Primeira Liga - Portugalsko

sobota, 16.05.2026
20:30
Famalicao

Famalicao

Alverca

Alverca

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Informace
Město
Domácí: Vila Nova de Famalicao
Hosté: Alverca do Ribatejo
Vzdálenost: 282.6 km
Stadion
Stadion: Estadio Municipal
Kapacita: 8 000
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 20:30 (20:30 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.53 4.00 5.75 1 1.14 2.30
45% 28% 27% 1.53 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.83 2.03 3.00 1.36
69% 31% 48% 52% 26% 74%

Poslední 1 přímé zápasy

2026-01-04 Alverca 1 - 0 Famalicao

Famalicao poslední 12 zápasy

2026-05-11 Estrela Amadora 0 - 0 Famalicao
2026-05-02 Famalicao 2 - 2 Benfica
2026-04-26 Estoril Praia 0 - 1 Famalicao
2026-04-19 SC Braga 2 - 2 Famalicao
2026-04-10 Famalicao 1 - 1 Moreirense
2026-04-04 Porto 2 - 2 Famalicao
2026-03-21 Famalicao 1 - 0 Nacional Madeira
2026-03-14 V. Guimaraes 1 - 2 Famalicao
2026-03-06 Famalicao 1 - 0 Arouca
2026-03-01 Rio Ave 0 - 0 Famalicao
2026-02-23 Famalicao 2 - 0 Casa Pia
2026-02-15 Sporting CP 1 - 0 Famalicao
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 6 4 3
42% 50% 8% 50% 33% 25%

Alverca poslední 12 zápasy

2026-05-10 Alverca 1 - 1 Estoril Praia
2026-05-02 Porto 1 - 0 Alverca
2026-04-24 Alverca 2 - 1 Arouca
2026-04-18 Nacional Madeira 1 - 0 Alverca
2026-04-12 Alverca 3 - 1 Casa Pia
2026-04-04 Rio Ave 1 - 2 Alverca
2026-03-22 Alverca 1 - 4 Sporting CP
2026-03-14 Gil Vicente 2 - 2 Alverca
2026-03-07 Alverca 0 - 0 AVS Futebol SAD
2026-02-28 V. Guimaraes 1 - 1 Alverca
2026-02-21 Alverca 1 - 1 Santa Clara
2026-02-13 Tondela 1 - 1 Alverca
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 9 5 3
25% 50% 25% 75% 42% 25%

Tabulka Primeira Liga

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Porto 33 27 4 2 65 18 +47 85
2 Sporting CP 33 24 7 2 86 24 +62 79
3 Benfica 33 22 11 0 71 24 +47 77
4 SC Braga 33 16 10 7 62 34 +28 58
5 Famalicao 33 14 11 8 41 29 +12 53
6 Gil Vicente 33 13 11 9 47 35 +12 50
7 Moreirense 33 12 6 15 37 49 -12 42
8 V. Guimaraes 33 12 6 15 39 49 -10 42
9 Arouca 33 11 6 16 44 63 -19 39
10 Estoril Praia 33 10 9 14 53 54 -1 39
11 Alverca 33 10 9 14 35 51 -16 39
12 Santa Clara 33 9 9 15 32 40 -8 36
13 Rio Ave 33 8 11 14 34 56 -22 35
14 Nacional Madeira 33 8 7 18 35 45 -10 31
15 Estrela Amadora 33 6 11 16 36 54 -18 29
16 Casa Pia 33 6 11 16 30 56 -26 29
17 Tondela 33 6 10 17 26 52 -26 28
18 AVS Futebol SAD 33 3 11 19 27 67 -40 20

Chronologie zápasů v lize

Famalicao                                  
Alverca                                  
Domácí                                  
Hosté                                  

Zápasy domácí/hosté

P Klub Famalicao Alverca
1 Porto 0 - 1 1 - 0
2 Sporting CP 1 - 2 2 - 0
3 Benfica 2 - 2 2 - 1
4 SC Braga 1 - 2 5 - 0
5 Famalicao -  
6 Gil Vicente 0 - 0 2 - 2
7 Moreirense 1 - 1 2 - 1
8 V. Guimaraes 2 - 0 1 - 1
9 Arouca 1 - 0 1 - 0
10 Estoril Praia 4 - 0 4 - 1
11 Alverca   -
12 Santa Clara 3 - 0 2 - 1
13 Rio Ave 0 - 0 1 - 2
14 Nacional Madeira 1 - 0 1 - 0
15 Estrela Amadora 2 - 3 2 - 2
16 Casa Pia 2 - 0 0 - 2
17 Tondela 3 - 0 1 - 1
18 AVS Futebol SAD 3 - 1 1 - 3

Statistiky týmu

  Famalicao Alverca
Vítězství 14 10
Remízy 11 9
Prohry 8 14
Vstřelené góly 41 35
Obdržené góly 29 51
Průměr vstřelené góly 1.24 1.06
Průměr obdržené góly 0.88 1.55
Zápasy vstřelené góly 73% 73%
Zápasy obdržené góly 52% 82%
Skórují Oba Týmy 36% 58%
Nad 1.5 55% 79%
Nad 2.5 39% 52%
Nad 3.5 24% 24%
  Domácí Hosté
Vítězství 8 3
Remízy 4 4
Prohry 4 9
Vstřelené góly 26 17
Obdržené góly 12 28
Průměr vstřelené góly 1.62 1.06
Průměr obdržené góly 0.75 1.75
Zápasy vstřelené góly 81% 69%
Zápasy obdržené góly 44% 94%
Skórují Oba Týmy 38% 62%
Nad 1.5 69% 81%
Nad 2.5 50% 56%
Nad 3.5 25% 31%

Celková statistika pro Primeira Liga

Zápasy   (297)
Domácí vítězství 41%
Remízy 27%
Vítězství pro hosta 32%
Odehrané zápasy 97%
Góly   (800)
Góly na zápas 2.69
Góly doma na zápas 1.49
Góly hosta na zápas 1.20
Domácí tým skóroval v 73%
Hostující tým skóroval v 68%
Skórují Oba Týmy 48%
Nad 1.5 75%
Nad 2.5 54%
Nad 3.5 30%

Famalicao další 1 zápasy

2026-05-17 Famalicao - Alverca

Alverca další 1 zápasy

2026-05-17 Famalicao - Alverca

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 1.53 4.00 5.75
Pravděpodobnost 45% 28% 27%
1 @ 1.53
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.14 2.30
Pravděpodobnost 62% 38%
1X @ 1.14
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.25 3.75
Pravděpodobnost   69% 31%
Nad 1.5 @ 1.25
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.83 2.03
Pravděpodobnost   48% 52%
Pod 2.5 @ 2.03
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.00 1.36
Pravděpodobnost   26% 74%
Pod 3.5 @ 1.36
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.91 1.91
Pravděpodobnost   47% 53%
Ne @ 1.91

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-16 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!