Premier Liga - Rusko
středa, 22.04.2026
15:30
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Orenburg |
| Hosté: |
Nižnij Novgorod |
| Vzdálenost: |
882.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gazovik
|
| Kapacita: |
4 800 |
| Rozměry: |
105 x 69 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
15:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.87 |
3.60 |
4.44 |
12 |
|
|
|
1.22 |
1.95 |
| 36% |
26% |
38% |
1.31 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.18 |
|
|
|
2.10 |
1.79 |
|
|
|
3.59 |
1.26 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
24% |
76% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2025-09-13 |
Nizhny Novgorod
|
3 - 1 |
Orenburg
|
|
2025-04-04 |
Nizhny Novgorod
|
1 - 2 |
Orenburg
|
|
2024-09-27 |
Orenburg
|
1 - 2 |
Nizhny Novgorod
|
|
2024-04-14 |
Orenburg
|
3 - 1 |
Nizhny Novgorod
|
|
2023-09-24 |
Nizhny Novgorod
|
3 - 1 |
Orenburg
|
|
2023-04-30 |
Orenburg
|
1 - 0 |
Nizhny Novgorod
|
|
2023-02-16 |
Orenburg
|
2 - 1 |
Nizhny Novgorod
|
|
2022-09-18 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 2 |
Orenburg
|
|
2021-04-24 |
Orenburg
|
2 - 1 |
Nizhny Novgorod
|
|
2020-10-28 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 0 |
Orenburg
|
|
2018-03-17 |
Orenburg
|
3 - 0 |
Nizhny Novgorod
|
|
2017-08-27 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 1 |
Orenburg
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
8 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
67% |
25% |
Orenburg poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Orenburg
|
0 - 1 |
Lok. Moskva
|
|
2026-04-11 |
Rubin Kazaň
|
0 - 0 |
Orenburg
|
|
2026-04-04 |
Dynamo Moskva
|
3 - 3 |
Orenburg
|
|
2026-03-22 |
Orenburg
|
0 - 2 |
Spartak Moskva
|
|
2026-03-13 |
Dyn. Makhachkala
|
1 - 0 |
Orenburg
|
|
2026-03-08 |
Orenburg
|
2 - 1 |
Zenit
|
|
2026-03-04 |
Krylya Sovetov
|
2 - 0 |
Orenburg
|
|
2026-02-28 |
Orenburg
|
2 - 0 |
Akron Tolyatti
|
|
2026-01-31 |
Orenburg
|
1 - 0 |
Mornar Bar
|
|
2026-01-19 |
Orenburg
|
4 - 1 |
Termez Surkhon
|
|
2025-12-05 |
Akhmat Grozny
|
1 - 0 |
Orenburg
|
|
2025-11-29 |
CSKA Moskva
|
2 - 0 |
Orenburg
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
7 |
3 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
58% |
25% |
17% |
Nizhny Novgorod poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Nizhny Novgorod
|
1 - 1 |
Dynamo Moskva
|
|
2026-04-11 |
Baltika
|
2 - 2 |
Nizhny Novgorod
|
|
2026-04-05 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 1 |
Rostov
|
|
2026-03-21 |
Krasnodar
|
5 - 0 |
Nizhny Novgorod
|
|
2026-03-15 |
Nizhny Novgorod
|
3 - 0 |
Krylya Sovetov
|
|
2026-03-07 |
Nizhny Novgorod
|
2 - 1 |
Sochi
|
|
2026-02-28 |
Lok. Moskva
|
2 - 1 |
Nizhny Novgorod
|
|
2026-01-17 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 1 |
FC Chelyabinsk
|
|
2025-12-07 |
Dyn. Makhachkala
|
0 - 1 |
Nizhny Novgorod
|
|
2025-11-29 |
Akron Tolyatti
|
1 - 2 |
Nizhny Novgorod
|
|
2025-11-23 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 2 |
Zenit
|
|
2025-11-08 |
Nizhny Novgorod
|
0 - 0 |
Rubin Kazaň
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
17% |
Tabulka Premier Liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Zenit |
25 |
16 |
7 |
2 |
45 |
17 |
+28 |
55 |
| 2 |
Krasnodar |
25 |
16 |
6 |
3 |
51 |
19 |
+32 |
54 |
| 3 |
Lok. Moskva |
25 |
13 |
9 |
3 |
51 |
33 |
+18 |
48 |
| 4 |
Baltika |
25 |
11 |
12 |
2 |
36 |
15 |
+21 |
45 |
| 5 |
Spartak Moskva |
25 |
13 |
6 |
6 |
41 |
33 |
+8 |
45 |
| 6 |
CSKA Moskva |
26 |
13 |
5 |
8 |
38 |
28 |
+10 |
44 |
| 7 |
Rubin Kazaň |
25 |
9 |
8 |
8 |
24 |
26 |
-2 |
35 |
| 8 |
Dynamo Moskva |
25 |
9 |
8 |
8 |
44 |
36 |
+8 |
35 |
| 9 |
Akhmat Grozny |
25 |
8 |
7 |
10 |
30 |
34 |
-4 |
31 |
| 10 |
Rostov |
26 |
6 |
9 |
11 |
20 |
28 |
-8 |
27 |
| 11 |
Akron Tolyatti |
25 |
5 |
8 |
12 |
31 |
44 |
-13 |
23 |
| 12 |
Dyn. Makhachkala |
25 |
5 |
8 |
12 |
15 |
31 |
-16 |
23 |
| 13 |
Krylya Sovetov |
26 |
5 |
8 |
13 |
27 |
47 |
-20 |
23 |
| 14 |
Nizhny Novgorod |
25 |
6 |
4 |
15 |
21 |
40 |
-19 |
22 |
| 15 |
Orenburg |
25 |
4 |
8 |
13 |
24 |
37 |
-13 |
20 |
| 16 |
Sochi |
26 |
5 |
3 |
18 |
24 |
54 |
-30 |
18 |
Chronologie zápasů v lize
| Orenburg |
|
| Nizhny Novgorod |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Orenburg |
Nizhny Novgorod |
| 1 |
Zenit |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
Krasnodar |
0 - 1 |
5 - 0 |
| 3 |
Lok. Moskva |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Baltika |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 5 |
Spartak Moskva |
0 - 2 |
3 - 0 |
| 6 |
CSKA Moskva |
0 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Rubin Kazaň |
2 - 2 |
|
| 8 |
Dynamo Moskva |
1 - 3 |
3 - 0 |
| 9 |
Akhmat Grozny |
2 - 2 |
|
| 10 |
Rostov |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
Akron Tolyatti |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 12 |
Dyn. Makhachkala |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Krylya Sovetov |
|
2 - 0 |
| 14 |
Nizhny Novgorod |
|
- |
| 15 |
Orenburg |
- |
|
| 16 |
Sochi |
3 - 1 |
2 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Orenburg |
Nizhny Novgorod |
| Vítězství |
4 |
6 |
| Remízy |
8 |
4 |
| Prohry |
13 |
15 |
| Vstřelené góly |
24 |
21 |
| Obdržené góly |
37 |
40 |
| Průměr vstřelené góly |
0.96 |
0.84 |
| Průměr obdržené góly |
1.48 |
1.60 |
| Zápasy vstřelené góly |
52% |
48% |
| Zápasy obdržené góly |
84% |
80% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
36% |
| Nad 1.5 |
60% |
76% |
| Nad 2.5 |
40% |
52% |
| Nad 3.5 |
32% |
16% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
2 |
| Remízy |
5 |
1 |
| Prohry |
5 |
9 |
| Vstřelené góly |
13 |
7 |
| Obdržené góly |
15 |
25 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
0.58 |
| Průměr obdržené góly |
1.15 |
2.08 |
| Zápasy vstřelené góly |
54% |
42% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
46% |
33% |
| Nad 1.5 |
62% |
83% |
| Nad 2.5 |
38% |
58% |
| Nad 3.5 |
31% |
17% |
Celková statistika pro Premier Liga
| Zápasy (202) |
| Domácí vítězství |
46% |
| Remízy |
29% |
| Vítězství pro hosta |
25% |
| Odehrané zápasy |
84% |
| Góly (522) |
| Góly na zápas |
2.58 |
| Góly doma na zápas |
1.48 |
| Góly hosta na zápas |
1.10 |
| Domácí tým skóroval v |
80% |
| Hostující tým skóroval v |
65% |
| Skórují Oba Týmy |
51% |
| Nad 1.5 |
74% |
| Nad 2.5 |
45% |
| Nad 3.5 |
26% |
Orenburg další 4 zápasy
|
2026-04-25 |
Rostov
|
- |
Orenburg
|
|
2026-05-03 |
Sochi
|
- |
Orenburg
|
|
2026-05-10 |
Orenburg
|
- |
Krylya Sovetov
|
|
2026-05-17 |
Krasnodar
|
- |
Orenburg
|
Nizhny Novgorod další 4 zápasy
|
2026-04-26 |
Nizhny Novgorod
|
- |
Spartak Moskva
|
|
2026-05-03 |
Akhmat Grozny
|
- |
Nizhny Novgorod
|
|
2026-05-11 |
Nizhny Novgorod
|
- |
CSKA Moskva
|
|
2026-05-17 |
Rubin Kazaň
|
- |
Nizhny Novgorod
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.87 |
3.60 |
4.44 |
| Pravděpodobnost |
36% |
26% |
38% |
|
12 @ 1.31 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.22 |
1.95 |
| Pravděpodobnost |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.95 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.33 |
3.18 |
| Pravděpodobnost |
|
69% |
31% |
|
Nad 1.5 @ 1.33 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.79 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Pod 2.5 @ 1.79 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.59 |
1.26 |
| Pravděpodobnost |
|
24% |
76% |
|
Pod 3.5 @ 1.26 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.89 |
1.86 |
| Pravděpodobnost |
|
44% |
56% |
|
Ne @ 1.86 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-22 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!