Tbilisi | - | Iberia 1999 |
| 2020-10-18 | Lok. Tbilisi | - | Dinamo Tbilisi |
| 2020-10-23 | Dinamo Tbilisi | - | Iberia 1999 |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 3.28 | 2.43 |
| Pravděpodobnost | 26% | 48% | 26% |
| X @ 3.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.41 |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.21 | 3.54 | |
| Pravděpodobnost | 74% | 26% | |
| Nad 1.5 @ 1.21 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.97 | 1.33 | |
| Pravděpodobnost | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.14 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Ne @ 2.14 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-12 16:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!