Premyer Liqası - Ázerbájdžán
neděle, 22.11.2020
10:00
10:00

Gabala

Neftchi Baku
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Gabala |
| Hosté: | Baku |
| Vzdálenost: | 185.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Městský stadion Qəbələ |
| Kapacita: | 4 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 10:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.06 | 3.36 | 2.20 | 12 | 1.59 | 1.31 | |||
| 32% | 31% | 37% | 1.27 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.34 | 1.89 | 1.83 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-09-27 | Neftchi Baku | 1 - 1 | Gabala |
| 2020-02-22 | Gabala | 0 - 2 | Neftchi Baku |
| 2019-11-24 | Neftchi Baku | 4 - 1 | Gabala |
| 2019-09-28 | Gabala | 0 - 3 | Neftchi Baku |
| 2019-05-05 | Gabala | 1 - 3 | Neftchi Baku |
| 2019-03-15 | Neftchi Baku | 1 - 1 | Gabala |
| 2018-10-20 | Gabala | 3 - 1 | Neftchi Baku |
| 2018-08-19 | Neftchi Baku | 2 - 1 | Gabala |
| 2018-04-22 | Neftchi Baku | 1 - 0 | Gabala |
| 2018-04-18 | Neftchi Baku | 1 - 3 | Gabala |
| 2018-04-12 | Gabala | 1 - 2 | Neftchi Baku |
| 2018-03-04 | Gabala | 1 - 2 | Neftchi Baku |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 67% | 33% |
Gabala poslední 12 zápasy
| 2020-11-07 | Shamakhi | 3 - 1 | Gabala |
| 2020-10-31 | Gabala | 2 - 1 | Sabah Baku |
| 2020-10-24 | Gabala | 1 - 1 | Sabail Baku |
| 2020-10-17 | Qarabag | 3 - 0 | Gabala |
| 2020-10-03 | Gabala | 1 - 1 | Sumgayit |
| 2020-09-27 | Neftchi Baku | 1 - 1 | Gabala |
| 2020-09-19 | Gabala | 0 - 0 | Shamakhi |
| 2020-09-13 | Sabah Baku | 3 - 0 | Gabala |
| 2020-08-23 | Gabala | 1 - 1 | Zira Baku |
| 2020-03-07 | Gabala | 5 - 0 | Sumgayit |
| 2020-03-01 | Zira Baku | 1 - 2 | Gabala |
| 2020-02-22 | Gabala | 0 - 2 | Neftchi Baku |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 6 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 50% | 17% |
Neftchi Baku poslední 12 zápasy
| 2020-11-08 | Neftchi Baku | 0 - 6 | Qarabag |
| 2020-11-01 | Sumgayit | 0 - 0 | Neftchi Baku |
| 2020-10-24 | Shamakhi | 0 - 1 | Neftchi Baku |
| 2020-10-18 | Neftchi Baku | 1 - 0 | Sabah Baku |
| 2020-10-03 | Zira Baku | 1 - 0 | Neftchi Baku |
| 2020-09-27 | Neftchi Baku | 1 - 1 | Gabala |
| 2020-09-20 | Qarabag | 1 - 2 | Neftchi Baku |
| 2020-09-17 | Neftchi Baku | 1 - 3 | Galatasaray |
| 2020-09-11 | Neftchi Baku | 0 - 2 | Sumgayit |
| 2020-08-27 | Neftchi Baku | 2 - 1 | Shkupi Skopje |
| 2020-08-21 | Neftchi Baku | 2 - 1 | Sabail Baku |
| 2020-03-07 | Neftchi Baku | 4 - 0 | Sabah Baku |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Tabulka Premyer Liqası
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 9 | +20 | 18 |
| 2 | Zira Baku | 9 | +1 | 15 |
| 3 | Sumgayit | 10 | -2 | 15 |
| 4 | Neftchi Baku | 9 | -5 | 14 |
| 5 | Shamakhi | 9 | -2 | 12 |
| 6 | Sabail Baku | 8 | -1 | 9 |
| 7 | Gabala | 9 | -7 | 8 |
| 8 | Sabah Baku | 9 | -4 | 6 |
Chronologie zápasů v lize
| Gabala | |
| Neftchi Baku | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Gabala | Neftchi Baku |
|---|---|---|---|
| 1 | Qarabag | 1 - 2 | |
| 2 | Zira Baku | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Sumgayit | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Neftchi Baku | - | |
| 5 | Shamakhi | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Sabail Baku | 1 - 1 | |
| 7 | Gabala | - | |
| 8 | Sabah Baku | 2 - 1 |
Pozice v lize
| Gabala | Neftchi Baku | |
| Pozice | 7 | 4 |
| Body | 8 | 14 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 4 | 3 |
| Body | 7 | 7 |
Forma v lize
| Gabala | Neftchi Baku | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
5 3 |
4
2 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
4 0 |
2
1 1 |
Góly v lize
| Gabala | Neftchi Baku | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
7
14 |
7
12 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
4 |
3
2 |
Celková statistika pro Premyer Liqası
| Zápasy (36) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 31% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (89) | |
| Góly na zápas | 2.47 |
| Góly doma na zápas | 1.36 |
| Góly hosta na zápas | 1.11 |
| Domácí tým skóroval v | 67% |
| Hostující tým skóroval v | 72% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 17% |
Gabala další 6 zápasy
| 2020-11-28 | Sumgayit | - | Gabala |
| 2020-11-30 | Sumgayit | - | Gabala |
| 2020-12-06 | Qarabag | - | Gabala |
| 2020-12-20 | Gabala | - | Qarabag |
| 2020-12-24 | Sabail Baku | - | Gabala |
| 2021-01-21 | Zira Baku | - | Gabala |
Neftchi Baku další 6 zápasy
| 2020-11-28 | Neftchi Baku | - | Zira Baku |
| 2020-12-05 | Sabah Baku | - | Neftchi Baku |
| 2020-12-20 | Sabah Baku | - | Neftchi Baku |
| 2020-12-24 | Neftchi Baku | - | Shamakhi |
| 2021-01-14 | Neftchi Baku | - | Shamakhi |
| 2021-01-21 | Sabail Baku | - | Neftchi Baku |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.06 | 3.36 | 2.20 |
| Pravděpodobnost | 32% | 31% | 37% |
| 12 @ 1.27 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.59 | 1.31 |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% |
| X2 @ 1.31 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.27 | 3.34 | |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% | |
| Nad 1.5 @ 1.27 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.89 | 1.83 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.29 | |
| Pravděpodobnost | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Ano @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-22 08:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!