Liga I - Rumunsko
sobota, 21.11.2020
17:30
17:30

Botosani

U. Craiova
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Botosani |
| Hosté: | Craiova |
| Vzdálenost: | 441.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Botosani Municipal Stadium |
| Kapacita: | 12 000 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.25 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 25% | 14% | 61% | 2.00 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 48% | 52% | 25% | 75% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-07-19 | Botosani | 0 - 2 | U. Craiova |
| 2020-06-23 | U. Craiova | 2 - 1 | Botosani |
| 2019-12-05 | U. Craiova | 3 - 1 | Botosani |
| 2019-08-18 | Botosani | 1 - 1 | U. Craiova |
| 2018-11-26 | Botosani | 2 - 1 | U. Craiova |
| 2018-08-03 | U. Craiova | 2 - 2 | Botosani |
| 2018-05-09 | Botosani | 2 - 1 | U. Craiova |
| 2018-04-19 | U. Craiova | 5 - 1 | Botosani |
| 2017-11-24 | Botosani | 1 - 0 | U. Craiova |
| 2017-08-13 | U. Craiova | 1 - 0 | Botosani |
| 2017-02-11 | Botosani | 1 - 0 | U. Craiova |
| 2016-09-24 | U. Craiova | 1 - 0 | Botosani |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Botosani poslední 12 zápasy
| 2020-11-07 | Steaua | 4 - 1 | Botosani |
| 2020-10-31 | Botosani | 2 - 3 | UTA Arad |
| 2020-10-23 | Gaz Metan | 1 - 2 | Botosani |
| 2020-10-17 | CFR Cluj | 2 - 1 | Botosani |
| 2020-10-04 | Botosani | 0 - 2 | Chindia |
| 2020-09-28 | Hermannstadt | 2 - 1 | Botosani |
| 2020-09-20 | Botosani | 0 - 0 | Acad. Clinceni |
| 2020-09-17 | Botosani | 0 - 1 | Shkendija Tetovo |
| 2020-09-11 | Din. Bucuresti | 1 - 1 | Botosani |
| 2020-08-30 | Botosani | 4 - 0 | Poli Iasi |
| 2020-08-27 | Ordabasy | 1 - 2 | Botosani |
| 2020-08-21 | Arges Pitesti | 2 - 3 | Botosani |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 33% |
U. Craiova poslední 12 zápasy
| 2020-11-06 | U. Craiova | 0 - 1 | Chindia |
| 2020-10-31 | Hermannstadt | 0 - 1 | U. Craiova |
| 2020-10-23 | U. Craiova | 0 - 1 | Acad. Clinceni |
| 2020-10-18 | Din. Bucuresti | 0 - 1 | U. Craiova |
| 2020-10-02 | U. Craiova | 1 - 0 | Poli Iasi |
| 2020-09-25 | Arges Pitesti | 1 - 2 | U. Craiova |
| 2020-09-19 | U. Craiova | 2 - 1 | Voluntari |
| 2020-09-14 | Viitorul | 1 - 4 | U. Craiova |
| 2020-08-30 | U. Craiova | 2 - 0 | Astra Giurgiu |
| 2020-08-27 | Lok. Tbilisi | 2 - 1 | U. Craiova |
| 2020-08-22 | Sepsi OSK | 0 - 1 | U. Craiova |
| 2020-08-14 | U. Craiova | 0 - 2 | Viktoria Plzeň |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 67% | 0% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Tabulka Liga I
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Steaua | 10 | +18 | 24 |
| 2 | U. Craiova | 10 | +9 | 24 |
| 3 | CFR Cluj | 10 | +7 | 21 |
| 4 | Sepsi OSK | 10 | +4 | 16 |
| 5 | Acad. Clinceni | 10 | +4 | 16 |
| 6 | Viitorul | 10 | +3 | 16 |
| 7 | UTA Arad | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Chindia | 10 | -1 | 14 |
| 9 | Gaz Metan | 10 | +1 | 13 |
| 10 | Voluntari | 11 | -2 | 13 |
| 11 | Botosani | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Hermannstadt | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Poli Iasi | 11 | -17 | 10 |
| 14 | Din. Bucuresti | 11 | -2 | 9 |
| 15 | Arges Pitesti | 11 | -8 | 9 |
| 16 | Astra Giurgiu | 10 | -10 | 5 |
Chronologie zápasů v lize
| Botosani | |
| U. Craiova | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Botosani | U. Craiova |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua | ||
| 2 | U. Craiova | - | |
| 3 | CFR Cluj | ||
| 4 | Sepsi OSK | 0 - 1 | |
| 5 | Acad. Clinceni | 0 - 0 | |
| 6 | Viitorul | 1 - 4 | |
| 7 | UTA Arad | 2 - 3 | |
| 8 | Chindia | 0 - 2 | |
| 9 | Gaz Metan | ||
| 10 | Voluntari | ||
| 11 | Botosani | - | |
| 12 | Hermannstadt | 0 - 1 | |
| 13 | Poli Iasi | 4 - 0 | |
| 14 | Din. Bucuresti | 0 - 1 | |
| 15 | Arges Pitesti | 1 - 2 | |
| 16 | Astra Giurgiu |
Pozice v lize
| Botosani | U. Craiova | |
| Pozice | 11 | 2 |
| Body | 11 | 24 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 14 | 1 |
| Body | 4 | 15 |
Forma v lize
| Botosani | U. Craiova | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
2 5 |
8
0 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
1 2 |
5
0 0 |
Góly v lize
| Botosani | U. Craiova | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
15
17 |
14
5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
5 |
9
2 |
Celková statistika pro Liga I
| Zápasy (82) | |
| Domácí vítězství | 38% |
| Remízy | 24% |
| Vítězství pro hosta | 38% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (210) | |
| Góly na zápas | 2.56 |
| Góly doma na zápas | 1.34 |
| Góly hosta na zápas | 1.22 |
| Domácí tým skóroval v | 73% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 49% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 26% |
Botosani další 6 zápasy
| 2020-11-28 | Concordia | - | Botosani |
| 2020-12-05 | Sepsi OSK | - | Botosani |
| 2020-12-11 | Botosani | - | Astra Giurgiu |
| 2020-12-15 | Viitorul | - | Botosani |
| 2020-12-20 | Botosani | - | Voluntari |
| 2021-01-14 | Botosani | - | Arges Pitesti |
U. Craiova další 6 zápasy
| 2020-12-07 | U. Craiova | - | Gaz Metan |
| 2020-12-14 | UTA Arad | - | U. Craiova |
| 2020-12-18 | U. Craiova | - | Steaua |
| 2020-12-22 | CFR Cluj | - | U. Craiova |
| 2021-01-12 | U. Craiova | - | Sepsi OSK |
| 2021-01-18 | Astra Giurgiu | - | U. Craiova |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 3.25 | 2.00 |
| Pravděpodobnost | 25% | 14% | 61% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 1.25 |
| Pravděpodobnost | 29% | 71% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravděpodobnost | 68% | 32% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.75 | |
| Pravděpodobnost | 48% | 52% | |
| Pod 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.50 | 1.28 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.28 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 49% | 51% | |
| Ne @ 1.90 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-21 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!