Eredivisie - Nizozemsko
neděle, 08.11.2020
13:30
13:30

Feyenoord

Groningen
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Rotterdam |
| Hosté: | Groningen |
| Vzdálenost: | 201.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Feijenoord |
| Kapacita: | 51 117 (48 000) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:30 (14:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.90 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.22 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 58% | 42% | 47% | 53% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-11-24 | Groningen | 1 - 1 | Feyenoord |
| 2019-02-17 | Groningen | 1 - 0 | Feyenoord |
| 2018-11-25 | Feyenoord | 1 - 0 | Groningen |
| 2018-02-08 | Feyenoord | 3 - 0 | Groningen |
| 2017-11-25 | Groningen | 0 - 2 | Feyenoord |
| 2017-02-11 | Feyenoord | 2 - 0 | Groningen |
| 2016-08-07 | Groningen | 0 - 5 | Feyenoord |
| 2016-04-16 | Feyenoord | 1 - 1 | Groningen |
| 2015-12-13 | Groningen | 1 - 1 | Feyenoord |
| 2015-04-26 | Groningen | 1 - 1 | Feyenoord |
| 2014-10-05 | Feyenoord | 4 - 0 | Groningen |
| 2014-03-09 | Groningen | 0 - 2 | Feyenoord |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 3 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 25% | 17% |
Feyenoord poslední 12 zápasy
| 2020-11-05 | Feyenoord | 3 - 1 | CSKA Moskva |
| 2020-11-01 | Emmen | 2 - 3 | Feyenoord |
| 2020-10-29 | Feyenoord | 1 - 4 | AC Wolfsberger |
| 2020-10-25 | RKC Waalwijk | 2 - 2 | Feyenoord |
| 2020-10-22 | Dinamo Zagreb | 0 - 0 | Feyenoord |
| 2020-10-18 | Feyenoord | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2020-10-04 | Willem II | 1 - 4 | Feyenoord |
| 2020-09-27 | Feyenoord | 4 - 2 | ADO Den Haag |
| 2020-09-20 | Feyenoord | 1 - 1 | Twente |
| 2020-09-12 | Zwolle | 0 - 2 | Feyenoord |
| 2020-08-28 | Feyenoord | 0 - 1 | Hamburger |
| 2020-08-25 | Arm. Bielefeld | 0 - 0 | Feyenoord |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 6 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 50% | 50% |
Groningen poslední 12 zápasy
| 2020-10-31 | Groningen | 2 - 1 | VVV-Venlo |
| 2020-10-25 | Fortuna Sittard | 1 - 3 | Groningen |
| 2020-10-18 | Groningen | 0 - 0 | Utrecht |
| 2020-10-04 | Groningen | 1 - 0 | Ajax |
| 2020-09-25 | Twente | 3 - 1 | Groningen |
| 2020-09-20 | ADO Den Haag | 0 - 1 | Groningen |
| 2020-09-13 | Groningen | 1 - 3 | PSV Eindhoven |
| 2020-09-06 | Groningen | 1 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2020-09-04 | Groningen | 3 - 3 | NEC Nijmegen |
| 2020-08-29 | Werder Brémy | 4 - 0 | Groningen |
| 2020-08-22 | Almere City | 1 - 1 | Groningen |
| 2020-08-21 | Volendam | 0 - 2 | Groningen |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabulka Eredivisie
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ajax | 7 | +24 | 18 |
| 2 | Vitesse | 7 | +10 | 18 |
| 3 | Twente | 8 | +12 | 17 |
| 4 | PSV Eindhoven | 7 | +11 | 16 |
| 5 | Heerenveen | 7 | +8 | 16 |
| 6 | Feyenoord | 7 | +8 | 15 |
| 7 | Groningen | 7 | +1 | 13 |
| 8 | Utrecht | 6 | 0 | 9 |
| 9 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 8 |
| 10 | Heracles | 8 | -4 | 8 |
| 11 | VVV-Venlo | 8 | -13 | 8 |
| 12 | Zwolle | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 8 | -8 | 6 |
| 14 | Willem II | 7 | -6 | 5 |
| 15 | RKC Waalwijk | 8 | -10 | 5 |
| 16 | ADO Den Haag | 8 | -12 | 4 |
| 17 | Emmen | 7 | -8 | 3 |
| 18 | Fortuna Sittard | 8 | -11 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Feyenoord | |
| Groningen | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Feyenoord | Groningen |
|---|---|---|---|
| 1 | Ajax | ||
| 2 | Vitesse | ||
| 3 | Twente | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | PSV Eindhoven | ||
| 5 | Heerenveen | ||
| 6 | Feyenoord | - | |
| 7 | Groningen | - | |
| 8 | Utrecht | ||
| 9 | AZ Alkmaar | ||
| 10 | Heracles | ||
| 11 | VVV-Venlo | ||
| 12 | Zwolle | ||
| 13 | Sparta Rotterdam | 1 - 1 | |
| 14 | Willem II | ||
| 15 | RKC Waalwijk | ||
| 16 | ADO Den Haag | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Emmen | ||
| 18 | Fortuna Sittard | 1 - 3 |
Pozice v lize
| Feyenoord | Groningen | |
| Pozice | 6 | 7 |
| Body | 15 | 13 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 10 | 7 |
| Body | 5 | 6 |
Forma v lize
| Feyenoord | Groningen | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
3 0 |
4
1 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
2 0 |
2
0 1 |
Góly v lize
| Feyenoord | Groningen | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
17
9 |
9
8 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
4 |
5
4 |
Celková statistika pro Eredivisie
| Zápasy (66) | |
| Domácí vítězství | 41% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 30% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (226) | |
| Góly na zápas | 3.42 |
| Góly doma na zápas | 1.82 |
| Góly hosta na zápas | 1.61 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 76% |
| Skórují Oba Týmy | 61% |
| Nad 1.5 | 88% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 44% |
Feyenoord další 6 zápasy
| 2020-11-22 | Fortuna Sittard | - | Feyenoord |
| 2020-11-26 | CSKA Moskva | - | Feyenoord |
| 2020-11-29 | Feyenoord | - | Utrecht |
| 2020-12-03 | Feyenoord | - | Dinamo Zagreb |
| 2020-12-06 | Feyenoord | - | Heracles |
| 2020-12-10 | AC Wolfsberger | - | Feyenoord |
Groningen další 6 zápasy
| 2020-11-21 | Groningen | - | Vitesse |
| 2020-11-29 | Groningen | - | Willem II |
| 2020-12-06 | AZ Alkmaar | - | Groningen |
| 2020-12-12 | Groningen | - | RKC Waalwijk |
| 2020-12-15 | Emmen | - | Groningen |
| 2020-12-19 | Sparta Rotterdam | - | Groningen |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Pravděpodobnost | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.90 |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravděpodobnost | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% | |
| Nad 2.5 @ 1.80 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% | |
| Ano @ 1.75 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-08 12:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!