Singapore Premier League - Singapur
sobota, 02.05.2026
12:30
Geylang Int
Balestier Khalsa
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Bedok |
| Hosté: |
Toa Payoh |
| Vzdálenost: |
9.6 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.90 |
2.70 |
2 |
|
|
|
1.40 |
1.67 |
| 29% |
16% |
55% |
2.70 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 92% |
8% |
|
|
|
76% |
24% |
|
|
|
41% |
59% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-02-20 |
Balestier Khalsa
|
5 - 2 |
Geylang Int
|
|
2025-11-30 |
Geylang Int
|
3 - 3 |
Balestier Khalsa
|
|
2025-03-07 |
Geylang Int
|
3 - 4 |
Balestier Khalsa
|
|
2025-02-02 |
Geylang Int
|
4 - 5 |
Balestier Khalsa
|
|
2024-10-20 |
Balestier Khalsa
|
1 - 4 |
Geylang Int
|
|
2024-07-28 |
Geylang Int
|
4 - 4 |
Balestier Khalsa
|
|
2024-05-10 |
Balestier Khalsa
|
2 - 2 |
Geylang Int
|
|
2023-08-12 |
Geylang Int
|
2 - 6 |
Balestier Khalsa
|
|
2023-06-23 |
Balestier Khalsa
|
2 - 3 |
Geylang Int
|
|
2023-04-12 |
Geylang Int
|
3 - 0 |
Balestier Khalsa
|
|
2022-10-14 |
Balestier Khalsa
|
2 - 4 |
Geylang Int
|
|
2022-08-21 |
Geylang Int
|
3 - 0 |
Balestier Khalsa
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
12 |
12 |
10 |
| 42% |
25% |
33% |
|
100% |
100% |
83% |
Geylang Int poslední 12 zápasy
|
2026-04-26 |
Geylang Int
|
0 - 3 |
Home United
|
|
2026-04-19 |
Geylang Int
|
2 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-11 |
Tampines Rovers
|
4 - 3 |
Geylang Int
|
|
2026-04-04 |
Hougang Utd
|
0 - 1 |
Geylang Int
|
|
2026-03-15 |
Geylang Int
|
1 - 0 |
A. Niigata
|
|
2026-03-07 |
Home United
|
4 - 0 |
Geylang Int
|
|
2026-02-26 |
Geylang Int
|
1 - 1 |
Young Lions
|
|
2026-02-20 |
Balestier Khalsa
|
5 - 2 |
Geylang Int
|
|
2026-02-15 |
Geylang Int
|
1 - 2 |
Hougang Utd
|
|
2026-02-06 |
Tanjong Pagar
|
1 - 3 |
Geylang Int
|
|
2026-02-02 |
A. Niigata
|
2 - 0 |
Geylang Int
|
|
2026-01-23 |
Geylang Int
|
1 - 3 |
Tampines Rovers
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
10 |
8 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
83% |
67% |
42% |
Balestier Khalsa poslední 12 zápasy
|
2026-04-27 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Hougang Utd
|
|
2026-04-17 |
Tampines Rovers
|
2 - 1 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-04-13 |
Balestier Khalsa
|
2 - 1 |
A. Niigata
|
|
2026-04-05 |
Young Lions
|
0 - 2 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-03-15 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Home United
|
|
2026-03-09 |
Hougang Utd
|
1 - 2 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-03-01 |
Tanjong Pagar
|
1 - 4 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-02-20 |
Balestier Khalsa
|
5 - 2 |
Geylang Int
|
|
2026-02-13 |
Balestier Khalsa
|
3 - 1 |
Young Lions
|
|
2026-02-07 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Tampines Rovers
|
|
2026-02-01 |
Home United
|
5 - 1 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-01-25 |
Balestier Khalsa
|
0 - 4 |
A. Niigata
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
12 |
11 |
5 |
| 50% |
0% |
50% |
|
100% |
92% |
42% |
Tabulka Singapore Premier League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Home United |
18 |
16 |
2 |
0 |
68 |
9 |
+59 |
50 |
| 2 |
Tampines Rovers |
18 |
13 |
3 |
2 |
54 |
19 |
+35 |
42 |
| 3 |
A. Niigata |
18 |
12 |
2 |
4 |
41 |
19 |
+22 |
38 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
18 |
8 |
2 |
8 |
31 |
41 |
-10 |
26 |
| 5 |
Geylang Int |
18 |
7 |
2 |
9 |
22 |
33 |
-11 |
23 |
| 6 |
Hougang Utd |
18 |
7 |
0 |
11 |
23 |
34 |
-11 |
21 |
| 7 |
Young Lions |
18 |
1 |
2 |
15 |
10 |
54 |
-44 |
5 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
18 |
1 |
1 |
16 |
14 |
54 |
-40 |
4 |
Chronologie zápasů v lize
| Geylang Int |
|
| Balestier Khalsa |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Geylang Int |
Balestier Khalsa |
| 1 |
Home United |
0 - 3 |
5 - 1 |
| 2 |
Tampines Rovers |
1 - 3 |
2 - 1 |
| 3 |
A. Niigata |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
|
- |
| 5 |
Geylang Int |
- |
|
| 6 |
Hougang Utd |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Young Lions |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
2 - 1 |
1 - 4 |
Statistiky týmu
| |
Geylang Int |
Balestier Khalsa |
| Vítězství |
7 |
8 |
| Remízy |
2 |
2 |
| Prohry |
9 |
8 |
| Vstřelené góly |
22 |
31 |
| Obdržené góly |
33 |
41 |
| Průměr vstřelené góly |
1.22 |
1.72 |
| Průměr obdržené góly |
1.83 |
2.28 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
72% |
| Zápasy obdržené góly |
78% |
94% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
67% |
| Nad 1.5 |
83% |
100% |
| Nad 2.5 |
61% |
94% |
| Nad 3.5 |
33% |
50% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
4 |
| Remízy |
1 |
2 |
| Prohry |
5 |
2 |
| Vstřelené góly |
8 |
17 |
| Obdržené góly |
16 |
15 |
| Průměr vstřelené góly |
0.89 |
2.12 |
| Průměr obdržené góly |
1.78 |
1.88 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
89% |
88% |
| Skórují Oba Týmy |
56% |
88% |
| Nad 1.5 |
89% |
100% |
| Nad 2.5 |
67% |
88% |
| Nad 3.5 |
11% |
50% |
Celková statistika pro Singapore Premier League
| Zápasy (72) |
| Domácí vítězství |
43% |
| Remízy |
10% |
| Vítězství pro hosta |
47% |
| Odehrané zápasy |
86% |
| Góly (263) |
| Góly na zápas |
3.65 |
| Góly doma na zápas |
1.74 |
| Góly hosta na zápas |
1.92 |
| Domácí tým skóroval v |
65% |
| Hostující tým skóroval v |
85% |
| Skórují Oba Týmy |
51% |
| Nad 1.5 |
94% |
| Nad 2.5 |
75% |
| Nad 3.5 |
42% |
Geylang Int další 3 zápasy
|
2026-05-09 |
Young Lions
|
- |
Geylang Int
|
|
2026-05-15 |
Geylang Int
|
- |
Balestier Khalsa
|
|
2026-05-03 |
Geylang Int
|
- |
Balestier Khalsa
|
Balestier Khalsa další 3 zápasy
|
2026-05-09 |
Balestier Khalsa
|
- |
Tanjong Pagar
|
|
2026-05-15 |
Geylang Int
|
- |
Balestier Khalsa
|
|
2026-05-03 |
Geylang Int
|
- |
Balestier Khalsa
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.05 |
3.90 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
29% |
16% |
55% |
|
2 @ 2.70 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.67 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.10 |
7.00 |
| Pravděpodobnost |
|
92% |
8% |
|
Nad 1.5 @ 1.10 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.10 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Nad 2.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Pod 3.5 @ 1.83 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Ano @ 1.36 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-02 08:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!