Liga Portugal 2 - Portugalsko
úterý, 20.10.2020
20:30
20:30

Estoril Praia

Feirense
3 - 3
(2 - 1, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Estoril |
| Hosté: | Santa Maria da Feira |
| Vzdálenost: | 257.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Antonio Coimbra da Mota |
| Kapacita: | 8 000 |
| Rozměry: | 105 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 20:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.20 | 2.62 | 1 | 1.40 | 1.50 | |||
| 53% | 6% | 41% | 2.37 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 47% | 53% | 35% | 65% | 21% | 79% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-01-04 | Estoril Praia | 0 - 2 | Feirense |
| 2018-09-17 | Estoril Praia | 1 - 2 | Feirense |
| 2018-05-13 | Feirense | 0 - 0 | Estoril Praia |
| 2018-01-08 | Estoril Praia | 0 - 2 | Feirense |
| 2017-01-22 | Feirense | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2016-08-15 | Estoril Praia | 0 - 2 | Feirense |
| 2011-05-15 | Feirense | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2011-01-08 | Estoril Praia | 0 - 1 | Feirense |
| 2010-05-08 | Estoril Praia | 1 - 2 | Feirense |
| 2010-01-10 | Feirense | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2009-02-15 | Estoril Praia | 2 - 2 | Feirense |
| 2008-09-21 | Feirense | 1 - 0 | Estoril Praia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 7 | 3 | 1 | |
| 0% | 25% | 75% | 58% | 25% | 8% |
Estoril Praia poslední 12 zápasy
| 2020-10-04 | Benfica B | 0 - 1 | Estoril Praia |
| 2020-09-28 | Estoril Praia | 1 - 0 | Leixoes |
| 2020-09-24 | Academico Viseu | 0 - 2 | Estoril Praia |
| 2020-09-20 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2020-09-10 | Estoril Praia | 1 - 0 | Arouca |
| 2020-03-07 | Oliveirense | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2020-03-01 | Estoril Praia | 2 - 0 | Vilafranquense |
| 2020-02-22 | Porto B | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2020-02-15 | Varzim | 3 - 0 | Estoril Praia |
| 2020-02-09 | Estoril Praia | 4 - 1 | Casa Pia |
| 2020-02-01 | Farense | 0 - 2 | Estoril Praia |
| 2020-01-27 | Estoril Praia | 1 - 0 | Benfica B |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Feirense poslední 12 zápasy
| 2020-10-15 | Feirense | 0 - 4 | Chaves |
| 2020-10-03 | Feirense | 0 - 0 | Sp. Covilha |
| 2020-09-29 | Acad. Coimbra | 0 - 1 | Feirense |
| 2020-09-22 | Feirense | 2 - 1 | Casa Pia |
| 2020-09-18 | Vilafranquense | 0 - 4 | Feirense |
| 2020-03-07 | Mafra | 0 - 1 | Feirense |
| 2020-02-29 | Feirense | 1 - 0 | Acad. Coimbra |
| 2020-02-22 | Chaves | 1 - 2 | Feirense |
| 2020-02-15 | Feirense | 1 - 0 | Leixoes |
| 2020-02-08 | Academico Viseu | 0 - 1 | Feirense |
| 2020-02-02 | Feirense | 2 - 1 | Cova da Piedade |
| 2020-01-26 | Vilafranquense | 1 - 1 | Feirense |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 2 | |
| 75% | 17% | 8% | 50% | 42% | 17% |
Tabulka Liga Portugal 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mafra | 6 | +8 | 15 |
| 2 | Estoril Praia | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Chaves | 5 | +6 | 11 |
| 4 | Acad. Coimbra | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Feirense | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Arouca | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Penafiel | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Vizela | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Casa Pia | 6 | -5 | 8 |
| 10 | Porto B | 6 | +1 | 7 |
| 11 | Cova da Piedade | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Benfica B | 6 | +3 | 6 |
| 13 | Leixoes | 6 | -1 | 6 |
| 14 | Oliveirense | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Sp. Covilha | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Varzim | 6 | -3 | 5 |
| 17 | Vilafranquense | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Academico Viseu | 6 | -5 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Estoril Praia | |
| Feirense | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Estoril Praia | Feirense |
|---|---|---|---|
| 1 | Mafra | ||
| 2 | Estoril Praia | - | |
| 3 | Chaves | ||
| 4 | Acad. Coimbra | 0 - 1 | |
| 5 | Feirense | - | |
| 6 | Arouca | 1 - 0 | |
| 7 | Penafiel | ||
| 8 | Vizela | ||
| 9 | Casa Pia | ||
| 10 | Porto B | ||
| 11 | Cova da Piedade | ||
| 12 | Benfica B | ||
| 13 | Leixoes | 1 - 0 | |
| 14 | Oliveirense | ||
| 15 | Sp. Covilha | ||
| 16 | Varzim | ||
| 17 | Vilafranquense | 0 - 4 | |
| 18 | Academico Viseu |
Pozice v lize
| Estoril Praia | Feirense | |
| Pozice | 2 | 5 |
| Body | 12 | 10 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 5 | 2 |
| Body | 6 | 6 |
Forma v lize
| Estoril Praia | Feirense | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
0 1 |
3
1 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
0 0 |
2
0 0 |
Góly v lize
| Estoril Praia | Feirense | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
1 |
7
5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
0 |
5
0 |
Celková statistika pro Liga Portugal 2
| Zápasy (52) | |
| Domácí vítězství | 42% |
| Remízy | 27% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (122) | |
| Góly na zápas | 2.35 |
| Góly doma na zápas | 1.10 |
| Góly hosta na zápas | 1.25 |
| Domácí tým skóroval v | 63% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 46% |
| Nad 1.5 | 63% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 25% |
Estoril Praia další 6 zápasy
| 2020-10-25 | Varzim | - | Estoril Praia |
| 2020-10-30 | Estoril Praia | - | Cova da Piedade |
| 2020-11-08 | Oliveirense | - | Estoril Praia |
| 2020-11-14 | Estoril Praia | - | Cova da Piedade |
| 2020-11-29 | Estoril Praia | - | Vizela |
| 2020-12-06 | Vilafranquense | - | Estoril Praia |
Feirense další 6 zápasy
| 2020-10-26 | Feirense | - | Mafra |
| 2020-11-01 | Academico Viseu | - | Feirense |
| 2020-11-06 | Feirense | - | Arouca |
| 2020-11-28 | Cova da Piedade | - | Feirense |
| 2020-12-05 | Feirense | - | Benfica B |
| 2020-12-19 | Varzim | - | Feirense |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 3.20 | 2.62 |
| Pravděpodobnost | 53% | 6% | 41% |
| 1 @ 2.37 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.50 |
| Pravděpodobnost | 56% | 44% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 1.5 @ 2.50 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 1.53 | |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 1.53 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.00 | 1.16 | |
| Pravděpodobnost | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.16 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 22% | 78% | |
| Ne @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-20 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!