K League 1 - Jižní Korea
neděle, 17.05.2026
11:00
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Gangneung |
| Hosté: |
Ulsan |
| Vzdálenost: |
248.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gangneung
|
| Kapacita: |
22 333 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
11:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.25 |
3.25 |
X2 |
|
|
|
1.33 |
1.70 |
| 27% |
36% |
37% |
1.70 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 72% |
28% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
18% |
82% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-02-28 |
Ulsan HD
|
3 - 1 |
Gangwon
|
|
2025-07-27 |
Gangwon
|
2 - 2 |
Ulsan HD
|
|
2025-05-17 |
Gangwon
|
1 - 1 |
Ulsan HD
|
|
2025-04-19 |
Ulsan HD
|
1 - 2 |
Gangwon
|
|
2024-11-01 |
Ulsan HD
|
2 - 1 |
Gangwon
|
|
2024-09-13 |
Ulsan HD
|
2 - 0 |
Gangwon
|
|
2024-05-19 |
Gangwon
|
1 - 0 |
Ulsan HD
|
|
2024-04-13 |
Ulsan HD
|
4 - 0 |
Gangwon
|
|
2023-08-12 |
Gangwon
|
2 - 0 |
Ulsan HD
|
|
2023-05-09 |
Ulsan HD
|
1 - 0 |
Gangwon
|
|
2023-03-05 |
Gangwon
|
0 - 1 |
Ulsan HD
|
|
2022-10-16 |
Gangwon
|
1 - 2 |
Ulsan HD
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
6 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
50% |
25% |
Gangwon poslední 12 zápasy
|
2026-05-12 |
Gangwon
|
2 - 0 |
Daejeon Citizen
|
|
2026-05-09 |
Gwangju
|
0 - 0 |
Gangwon
|
|
2026-05-05 |
Gangwon
|
1 - 1 |
Pohang Steelers
|
|
2026-05-02 |
Incheon Utd
|
0 - 1 |
Gangwon
|
|
2026-04-25 |
Gangwon
|
1 - 2 |
Seoul
|
|
2026-04-21 |
Gimcheon Sangmu
|
0 - 3 |
Gangwon
|
|
2026-04-18 |
Gangwon
|
1 - 1 |
Jeonbuk Motors
|
|
2026-04-12 |
Daejeon Citizen
|
0 - 2 |
Gangwon
|
|
2026-04-04 |
Gangwon
|
3 - 0 |
Gwangju
|
|
2026-03-28 |
Pohang Steelers
|
1 - 0 |
Gangwon
|
|
2026-03-22 |
Gangwon
|
1 - 1 |
Jeju
|
|
2026-03-18 |
Bucheon 1995
|
0 - 0 |
Gangwon
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
3 |
0 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
25% |
0% |
Ulsan HD poslední 12 zápasy
|
2026-05-13 |
Ulsan HD
|
2 - 1 |
Jeju
|
|
2026-05-10 |
Ulsan HD
|
1 - 0 |
Bucheon 1995
|
|
2026-05-05 |
Gimcheon Sangmu
|
1 - 2 |
Ulsan HD
|
|
2026-05-02 |
Ulsan HD
|
0 - 1 |
Pohang Steelers
|
|
2026-04-26 |
Ulsan HD
|
1 - 4 |
Daejeon Citizen
|
|
2026-04-22 |
Anyang
|
1 - 1 |
Ulsan HD
|
|
2026-04-19 |
Ulsan HD
|
5 - 1 |
Gwangju
|
|
2026-04-15 |
Ulsan HD
|
1 - 4 |
Seoul
|
|
2026-04-11 |
Incheon Utd
|
1 - 2 |
Ulsan HD
|
|
2026-04-04 |
Jeonbuk Motors
|
2 - 0 |
Ulsan HD
|
|
2026-03-22 |
Ulsan HD
|
0 - 0 |
Gimcheon Sangmu
|
|
2026-03-18 |
Jeju
|
0 - 2 |
Ulsan HD
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabulka K League 1
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Seoul |
15 |
10 |
2 |
3 |
27 |
12 |
+15 |
32 |
| 2 |
Ulsan HD |
14 |
8 |
2 |
4 |
22 |
18 |
+4 |
26 |
| 3 |
Jeonbuk Motors |
14 |
6 |
5 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
23 |
| 4 |
Pohang Steelers |
14 |
6 |
4 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
22 |
| 5 |
Gangwon |
14 |
5 |
6 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
21 |
| 6 |
Incheon Utd |
15 |
6 |
3 |
6 |
21 |
17 |
+4 |
21 |
| 7 |
Jeju |
14 |
5 |
3 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
18 |
| 8 |
Anyang |
14 |
3 |
8 |
3 |
17 |
15 |
+2 |
17 |
| 9 |
Daejeon Citizen |
15 |
4 |
4 |
7 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 10 |
Gimcheon Sangmu |
14 |
2 |
8 |
4 |
15 |
20 |
-5 |
14 |
| 11 |
Bucheon 1995 |
14 |
3 |
5 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
14 |
| 12 |
Gwangju |
15 |
1 |
4 |
10 |
7 |
37 |
-30 |
7 |
Chronologie zápasů v lize
| Gangwon |
|
| Ulsan HD |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Gangwon |
Ulsan HD |
| 1 |
Seoul |
1 - 2 |
|
| 2 |
Ulsan HD |
|
- |
| 3 |
Jeonbuk Motors |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Pohang Steelers |
1 - 1 |
|
| 5 |
Gangwon |
- |
|
| 6 |
Incheon Utd |
|
1 - 2 |
| 7 |
Jeju |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Anyang |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Daejeon Citizen |
2 - 0 |
|
| 10 |
Gimcheon Sangmu |
|
1 - 2 |
| 11 |
Bucheon 1995 |
|
1 - 2 |
| 12 |
Gwangju |
3 - 0 |
|
Statistiky týmu
| |
Gangwon |
Ulsan HD |
| Vítězství |
5 |
8 |
| Remízy |
6 |
2 |
| Prohry |
3 |
4 |
| Vstřelené góly |
17 |
22 |
| Obdržené góly |
10 |
18 |
| Průměr vstřelené góly |
1.21 |
1.57 |
| Průměr obdržené góly |
0.71 |
1.29 |
| Zápasy vstřelené góly |
79% |
79% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
79% |
| Skórují Oba Týmy |
43% |
64% |
| Nad 1.5 |
71% |
79% |
| Nad 2.5 |
29% |
57% |
| Nad 3.5 |
7% |
29% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
4 |
| Remízy |
4 |
1 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
10 |
9 |
| Obdržené góly |
6 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
1.43 |
1.50 |
| Průměr obdržené góly |
0.86 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
83% |
| Zápasy obdržené góly |
71% |
83% |
| Skórují Oba Týmy |
71% |
67% |
| Nad 1.5 |
100% |
100% |
| Nad 2.5 |
29% |
50% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro K League 1
| Zápasy (86) |
| Domácí vítězství |
27% |
| Remízy |
31% |
| Vítězství pro hosta |
42% |
| Odehrané zápasy |
43% |
| Góly (196) |
| Góly na zápas |
2.28 |
| Góly doma na zápas |
1.06 |
| Góly hosta na zápas |
1.22 |
| Domácí tým skóroval v |
64% |
| Hostující tým skóroval v |
73% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
| Nad 1.5 |
66% |
| Nad 2.5 |
38% |
| Nad 3.5 |
19% |
Gangwon další 6 zápasy
|
2026-07-04 |
Jeonbuk Motors
|
- |
Gangwon
|
|
2026-07-12 |
Seoul
|
- |
Gangwon
|
|
2026-07-18 |
Gangwon
|
- |
Gimcheon Sangmu
|
|
2026-07-21 |
Jeju
|
- |
Gangwon
|
|
2026-07-26 |
Anyang
|
- |
Gangwon
|
|
2026-08-01 |
Gangwon
|
- |
Bucheon 1995
|
Ulsan HD další 6 zápasy
|
2026-07-05 |
Gwangju
|
- |
Ulsan HD
|
|
2026-07-11 |
Ulsan HD
|
- |
Jeonbuk Motors
|
|
2026-07-18 |
Daejeon Citizen
|
- |
Ulsan HD
|
|
2026-07-21 |
Ulsan HD
|
- |
Incheon Utd
|
|
2026-07-26 |
Seoul
|
- |
Ulsan HD
|
|
2026-08-02 |
Ulsan HD
|
- |
Anyang
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.10 |
3.25 |
3.25 |
| Pravděpodobnost |
27% |
36% |
37% |
|
X2 @ 1.70 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.33 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.70 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
72% |
28% |
|
Nad 1.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Pod 2.5 @ 1.70 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.75 |
1.25 |
| Pravděpodobnost |
|
18% |
82% |
|
Pod 3.5 @ 1.25 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Ano @ 1.83 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-17 08:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!