Eerste Divisie - Nizozemsko
pátek, 23.10.2026
19:00
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Hertogenbosch |
| Hosté: |
Maastricht |
| Vzdálenost: |
98.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
De Vliert
|
| Kapacita: |
8 500 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
4.20 |
4.00 |
X2 |
|
|
|
1.22 |
2.05 |
| 36% |
17% |
47% |
2.05 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 82% |
18% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-01-18 |
Den Bosch
|
1 - 2 |
MVV Maastricht
|
|
2025-09-16 |
MVV Maastricht
|
2 - 4 |
Den Bosch
|
|
2025-01-18 |
MVV Maastricht
|
5 - 0 |
Den Bosch
|
|
2024-10-30 |
MVV Maastricht
|
2 - 1 |
Den Bosch
|
|
2024-08-23 |
Den Bosch
|
1 - 1 |
MVV Maastricht
|
|
2024-03-23 |
MVV Maastricht
|
1 - 0 |
Den Bosch
|
|
2023-09-15 |
Den Bosch
|
3 - 2 |
MVV Maastricht
|
|
2023-01-27 |
Den Bosch
|
3 - 3 |
MVV Maastricht
|
|
2022-10-22 |
MVV Maastricht
|
3 - 1 |
Den Bosch
|
|
2022-03-11 |
Den Bosch
|
3 - 1 |
MVV Maastricht
|
|
2021-11-15 |
MVV Maastricht
|
0 - 1 |
Den Bosch
|
|
2021-07-24 |
Den Bosch
|
1 - 2 |
MVV Maastricht
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
9 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
75% |
50% |
Den Bosch poslední 12 zápasy
|
2026-10-16 |
Den Bosch
|
2 - 1 |
Oss
|
|
2026-10-09 |
Jong AZ
|
0 - 1 |
Den Bosch
|
|
2026-10-03 |
Den Bosch
|
1 - 1 |
Dordrecht
|
|
2026-09-27 |
De Graafschap
|
1 - 0 |
Den Bosch
|
|
2026-09-18 |
Den Bosch
|
2 - 1 |
Helmond Sport
|
|
2026-09-13 |
Volendam
|
2 - 0 |
Den Bosch
|
|
2026-09-07 |
Jong PSV
|
3 - 1 |
Den Bosch
|
|
2026-08-28 |
Den Bosch
|
1 - 4 |
Vitesse
|
|
2026-08-21 |
Den Bosch
|
5 - 2 |
FC Eindhoven
|
|
2026-08-14 |
Heracles
|
3 - 2 |
Den Bosch
|
|
2026-08-08 |
Den Bosch
|
1 - 1 |
Almere City
|
|
2026-07-31 |
Den Bosch
|
2 - 0 |
Al-Fayha
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
50% |
33% |
MVV Maastricht poslední 12 zápasy
|
2026-10-18 |
MVV Maastricht
|
1 - 5 |
Heracles
|
|
2026-10-09 |
NAC Breda
|
1 - 0 |
MVV Maastricht
|
|
2026-10-03 |
Oss
|
4 - 1 |
MVV Maastricht
|
|
2026-09-26 |
MVV Maastricht
|
2 - 0 |
Helmond Sport
|
|
2026-09-18 |
RKC Waalwijk
|
6 - 1 |
MVV Maastricht
|
|
2026-09-11 |
MVV Maastricht
|
0 - 4 |
Almere City
|
|
2026-09-06 |
MVV Maastricht
|
1 - 1 |
Roda
|
|
2026-08-28 |
Jong AZ
|
1 - 2 |
MVV Maastricht
|
|
2026-08-21 |
MVV Maastricht
|
1 - 0 |
Volendam
|
|
2026-08-14 |
FC Eindhoven
|
2 - 3 |
MVV Maastricht
|
|
2026-08-09 |
MVV Maastricht
|
2 - 1 |
Jong Utrecht
|
|
2026-07-14 |
Seraing
|
0 - 0 |
MVV Maastricht
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Tabulka Eerste Divisie
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Heracles |
11 |
9 |
1 |
1 |
36 |
13 |
+23 |
28 |
| 2 |
Almere City |
11 |
7 |
1 |
3 |
23 |
9 |
+14 |
22 |
| 3 |
VVV-Venlo |
11 |
7 |
1 |
3 |
30 |
18 |
+12 |
22 |
| 4 |
Emmen |
11 |
7 |
1 |
3 |
24 |
19 |
+5 |
22 |
| 5 |
NAC Breda |
11 |
6 |
2 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
20 |
| 6 |
Roda |
11 |
5 |
4 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
19 |
| 7 |
Vitesse |
11 |
5 |
2 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 8 |
Volendam |
11 |
5 |
1 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
16 |
| 9 |
MVV Maastricht |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
25 |
-11 |
16 |
| 10 |
RKC Waalwijk |
11 |
3 |
6 |
2 |
20 |
16 |
+4 |
15 |
| 11 |
Jong AZ |
11 |
4 |
2 |
5 |
26 |
22 |
+4 |
14 |
| 12 |
Den Bosch |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
19 |
-3 |
14 |
| 13 |
Jong PSV |
11 |
3 |
4 |
4 |
15 |
18 |
-3 |
13 |
| 14 |
Oss |
11 |
4 |
0 |
7 |
16 |
17 |
-1 |
12 |
| 15 |
FC Eindhoven |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
11 |
| 16 |
Jong Ajax |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
| 17 |
De Graafschap |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
25 |
-11 |
11 |
| 18 |
Dordrecht |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
27 |
-13 |
11 |
| 19 |
Helmond Sport |
11 |
2 |
3 |
6 |
16 |
21 |
-5 |
9 |
| 20 |
Jong Utrecht |
11 |
2 |
1 |
8 |
17 |
25 |
-8 |
7 |
Chronologie zápasů v lize
| Den Bosch |
|
| MVV Maastricht |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Den Bosch |
MVV Maastricht |
| 1 |
Heracles |
|
|
| 2 |
Almere City |
1 - 1 |
|
| 3 |
VVV-Venlo |
|
|
| 4 |
Emmen |
|
|
| 5 |
NAC Breda |
|
1 - 0 |
| 6 |
Roda |
|
|
| 7 |
Vitesse |
1 - 4 |
|
| 8 |
Volendam |
|
|
| 9 |
MVV Maastricht |
|
- |
| 10 |
RKC Waalwijk |
|
6 - 1 |
| 11 |
Jong AZ |
|
1 - 2 |
| 12 |
Den Bosch |
- |
|
| 13 |
Jong PSV |
|
|
| 14 |
Oss |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 15 |
FC Eindhoven |
5 - 2 |
2 - 3 |
| 16 |
Jong Ajax |
|
|
| 17 |
De Graafschap |
|
|
| 18 |
Dordrecht |
1 - 1 |
|
| 19 |
Helmond Sport |
2 - 1 |
|
| 20 |
Jong Utrecht |
|
|
Statistiky týmu
| |
Den Bosch |
MVV Maastricht |
| Vítězství |
4 |
5 |
| Remízy |
2 |
1 |
| Prohry |
5 |
5 |
| Vstřelené góly |
16 |
14 |
| Obdržené góly |
19 |
25 |
| Průměr vstřelené góly |
1.45 |
1.27 |
| Průměr obdržené góly |
1.73 |
2.27 |
| Zápasy vstřelené góly |
82% |
82% |
| Zápasy obdržené góly |
91% |
82% |
| Skórují Oba Týmy |
73% |
64% |
| Nad 1.5 |
82% |
82% |
| Nad 2.5 |
55% |
64% |
| Nad 3.5 |
36% |
45% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
2 |
| Remízy |
2 |
0 |
| Prohry |
1 |
3 |
| Vstřelené góly |
12 |
7 |
| Obdržené góly |
10 |
14 |
| Průměr vstřelené góly |
2.00 |
1.40 |
| Průměr obdržené góly |
1.67 |
2.80 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
80% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
80% |
| Nad 1.5 |
100% |
80% |
| Nad 2.5 |
67% |
80% |
| Nad 3.5 |
33% |
60% |
Celková statistika pro Eerste Divisie
| Zápasy (110) |
| Domácí vítězství |
54% |
| Remízy |
18% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
29% |
| Góly (384) |
| Góly na zápas |
3.49 |
| Góly doma na zápas |
1.96 |
| Góly hosta na zápas |
1.53 |
| Domácí tým skóroval v |
86% |
| Hostující tým skóroval v |
79% |
| Skórují Oba Týmy |
67% |
| Nad 1.5 |
85% |
| Nad 2.5 |
66% |
| Nad 3.5 |
44% |
Den Bosch další 6 zápasy
|
2026-11-01 |
Emmen
|
- |
Den Bosch
|
|
2026-11-07 |
Den Bosch
|
- |
Jong Utrecht
|
|
2026-11-14 |
RKC Waalwijk
|
- |
Den Bosch
|
|
2026-11-20 |
Den Bosch
|
- |
VVV-Venlo
|
|
2026-11-27 |
NAC Breda
|
- |
Den Bosch
|
|
2026-12-04 |
Den Bosch
|
- |
Jong Ajax
|
MVV Maastricht další 6 zápasy
|
2026-10-28 |
MVV Maastricht
|
- |
Excelsior
|
|
2026-10-31 |
MVV Maastricht
|
- |
VVV-Venlo
|
|
2026-11-08 |
Emmen
|
- |
MVV Maastricht
|
|
2026-11-15 |
MVV Maastricht
|
- |
Vitesse
|
|
2026-11-20 |
De Graafschap
|
- |
MVV Maastricht
|
|
2026-11-27 |
MVV Maastricht
|
- |
Jong PSV
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.68 |
4.20 |
4.00 |
| Pravděpodobnost |
36% |
17% |
47% |
|
X2 @ 2.05 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.22 |
2.05 |
| Pravděpodobnost |
43% |
57% |
|
X2 @ 2.05 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.13 |
6.00 |
| Pravděpodobnost |
|
82% |
18% |
|
Nad 1.5 @ 1.13 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.48 |
2.60 |
| Pravděpodobnost |
|
61% |
39% |
|
Nad 2.5 @ 1.48 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Pod 3.5 @ 1.67 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.50 |
2.50 |
| Pravděpodobnost |
|
67% |
33% |
|
Ano @ 1.50 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-23 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!