Konferenční liga UEFA - Kvalifikace
čtvrtek, 29.07.2021
18:00
Slovácko
(Česko)
Lokomotiv Pd
(Bulharsko)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0, 2 - 3)
Výherce Lokomotiv Pd
výsledek 2 - 3 po prodloužení
Výsledek prvního zápasu
Lokomotiv Pd1 - 0Slovácko
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Uherské Hradiště (Cze) |
| Hosté: |
Plovdiv (Bul) |
| Vzdálenost: |
954.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Miroslava Valenty
(Uherské Hradiště / Cze)
|
| Kapacita: |
8 121 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Trenér |
| Hosté: |
Dusan Kosic (Svn) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.32 |
3.78 |
1X |
|
|
|
1.24 |
1.75 |
| 38% |
33% |
29% |
1.24 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
2.86 |
|
|
|
2.18 |
1.63 |
|
|
|
3.91 |
1.21 |
| 67% |
33% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2021-07-22 |
Lokomotiv Pd
|
1 - 0 |
Slovácko
|
Slovácko poslední 12 zápasy
|
2021-07-25 |
Slovan Liberec
|
0 - 1 |
Slovácko
|
|
2021-07-22 |
Lokomotiv Pd
|
1 - 0 |
Slovácko
|
|
2021-07-15 |
Paks
|
1 - 2 |
Slovácko
|
|
2021-07-09 |
Slovácko
|
1 - 0 |
Cracovia Krakow
|
|
2021-07-02 |
Orenburg
|
2 - 2 |
Slovácko
|
|
2021-06-29 |
Slovácko
|
3 - 0 |
Tatran LM
|
|
2021-06-26 |
Slovácko
|
5 - 0 |
Prostejov
|
|
2021-05-29 |
Slovácko
|
2 - 0 |
Zlín
|
|
2021-05-23 |
České Budějovice
|
0 - 1 |
Slovácko
|
|
2021-05-15 |
Slovácko
|
1 - 1 |
Bohemians 1905
|
|
2021-05-09 |
Karviná
|
0 - 2 |
Slovácko
|
|
2021-05-01 |
Slovácko
|
0 - 1 |
Mladá Boleslav
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
7 |
4 |
2 |
| 67% |
17% |
17% |
|
58% |
33% |
17% |
Lokomotiv Pd poslední 12 zápasy
|
2021-07-25 |
Lokomotiv Pd
|
1 - 3 |
Ludogorets
|
|
2021-07-22 |
Lokomotiv Pd
|
1 - 0 |
Slovácko
|
|
2021-07-09 |
CSKA 1948
|
2 - 1 |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-07-05 |
Slavia Sofie
|
0 - 0 |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-06-30 |
Lokomotiv Pd
|
1 - 2 |
Beroe
|
|
2021-06-26 |
Levski Sofie
|
1 - 0 |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-06-22 |
Lokomotiv Pd
|
3 - 1 |
Septemvri Simitli
|
|
2021-05-26 |
Arda Kardzhali
|
3 - 3 |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-05-19 |
Lokomotiv Pd
|
0 - 0 |
CSKA 1948
|
|
2021-05-15 |
Lokomotiv Pd
|
2 - 0 |
CSKA Sofie
|
|
2021-05-11 |
Lokomotiv Pd
|
0 - 0 |
Beroe
|
|
2021-05-08 |
Ludogorets
|
1 - 2 |
Lokomotiv Pd
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
6 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
50% |
25% |
Tabulka První fotbalová liga (Česko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Sparta Praha |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 2 |
Viktoria Plzeň |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Slavia Praha |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Slovácko |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
České Budějovice |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Jablonec |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Karviná |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 7 |
Pardubice |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
Bohemians 1905 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Hradec Králové |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Sigma Olomouc |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 12 |
Mladá Boleslav |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 13 |
Banik Ostrava |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Slovan Liberec |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Teplice |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Zlín |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
Tabulka Părva PFL (Bulharsko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
CSKA Sofie |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 2 |
Ludogorets |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Botev Plovdiv |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Slavia Sofie |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Beroe |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Arda Kardzhali |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Botev Vratsa |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Tsarsko Selo |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Černo More |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Levski Sofie |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Pirin Bl |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 12 |
Lokomotiv Sf |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
CSKA 1948 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 14 |
Lokomotiv Pd |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
Slovácko další 6 zápasy
|
2021-08-01 |
Slovácko
|
- |
České Budějovice
|
|
2021-08-08 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Slovácko
|
|
2021-08-15 |
Slovácko
|
- |
Hradec Králové
|
|
2021-08-22 |
Jablonec
|
- |
Slovácko
|
|
2021-08-28 |
Slovácko
|
- |
Pardubice
|
|
2021-09-12 |
Slavia Praha
|
- |
Slovácko
|
Lokomotiv Pd další 6 zápasy
|
2021-08-01 |
Lokomotiv Sf
|
- |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-08-05 |
Lokomotiv Pd
|
- |
FC Kodaň
|
|
2021-08-09 |
Lokomotiv Pd
|
- |
Pirin Bl
|
|
2021-08-12 |
FC Kodaň
|
- |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-08-16 |
Černo More
|
- |
Lokomotiv Pd
|
|
2021-08-22 |
Lokomotiv Pd
|
- |
Slavia Sofie
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.95 |
3.32 |
3.78 |
| Pravděpodobnost |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.24 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.24 |
1.75 |
| Pravděpodobnost |
64% |
36% |
|
1X @ 1.24 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
2.86 |
| Pravděpodobnost |
|
67% |
33% |
|
Nad 1.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.18 |
1.63 |
| Pravděpodobnost |
|
42% |
58% |
|
Pod 2.5 @ 1.63 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.91 |
1.21 |
| Pravděpodobnost |
|
23% |
77% |
|
Pod 3.5 @ 1.21 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.98 |
1.74 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.74 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-29 16:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!