Premier League - Faerské ostrovy
neděle, 23.08.2020
15:00
15:00

EB Streymur

AB Argir
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Streymnes |
| Hosté: | Argir |
| Vzdálenost: | 28.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vid Margair |
| Kapacita: | 2 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.23 | 3.66 | 2.75 | 1 | 1.39 | 1.54 | |||
| 60% | 16% | 24% | 2.23 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.20 | 1.51 | 2.36 | 2.32 | 1.56 | ||||||
| 82% | 18% | 57% | 43% | 35% | 65% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-06-16 | AB Argir | 1 - 1 | EB Streymur |
| 2019-10-20 | EB Streymur | 1 - 2 | AB Argir |
| 2019-07-27 | AB Argir | 1 - 1 | EB Streymur |
| 2019-04-14 | EB Streymur | 5 - 1 | AB Argir |
| 2018-10-27 | EB Streymur | 0 - 2 | AB Argir |
| 2018-05-13 | AB Argir | 2 - 0 | EB Streymur |
| 2018-03-17 | EB Streymur | 0 - 0 | AB Argir |
| 2015-08-02 | EB Streymur | 0 - 4 | AB Argir |
| 2015-05-10 | AB Argir | 1 - 2 | EB Streymur |
| 2015-03-21 | EB Streymur | 0 - 0 | AB Argir |
| 2014-08-24 | AB Argir | 0 - 0 | EB Streymur |
| 2014-07-27 | AB Argir | 2 - 2 | EB Streymur |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 42% | 25% |
EB Streymur poslední 12 zápasy
| 2020-08-16 | TB/FCS/Royn | 0 - 1 | EB Streymur |
| 2020-08-06 | EB Streymur | 0 - 7 | KI Klaksvik |
| 2020-08-02 | Vikingur Gota | 6 - 0 | EB Streymur |
| 2020-07-27 | Skala IF | 1 - 3 | EB Streymur |
| 2020-07-12 | EB Streymur | 0 - 2 | HB Torshavn |
| 2020-07-08 | EB Streymur | 1 - 1 | NSI Runavik |
| 2020-07-04 | NSI Runavik | 1 - 0 | EB Streymur |
| 2020-06-26 | EB Streymur | 0 - 3 | B36 Torshavn |
| 2020-06-21 | EB Streymur | 0 - 2 | Vikingur Gota |
| 2020-06-16 | AB Argir | 1 - 1 | EB Streymur |
| 2020-06-12 | B36 Torshavn | 4 - 1 | EB Streymur |
| 2020-06-07 | EB Streymur | 1 - 0 | Skala IF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 33% |
AB Argir poslední 12 zápasy
| 2020-08-12 | HB Torshavn | 11 - 0 | AB Argir |
| 2020-08-07 | AB Argir | 1 - 1 | Skala IF |
| 2020-08-02 | AB Argir | 0 - 0 | TB/FCS/Royn |
| 2020-07-27 | AB Argir | 2 - 2 | Fuglafjordur |
| 2020-07-22 | KI Klaksvik | 2 - 0 | AB Argir |
| 2020-07-12 | Vikingur Gota | 2 - 1 | AB Argir |
| 2020-07-04 | AB Argir | 0 - 4 | B36 Torshavn |
| 2020-06-28 | AB Argir | 2 - 3 | NSI Runavik |
| 2020-06-21 | TB/FCS/Royn | 1 - 1 | AB Argir |
| 2020-06-16 | AB Argir | 1 - 1 | EB Streymur |
| 2020-06-12 | NSI Runavik | 3 - 0 | AB Argir |
| 2020-06-07 | Fuglafjordur | 4 - 2 | AB Argir |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 11 | 7 | 5 | |
| 0% | 42% | 58% | 92% | 58% | 42% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HB Torshavn | 17 | +40 | 46 |
| 2 | KI Klaksvik | 17 | +38 | 41 |
| 3 | B36 Torshavn | 16 | +29 | 37 |
| 4 | NSI Runavik | 17 | +18 | 35 |
| 5 | Vikingur Gota | 16 | +8 | 26 |
| 6 | Fuglafjordur | 16 | -14 | 20 |
| 7 | EB Streymur | 16 | -26 | 13 |
| 8 | TB/FCS/Royn | 16 | -16 | 7 |
| 9 | AB Argir | 17 | -38 | 7 |
| 10 | Skala IF | 16 | -39 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| EB Streymur | |
| AB Argir | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | EB Streymur | AB Argir |
|---|---|---|---|
| 1 | HB Torshavn | 0 - 2 | 11 - 0 |
| 2 | KI Klaksvik | 0 - 7 | 2 - 0 |
| 3 | B36 Torshavn | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | NSI Runavik | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 5 | Vikingur Gota | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Fuglafjordur | 4 - 2 | |
| 7 | EB Streymur | - | |
| 8 | TB/FCS/Royn | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | AB Argir | - | |
| 10 | Skala IF | 1 - 0 | 1 - 1 |
Pozice v lize
| EB Streymur | AB Argir | |
| Pozice | 7 | 9 |
| Body | 13 | 7 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 7 | 9 |
| Body | 6 | 2 |
Forma v lize
| EB Streymur | AB Argir | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
1 11 |
0
7 10 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
0 5 |
0
2 6 |
Góly v lize
| EB Streymur | AB Argir | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
10
36 |
11
49 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
17 |
5
27 |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (82) | |
| Domácí vítězství | 45% |
| Remízy | 15% |
| Vítězství pro hosta | 40% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (276) | |
| Góly na zápas | 3.37 |
| Góly doma na zápas | 1.80 |
| Góly hosta na zápas | 1.56 |
| Domácí tým skóroval v | 72% |
| Hostující tým skóroval v | 67% |
| Skórují Oba Týmy | 44% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 39% |
EB Streymur další 6 zápasy
| 2020-08-28 | EB Streymur | - | Fuglafjordur |
| 2020-09-13 | EB Streymur | - | Vikingur Gota |
| 2020-09-19 | NSI Runavik | - | EB Streymur |
| 2020-09-23 | EB Streymur | - | HB Torshavn |
| 2020-09-27 | Fuglafjordur | - | EB Streymur |
| 2020-10-04 | EB Streymur | - | B36 Torshavn |
AB Argir další 6 zápasy
| 2020-09-13 | AB Argir | - | TB/FCS/Royn |
| 2020-09-20 | B36 Torshavn | - | AB Argir |
| 2020-09-23 | Vikingur Gota | - | AB Argir |
| 2020-09-27 | KI Klaksvik | - | AB Argir |
| 2020-09-30 | Vikingur Gota | - | AB Argir |
| 2020-10-04 | AB Argir | - | NSI Runavik |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.23 | 3.66 | 2.75 |
| Pravděpodobnost | 60% | 16% | 24% |
| 1 @ 2.23 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.39 | 1.54 |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 5.20 | |
| Pravděpodobnost | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.51 | 2.36 | |
| Pravděpodobnost | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.51 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.32 | 1.56 | |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.56 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.49 | 2.51 | |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% | |
| Ne @ 2.51 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-23 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!