Virslīga - Lotyšsko
středa, 20.05.2026
17:00
FK Grobina
Super Nova Riga
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Grobina |
| Hosté: |
Salaspils |
| Vzdálenost: |
197.7 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
17:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.41 |
3.00 |
2.77 |
2 |
|
|
|
1.32 |
1.41 |
| 24% |
25% |
51% |
2.77 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.80 |
|
|
|
2.10 |
1.60 |
|
|
|
3.70 |
1.21 |
| 71% |
29% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
21% |
79% |
Poslední 5 přímé zápasy
|
2026-04-09 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
Super Nova Riga
|
|
2025-10-18 |
FK Grobina
|
0 - 0 |
Super Nova Riga
|
|
2025-07-26 |
Super Nova Riga
|
0 - 0 |
FK Grobina
|
|
2025-05-26 |
FK Grobina
|
1 - 1 |
Super Nova Riga
|
|
2025-04-10 |
Super Nova Riga
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
1 |
|
2 |
0 |
0 |
| 0% |
80% |
20% |
|
40% |
0% |
0% |
FK Grobina poslední 12 zápasy
|
2026-05-15 |
FK Grobina
|
3 - 3 |
Tukums 2000
|
|
2026-05-11 |
FK Grobina
|
0 - 0 |
FS Jelgava
|
|
2026-05-07 |
Auda Kekava
|
7 - 0 |
FK Grobina
|
|
2026-05-02 |
FK Grobina
|
1 - 1 |
BFC Daugavpils
|
|
2026-04-28 |
Liepaja
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-04-22 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
RFS Riga
|
|
2026-04-18 |
FK Grobina
|
0 - 3 |
Riga FC
|
|
2026-04-13 |
Ogre United
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-04-09 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
Super Nova Riga
|
|
2026-04-05 |
Tukums 2000
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-03-21 |
FS Jelgava
|
0 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-03-14 |
FK Grobina
|
0 - 2 |
Auda Kekava
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
8 |
3 |
2 |
| 8% |
50% |
42% |
|
67% |
25% |
17% |
Super Nova Riga poslední 12 zápasy
|
2026-05-16 |
Super Nova Riga
|
3 - 1 |
Ogre United
|
|
2026-05-11 |
Super Nova Riga
|
1 - 1 |
Tukums 2000
|
|
2026-05-06 |
FS Jelgava
|
1 - 0 |
Super Nova Riga
|
|
2026-05-01 |
Super Nova Riga
|
1 - 2 |
Auda Kekava
|
|
2026-04-27 |
BFC Daugavpils
|
0 - 1 |
Super Nova Riga
|
|
2026-04-23 |
Super Nova Riga
|
1 - 2 |
Liepaja
|
|
2026-04-18 |
RFS Riga
|
2 - 0 |
Super Nova Riga
|
|
2026-04-14 |
Super Nova Riga
|
1 - 4 |
Riga FC
|
|
2026-04-09 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
Super Nova Riga
|
|
2026-04-03 |
Ogre United
|
1 - 2 |
Super Nova Riga
|
|
2026-03-22 |
Tukums 2000
|
1 - 2 |
Super Nova Riga
|
|
2026-03-15 |
Super Nova Riga
|
1 - 1 |
FS Jelgava
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Tabulka Virslīga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
RFS Riga |
12 |
10 |
1 |
1 |
26 |
9 |
+17 |
31 |
| 2 |
Riga FC |
13 |
9 |
3 |
1 |
42 |
16 |
+26 |
30 |
| 3 |
Auda Kekava |
12 |
8 |
1 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
25 |
| 4 |
Super Nova Riga |
13 |
5 |
2 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
17 |
| 5 |
Liepaja |
12 |
4 |
3 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 6 |
BFC Daugavpils |
12 |
4 |
2 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 7 |
Tukums 2000 |
13 |
2 |
7 |
4 |
27 |
21 |
+6 |
13 |
| 8 |
FS Jelgava |
13 |
3 |
4 |
6 |
10 |
24 |
-14 |
13 |
| 9 |
FK Grobina |
13 |
2 |
6 |
5 |
9 |
21 |
-12 |
12 |
| 10 |
Ogre United |
13 |
0 |
3 |
10 |
11 |
32 |
-21 |
3 |
Chronologie zápasů v lize
| FK Grobina |
|
| Super Nova Riga |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
FK Grobina |
Super Nova Riga |
| 1 |
RFS Riga |
0 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
Riga FC |
0 - 3 |
|
| 3 |
Auda Kekava |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Super Nova Riga |
0 - 1 |
- |
| 5 |
Liepaja |
|
|
| 6 |
BFC Daugavpils |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Tukums 2000 |
3 - 3 |
1 - 2 |
| 8 |
FS Jelgava |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
FK Grobina |
- |
0 - 1 |
| 10 |
Ogre United |
|
1 - 2 |
Statistiky týmu
| |
FK Grobina |
Super Nova Riga |
| Vítězství |
2 |
5 |
| Remízy |
6 |
2 |
| Prohry |
5 |
6 |
| Vstřelené góly |
9 |
15 |
| Obdržené góly |
21 |
18 |
| Průměr vstřelené góly |
0.69 |
1.15 |
| Průměr obdržené góly |
1.62 |
1.38 |
| Zápasy vstřelené góly |
54% |
85% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
85% |
| Skórují Oba Týmy |
38% |
69% |
| Nad 1.5 |
62% |
77% |
| Nad 2.5 |
23% |
54% |
| Nad 3.5 |
15% |
15% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
4 |
| Remízy |
3 |
0 |
| Prohry |
4 |
3 |
| Vstřelené góly |
4 |
7 |
| Obdržené góly |
11 |
7 |
| Průměr vstřelené góly |
0.57 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.57 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
29% |
71% |
| Zápasy obdržené góly |
86% |
71% |
| Skórují Oba Týmy |
29% |
43% |
| Nad 1.5 |
57% |
57% |
| Nad 2.5 |
29% |
43% |
| Nad 3.5 |
14% |
0% |
Celková statistika pro Virslīga
| Zápasy (63) |
| Domácí vítězství |
33% |
| Remízy |
25% |
| Vítězství pro hosta |
41% |
| Odehrané zápasy |
35% |
| Góly (194) |
| Góly na zápas |
3.08 |
| Góly doma na zápas |
1.65 |
| Góly hosta na zápas |
1.43 |
| Domácí tým skóroval v |
76% |
| Hostující tým skóroval v |
83% |
| Skórují Oba Týmy |
60% |
| Nad 1.5 |
76% |
| Nad 2.5 |
54% |
| Nad 3.5 |
33% |
FK Grobina další 6 zápasy
|
2026-05-25 |
Ogre United
|
- |
FK Grobina
|
|
2026-05-29 |
Riga FC
|
- |
FK Grobina
|
|
2026-06-13 |
FK Grobina
|
- |
RFS Riga
|
|
2026-06-16 |
FK Grobina
|
- |
Liepaja
|
|
2026-06-20 |
BFC Daugavpils
|
- |
FK Grobina
|
|
2026-06-25 |
FK Grobina
|
- |
Auda Kekava
|
Super Nova Riga další 6 zápasy
|
2026-05-24 |
Riga FC
|
- |
Super Nova Riga
|
|
2026-05-29 |
Super Nova Riga
|
- |
RFS Riga
|
|
2026-06-12 |
Liepaja
|
- |
Super Nova Riga
|
|
2026-06-16 |
BFC Daugavpils
|
- |
Super Nova Riga
|
|
2026-06-21 |
Super Nova Riga
|
- |
Auda Kekava
|
|
2026-06-25 |
Super Nova Riga
|
- |
FS Jelgava
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.41 |
3.00 |
2.77 |
| Pravděpodobnost |
24% |
25% |
51% |
|
2 @ 2.77 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.32 |
1.41 |
| Pravděpodobnost |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.41 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.35 |
2.80 |
| Pravděpodobnost |
|
71% |
29% |
|
Nad 1.5 @ 1.35 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.60 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Pod 2.5 @ 1.60 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.70 |
1.21 |
| Pravděpodobnost |
|
21% |
79% |
|
Pod 3.5 @ 1.21 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.80 |
1.79 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Ano @ 1.80 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-17 04:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!