NPFL - Nigérie
neděle, 10.05.2026
16:00
Enugu Rangers
Bendel Insurance
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Enugu |
| Hosté: |
Benin City |
| Vzdálenost: |
209.2 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
16:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
3.40 |
5.60 |
X |
|
|
|
1.07 |
2.10 |
| 40% |
30% |
30% |
3.40 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.70 |
|
|
|
2.18 |
1.56 |
|
|
|
4.00 |
1.18 |
| 58% |
42% |
|
|
|
32% |
68% |
|
|
|
16% |
84% |
Poslední 7 přímé zápasy
|
2025-12-13 |
Bendel Insurance
|
1 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2025-04-16 |
Bendel Insurance
|
0 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2025-04-05 |
Bendel Insurance
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2024-11-17 |
Enugu Rangers
|
3 - 2 |
Bendel Insurance
|
|
2024-06-16 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2024-01-06 |
Bendel Insurance
|
2 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2023-06-21 |
Bendel Insurance
|
1 - 0 |
Enugu Rangers
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
2 |
|
4 |
1 |
1 |
| 43% |
29% |
29% |
|
57% |
14% |
14% |
Enugu Rangers poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
Bayelsa United
|
0 - 2 |
Enugu Rangers
|
|
2026-04-19 |
Enugu Rangers
|
2 - 1 |
Enyimba
|
|
2026-04-12 |
Niger Tornadoes
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-04-05 |
Enugu Rangers
|
0 - 0 |
Barau
|
|
2026-03-29 |
Shooting Stars
|
3 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2026-03-22 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
El-Kanemi
|
|
2026-03-15 |
Kwara United
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-03-08 |
Enugu Rangers
|
4 - 1 |
Remo Stars
|
|
2026-03-01 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
Nasarawa United
|
|
2026-02-22 |
Katsina United
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-02-15 |
Enugu Rangers
|
2 - 0 |
Wikki Tourists
|
|
2026-02-08 |
Abia Warriors
|
0 - 0 |
Enugu Rangers
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
7 |
3 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
58% |
25% |
17% |
Bendel Insurance poslední 12 zápasy
|
2026-05-04 |
Bendel Insurance
|
1 - 0 |
Katsina United
|
|
2026-04-19 |
Wikki Tourists
|
1 - 2 |
Bendel Insurance
|
|
2026-04-11 |
Bendel Insurance
|
1 - 0 |
Abia Warriors
|
|
2026-04-05 |
Kano Pillars
|
4 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-03-28 |
Bendel Insurance
|
2 - 2 |
Plateau United
|
|
2026-03-22 |
Warri Wolves
|
0 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-03-14 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Kun Khalifat
|
|
2026-03-08 |
Rivers United
|
3 - 1 |
Bendel Insurance
|
|
2026-03-01 |
Bendel Insurance
|
4 - 0 |
Ikorodu City
|
|
2026-02-22 |
Nasarawa United
|
1 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-02-15 |
Bayelsa United
|
0 - 0 |
Bendel Insurance
|
|
2026-02-07 |
Bendel Insurance
|
2 - 0 |
Enyimba
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
50% |
33% |
Tabulka NPFL
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Enugu Rangers |
36 |
17 |
11 |
8 |
43 |
25 |
+18 |
62 |
| 2 |
Rivers United |
36 |
17 |
10 |
9 |
38 |
29 |
+9 |
61 |
| 3 |
Ikorodu City |
36 |
16 |
10 |
10 |
41 |
33 |
+8 |
58 |
| 4 |
Shooting Stars |
36 |
17 |
6 |
13 |
40 |
39 |
+1 |
57 |
| 5 |
Bendel Insurance |
36 |
14 |
13 |
9 |
42 |
35 |
+7 |
55 |
| 6 |
Abia Warriors |
36 |
16 |
7 |
13 |
30 |
30 |
0 |
55 |
| 7 |
Nasarawa United |
36 |
15 |
8 |
13 |
36 |
31 |
+5 |
53 |
| 8 |
Barau |
36 |
12 |
13 |
11 |
31 |
29 |
+2 |
49 |
| 9 |
Katsina United |
36 |
13 |
10 |
13 |
32 |
35 |
-3 |
49 |
| 10 |
Kwara United |
36 |
12 |
11 |
13 |
33 |
32 |
+1 |
47 |
| 11 |
Plateau United |
36 |
14 |
5 |
17 |
38 |
39 |
-1 |
47 |
| 12 |
Enyimba |
36 |
12 |
10 |
14 |
41 |
40 |
+1 |
46 |
| 13 |
Warri Wolves |
36 |
12 |
10 |
14 |
34 |
39 |
-5 |
46 |
| 14 |
El-Kanemi |
36 |
13 |
7 |
16 |
27 |
43 |
-16 |
46 |
| 15 |
Kano Pillars |
36 |
14 |
6 |
16 |
36 |
38 |
-2 |
45 |
| 16 |
Niger Tornadoes |
36 |
12 |
8 |
16 |
36 |
36 |
0 |
44 |
| 17 |
Kun Khalifat |
36 |
11 |
10 |
15 |
37 |
39 |
-2 |
43 |
| 18 |
Remo Stars |
36 |
13 |
4 |
19 |
39 |
45 |
-6 |
43 |
| 19 |
Bayelsa United |
36 |
10 |
10 |
16 |
32 |
40 |
-8 |
40 |
| 20 |
Wikki Tourists |
36 |
9 |
13 |
14 |
33 |
42 |
-9 |
40 |
Chronologie zápasů v lize
| Enugu Rangers |
|
| Bendel Insurance |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Enugu Rangers |
Bendel Insurance |
| 1 |
Enugu Rangers |
- |
|
| 2 |
Rivers United |
0 - 0 |
3 - 1 |
| 3 |
Ikorodu City |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 4 |
Shooting Stars |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Bendel Insurance |
|
- |
| 6 |
Abia Warriors |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Nasarawa United |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Barau |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Katsina United |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 10 |
Kwara United |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 11 |
Plateau United |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Enyimba |
2 - 1 |
3 - 2 |
| 13 |
Warri Wolves |
4 - 2 |
0 - 0 |
| 14 |
El-Kanemi |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Kano Pillars |
2 - 0 |
4 - 0 |
| 16 |
Niger Tornadoes |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 17 |
Kun Khalifat |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 18 |
Remo Stars |
4 - 1 |
2 - 3 |
| 19 |
Bayelsa United |
4 - 1 |
0 - 0 |
| 20 |
Wikki Tourists |
2 - 0 |
1 - 2 |
Statistiky týmu
| |
Enugu Rangers |
Bendel Insurance |
| Vítězství |
17 |
14 |
| Remízy |
11 |
13 |
| Prohry |
8 |
9 |
| Vstřelené góly |
43 |
42 |
| Obdržené góly |
25 |
35 |
| Průměr vstřelené góly |
1.19 |
1.17 |
| Průměr obdržené góly |
0.69 |
0.97 |
| Zápasy vstřelené góly |
64% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
44% |
61% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
42% |
| Nad 1.5 |
58% |
58% |
| Nad 2.5 |
31% |
33% |
| Nad 3.5 |
14% |
25% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
14 |
4 |
| Remízy |
4 |
6 |
| Prohry |
0 |
8 |
| Vstřelené góly |
31 |
14 |
| Obdržené góly |
6 |
23 |
| Průměr vstřelené góly |
1.72 |
0.78 |
| Průměr obdržené góly |
0.33 |
1.28 |
| Zápasy vstřelené góly |
78% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
28% |
72% |
| Skórují Oba Týmy |
28% |
39% |
| Nad 1.5 |
61% |
50% |
| Nad 2.5 |
28% |
33% |
| Nad 3.5 |
17% |
28% |
Celková statistika pro NPFL
| Zápasy (360) |
| Domácí vítězství |
63% |
| Remízy |
26% |
| Vítězství pro hosta |
12% |
| Odehrané zápasy |
95% |
| Góly (719) |
| Góly na zápas |
2.00 |
| Góly doma na zápas |
1.41 |
| Góly hosta na zápas |
0.58 |
| Domácí tým skóroval v |
81% |
| Hostující tým skóroval v |
45% |
| Skórují Oba Týmy |
38% |
| Nad 1.5 |
59% |
| Nad 2.5 |
32% |
| Nad 3.5 |
12% |
Enugu Rangers další 1 zápasy
|
2026-05-24 |
Ikorodu City
|
- |
Enugu Rangers
|
Bendel Insurance další 1 zápasy
|
2026-05-24 |
Bendel Insurance
|
- |
Remo Stars
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.53 |
3.40 |
5.60 |
| Pravděpodobnost |
40% |
30% |
30% |
|
X @ 3.40 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.07 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
57% |
43% |
|
1X @ 1.07 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.37 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
|
58% |
42% |
|
Nad 1.5 @ 1.37 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.18 |
1.56 |
| Pravděpodobnost |
|
32% |
68% |
|
Pod 2.5 @ 1.56 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.18 |
| Pravděpodobnost |
|
16% |
84% |
|
Pod 3.5 @ 1.18 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
- | - |
| Pravděpodobnost |
|
37% |
63% |
|
Ne |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-10 12:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!