K League 2 - Jižní Korea
pondělí, 28.06.2021
11:30
11:30

Gimcheon Sangmu

Chungnam Asan
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Gimcheon |
| Hosté: | Asan |
| Vzdálenost: | 122.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sangju Civic (Sangju) |
| Kapacita: | 15 402 |
| Rozměry: | 111 x 72 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 11:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.40 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 47% | 33% | 20% | 1.66 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 15% | 85% |
Poslední 1 přímé zápasy
| 2021-04-25 | Chungnam Asan | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
Gimcheon Sangmu poslední 12 zápasy
| 2021-06-19 | Gimcheon Sangmu | 2 - 0 | Seoul E-Land |
| 2021-06-13 | Gyeongnam | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-06-06 | Gimcheon Sangmu | 3 - 0 | Ansan Greeners |
| 2021-05-30 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2021-05-26 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Seongnam |
| 2021-05-23 | Anyang | 0 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-05-15 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-05-08 | Bucheon 1995 | 0 - 0 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-05-05 | Gimcheon Sangmu | 1 - 0 | Busan I'Park |
| 2021-05-02 | Gimcheon Sangmu | 1 - 2 | Gyeongnam |
| 2021-04-25 | Chungnam Asan | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-04-18 | Jeonnam Dragons | 2 - 1 | Gimcheon Sangmu |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 0 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 0% |
Chungnam Asan poslední 12 zápasy
| 2021-06-23 | Chungnam Asan | 0 - 2 | Ansan Greeners |
| 2021-06-20 | Chungnam Asan | 0 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2021-06-16 | Chungnam Asan | 0 - 0 | Seoul E-Land |
| 2021-06-12 | Chungnam Asan | 3 - 1 | Daejeon Citizen |
| 2021-06-05 | Bucheon 1995 | 1 - 0 | Chungnam Asan |
| 2021-05-30 | Chungnam Asan | 2 - 2 | Anyang |
| 2021-05-26 | Chungnam Asan | 1 - 3 | Pohang Steelers |
| 2021-05-23 | Gyeongnam | 2 - 1 | Chungnam Asan |
| 2021-05-01 | Daejeon Citizen | 1 - 1 | Chungnam Asan |
| 2021-04-25 | Chungnam Asan | 1 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2021-04-18 | Anyang | 2 - 1 | Chungnam Asan |
| 2021-04-14 | Ansan Greeners | 0 - 1 | Chungnam Asan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Tabulka K League 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonnam Dragons | 17 | +7 | 29 |
| 2 | Anyang | 17 | +5 | 29 |
| 3 | Daejeon Citizen | 18 | +1 | 28 |
| 4 | Gimcheon Sangmu | 17 | +3 | 27 |
| 5 | Busan I'Park | 17 | -1 | 26 |
| 6 | Ansan Greeners | 18 | -2 | 24 |
| 7 | Gyeongnam | 18 | -1 | 22 |
| 8 | Seoul E-Land | 18 | +2 | 19 |
| 9 | Chungnam Asan | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Bucheon 1995 | 18 | -13 | 16 |
Chronologie zápasů v lize
| Gimcheon Sangmu | |
| Chungnam Asan | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Gimcheon Sangmu | Chungnam Asan |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonnam Dragons | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Anyang | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Daejeon Citizen | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Gimcheon Sangmu | - | |
| 5 | Busan I'Park | 1 - 0 | |
| 6 | Ansan Greeners | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Gyeongnam | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Seoul E-Land | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Chungnam Asan | - | |
| 10 | Bucheon 1995 | 1 - 0 | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Gimcheon Sangmu | Chungnam Asan | |
| Pozice | 4 | 9 |
| Body | 27 | 16 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 10 |
| Body | 15 | 5 |
Forma v lize
| Gimcheon Sangmu | Chungnam Asan | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
7
6 4 |
4
4 8 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
3 1 |
1
2 4 |
Góly v lize
| Gimcheon Sangmu | Chungnam Asan | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
19
16 |
16
17 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
10
4 |
4
7 |
Celková statistika pro K League 2
| Zápasy (87) | |
| Domácí vítězství | 32% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 39% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (199) | |
| Góly na zápas | 2.29 |
| Góly doma na zápas | 1.21 |
| Góly hosta na zápas | 1.08 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 71% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 14% |
Gimcheon Sangmu další 6 zápasy
| 2021-07-03 | Daejeon Citizen | - | Gimcheon Sangmu |
| 2021-07-10 | Gimcheon Sangmu | - | Anyang |
| 2021-07-19 | Seoul E-Land | - | Gimcheon Sangmu |
| 2021-07-24 | Ansan Greeners | - | Gimcheon Sangmu |
| 2021-07-31 | Gimcheon Sangmu | - | Bucheon 1995 |
| 2021-08-08 | Gimcheon Sangmu | - | Gyeongnam |
Chungnam Asan další 6 zápasy
| 2021-07-04 | Anyang | - | Chungnam Asan |
| 2021-07-08 | Busan I'Park | - | Chungnam Asan |
| 2021-07-12 | Chungnam Asan | - | Bucheon 1995 |
| 2021-07-17 | Jeonnam Dragons | - | Chungnam Asan |
| 2021-07-25 | Chungnam Asan | - | Gyeongnam |
| 2021-08-01 | Daejeon Citizen | - | Chungnam Asan |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 3.40 | 4.75 |
| Pravděpodobnost | 47% | 33% | 20% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 2.00 |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.62 | |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.35 | 1.57 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.50 | 1.18 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.18 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravděpodobnost | 49% | 51% | |
| Ne @ 1.57 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-06-28 08:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!