Liga Primera - Nikaragua
neděle, 25.10.2026
23:00
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Diriamba |
| Hosté: |
Sebaco |
| Vzdálenost: |
112.1 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
23:00 (17:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.60 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.85 |
| 48% |
21% |
31% |
1.36 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.56 |
|
|
|
1.53 |
2.30 |
|
|
|
2.30 |
1.53 |
| 78% |
22% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
32% |
68% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-09-10 |
Sport Sebaco
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-07-12 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-07-05 |
Diriangen
|
1 - 2 |
Sport Sebaco
|
|
2026-04-16 |
Sport Sebaco
|
0 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-02-16 |
Diriangen
|
0 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2025-12-07 |
Diriangen
|
5 - 0 |
Sport Sebaco
|
|
2025-11-30 |
Sport Sebaco
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2025-11-03 |
Diriangen
|
5 - 0 |
Sport Sebaco
|
|
2025-08-23 |
Sport Sebaco
|
2 - 1 |
Diriangen
|
|
2025-03-13 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
Diriangen
|
|
2025-01-26 |
Diriangen
|
0 - 3 |
Sport Sebaco
|
|
2024-10-28 |
Diriangen
|
3 - 0 |
Sport Sebaco
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
17% |
Diriangen poslední 12 zápasy
|
2026-10-19 |
Rancho Santana
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-10-15 |
UNAN Managua
|
1 - 3 |
Diriangen
|
|
2026-10-11 |
Diriangen
|
2 - 4 |
Walter Ferretti
|
|
2026-10-07 |
San Marcos FC
|
1 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-09-10 |
Sport Sebaco
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-09-07 |
Matagalpa
|
0 - 3 |
Diriangen
|
|
2026-09-04 |
Managua FC
|
3 - 3 |
Diriangen
|
|
2026-08-30 |
Diriangen
|
2 - 0 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-08-23 |
Real Esteli
|
0 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-08-19 |
Xelaju MC
|
2 - 0 |
Diriangen
|
|
2026-08-14 |
Luis Angel Firpo
|
4 - 0 |
Diriangen
|
|
2026-08-09 |
Diriangen
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Sport Sebaco poslední 12 zápasy
|
2026-10-18 |
Sport Sebaco
|
1 - 4 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-10-15 |
Sport Sebaco
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-10-12 |
San Marcos FC
|
0 - 2 |
Sport Sebaco
|
|
2026-09-10 |
Sport Sebaco
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-09-06 |
Sport Sebaco
|
1 - 3 |
UNAN Managua
|
|
2026-09-02 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
Walter Ferretti
|
|
2026-08-30 |
Sport Sebaco
|
0 - 5 |
Real Esteli
|
|
2026-08-23 |
Managua FC
|
6 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2026-08-08 |
ART Mun. Jalapa
|
0 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2026-08-02 |
Rancho Santana
|
0 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2026-07-25 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
San Marcos FC
|
|
2026-07-19 |
Matagalpa
|
0 - 3 |
Sport Sebaco
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
33% |
Tabulka Liga Primera
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Managua FC |
13 |
11 |
2 |
0 |
41 |
13 |
+28 |
35 |
| 2 |
Diriangen |
13 |
9 |
3 |
1 |
26 |
13 |
+13 |
30 |
| 3 |
UNAN Managua |
13 |
7 |
3 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
24 |
| 4 |
Real Esteli |
13 |
6 |
4 |
3 |
23 |
12 |
+11 |
22 |
| 5 |
Walter Ferretti |
13 |
5 |
2 |
6 |
26 |
22 |
+4 |
17 |
| 6 |
Sport Sebaco |
12 |
5 |
2 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
17 |
| 7 |
San Marcos FC |
13 |
3 |
2 |
8 |
14 |
22 |
-8 |
11 |
| 8 |
ART Mun. Jalapa |
13 |
2 |
3 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
9 |
| 9 |
Matagalpa |
12 |
3 |
0 |
9 |
7 |
29 |
-22 |
9 |
| 10 |
Rancho Santana |
13 |
1 |
3 |
9 |
9 |
24 |
-15 |
6 |
Chronologie zápasů v lize
| Diriangen |
|
| Sport Sebaco |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Diriangen |
Sport Sebaco |
| 1 |
Managua FC |
|
6 - 1 |
| 2 |
Diriangen |
- |
|
| 3 |
UNAN Managua |
1 - 1 |
|
| 4 |
Real Esteli |
|
|
| 5 |
Walter Ferretti |
2 - 4 |
|
| 6 |
Sport Sebaco |
|
- |
| 7 |
San Marcos FC |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
ART Mun. Jalapa |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Matagalpa |
|
0 - 3 |
| 10 |
Rancho Santana |
2 - 1 |
0 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Diriangen |
Sport Sebaco |
| Vítězství |
9 |
5 |
| Remízy |
3 |
2 |
| Prohry |
1 |
5 |
| Vstřelené góly |
26 |
14 |
| Obdržené góly |
13 |
21 |
| Průměr vstřelené góly |
2.00 |
1.17 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
1.75 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
83% |
| Zápasy obdržené góly |
62% |
58% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
42% |
| Nad 1.5 |
85% |
75% |
| Nad 2.5 |
54% |
42% |
| Nad 3.5 |
31% |
33% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
4 |
| Remízy |
2 |
0 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
8 |
8 |
| Obdržené góly |
7 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
1.60 |
1.60 |
| Průměr obdržené góly |
1.40 |
1.20 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
80% |
20% |
| Skórují Oba Týmy |
80% |
20% |
| Nad 1.5 |
100% |
60% |
| Nad 2.5 |
40% |
40% |
| Nad 3.5 |
20% |
20% |
Celková statistika pro Liga Primera
| Zápasy (64) |
| Domácí vítězství |
34% |
| Remízy |
19% |
| Vítězství pro hosta |
47% |
| Odehrané zápasy |
71% |
| Góly (188) |
| Góly na zápas |
2.94 |
| Góly doma na zápas |
1.31 |
| Góly hosta na zápas |
1.62 |
| Domácí tým skóroval v |
73% |
| Hostující tým skóroval v |
83% |
| Skórují Oba Týmy |
56% |
| Nad 1.5 |
77% |
| Nad 2.5 |
48% |
| Nad 3.5 |
34% |
Diriangen další 2 zápasy
|
2026-10-29 |
Diriangen
|
- |
Real Esteli
|
|
2026-10-31 |
ART Mun. Jalapa
|
- |
Diriangen
|
Sport Sebaco další 2 zápasy
|
2026-10-28 |
Sport Sebaco
|
- |
Managua FC
|
|
2026-11-01 |
Real Esteli
|
- |
Sport Sebaco
|
|
2026-11-04 |
Sport Sebaco
|
- |
Matagalpa
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.36 |
4.60 |
6.25 |
| Pravděpodobnost |
48% |
21% |
31% |
|
1 @ 1.36 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.10 |
2.85 |
| Pravděpodobnost |
60% |
40% |
|
1X @ 1.10 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.17 |
4.56 |
| Pravděpodobnost |
|
78% |
22% |
|
Nad 1.5 @ 1.17 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.53 |
2.30 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 2.5 @ 2.30 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.30 |
1.53 |
| Pravděpodobnost |
|
32% |
68% |
|
Pod 3.5 @ 1.53 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.75 |
1.93 |
| Pravděpodobnost |
|
53% |
47% |
|
Ano @ 1.75 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-25 20:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!