K League 1 - Jižní Korea
sobota, 31.07.2021
12:00
12:00

Seoul

Ulsan HD
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Soul |
| Hosté: | Ulsan |
| Vzdálenost: | 307.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Seoul World Cup Stadium |
| Kapacita: | 66 806 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 12:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.60 | 1.72 | 2 | 2.00 | 1.18 | |||
| 24% | 25% | 51% | 1.72 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 65% | 35% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2021-04-07 | Ulsan HD | 3 - 2 | Seoul |
| 2020-08-30 | Ulsan HD | 3 - 0 | Seoul |
| 2020-06-20 | Seoul | 0 - 2 | Ulsan HD |
| 2019-11-03 | Seoul | 0 - 1 | Ulsan HD |
| 2019-07-30 | Ulsan HD | 3 - 1 | Seoul |
| 2019-06-30 | Seoul | 2 - 2 | Ulsan HD |
| 2019-04-02 | Ulsan HD | 2 - 1 | Seoul |
| 2018-08-25 | Ulsan HD | 4 - 1 | Seoul |
| 2018-07-15 | Seoul | 1 - 1 | Ulsan HD |
| 2018-04-14 | Ulsan HD | 1 - 0 | Seoul |
| 2017-10-28 | Seoul | 3 - 0 | Ulsan HD |
| 2017-08-19 | Seoul | 1 - 1 | Ulsan HD |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 58% | 33% |
Seoul poslední 12 zápasy
| 2021-07-24 | Pohang Steelers | 0 - 1 | Seoul |
| 2021-07-14 | Seoul | 0 - 1 | Incheon Utd |
| 2021-06-19 | Gwangju | 1 - 1 | Seoul |
| 2021-06-06 | Daegu | 1 - 1 | Seoul |
| 2021-05-29 | Seoul | 0 - 3 | Suwon Bluewings |
| 2021-05-23 | Gangwon | 0 - 0 | Seoul |
| 2021-04-30 | Seoul | 2 - 2 | Seongnam |
| 2021-04-25 | Suwon FC | 1 - 1 | Seoul |
| 2021-04-21 | Jeju | 2 - 1 | Seoul |
| 2021-04-17 | Seoul | 0 - 1 | Daegu |
| 2021-04-14 | Seoul | 0 - 1 | Seoul E-Land |
| 2021-04-10 | Seoul | 1 - 2 | Pohang Steelers |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 8% | 42% | 50% | 58% | 33% | 8% |
Ulsan HD poslední 12 zápasy
| 2021-07-25 | Ulsan HD | 2 - 5 | Suwon FC |
| 2021-07-11 | BG Pathum Utd | 0 - 2 | Ulsan HD |
| 2021-07-08 | Ulsan HD | 3 - 0 | Viettel |
| 2021-06-29 | Ulsan HD | 2 - 0 | BG Pathum Utd |
| 2021-06-26 | Viettel | 0 - 1 | Ulsan HD |
| 2021-06-20 | Ulsan HD | 2 - 2 | Seongnam |
| 2021-05-29 | Jeju | 1 - 2 | Ulsan HD |
| 2021-05-26 | Ulsan HD | 3 - 0 | Gyeongnam |
| 2021-05-22 | Ulsan HD | 1 - 0 | Pohang Steelers |
| 2021-05-19 | Jeonbuk Motors | 2 - 4 | Ulsan HD |
| 2021-05-16 | Ulsan HD | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2021-05-12 | Gangwon | 2 - 2 | Ulsan HD |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 58% | 33% |
Tabulka K League 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ulsan HD | 20 | +10 | 37 |
| 2 | Jeonbuk Motors | 18 | +15 | 33 |
| 3 | Suwon Bluewings | 21 | +9 | 33 |
| 4 | Daegu | 19 | +4 | 33 |
| 5 | Pohang Steelers | 19 | -1 | 27 |
| 6 | Suwon FC | 21 | -4 | 27 |
| 7 | Incheon Utd | 20 | -8 | 26 |
| 8 | Jeju | 20 | 0 | 23 |
| 9 | Gangwon | 21 | -7 | 21 |
| 10 | Seoul | 19 | -5 | 20 |
| 11 | Gwangju | 20 | -6 | 18 |
| 12 | Seongnam | 18 | -7 | 18 |
Chronologie zápasů v lize
| Seoul | |
| Ulsan HD | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Seoul | Ulsan HD |
|---|---|---|---|
| 1 | Ulsan HD | - | |
| 2 | Jeonbuk Motors | 2 - 4 | |
| 3 | Suwon Bluewings | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Daegu | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Pohang Steelers | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Suwon FC | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Incheon Utd | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Jeju | 1 - 2 | |
| 9 | Gangwon | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Seoul | - | |
| 11 | Gwangju | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Seongnam | 2 - 2 | 0 - 1 |
Pozice v lize
| Seoul | Ulsan HD | |
| Pozice | 10 | 1 |
| Body | 20 | 37 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 12 | 2 |
| Body | 7 | 18 |
Forma v lize
| Seoul | Ulsan HD | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
5 9 |
10
7 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
1 5 |
5
3 2 |
Góly v lize
| Seoul | Ulsan HD | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
18
23 |
32
22 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
8
11 |
13
11 |
Celková statistika pro K League 1
| Zápasy (118) | |
| Domácí vítězství | 36% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 32% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (293) | |
| Góly na zápas | 2.48 |
| Góly doma na zápas | 1.27 |
| Góly hosta na zápas | 1.21 |
| Domácí tým skóroval v | 75% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 24% |
Seoul další 6 zápasy
| 2021-08-08 | Seoul | - | Gwangju |
| 2021-08-15 | Jeonbuk Motors | - | Seoul |
| 2021-08-18 | Seoul | - | Jeju |
| 2021-08-22 | Seoul | - | Pohang Steelers |
| 2021-08-25 | Seoul | - | Ulsan HD |
| 2021-08-29 | Jeju | - | Seoul |
Ulsan HD další 6 zápasy
| 2021-08-04 | Ulsan HD | - | Daegu |
| 2021-08-07 | Ulsan HD | - | Gangwon |
| 2021-08-14 | Jeju | - | Ulsan HD |
| 2021-08-22 | Ulsan HD | - | Suwon Bluewings |
| 2021-08-25 | Seoul | - | Ulsan HD |
| 2021-08-29 | Ulsan HD | - | Incheon Utd |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.75 | 3.60 | 1.72 |
| Pravděpodobnost | 24% | 25% | 51% |
| 2 @ 1.72 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.18 |
| Pravděpodobnost | 32% | 68% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Pod 2.5 @ 1.80 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravděpodobnost | 23% | 77% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Ano @ 1.83 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 08:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!